0

Spoko ja kiedyś widziałam kelnera greka co wyglądał jak nasz Denis

0

Próbowałeś siki pająka???

0

Jak on jest jeszcze zmęczony to co ma powiedzieć nasz Ivan???

0

Rozglądaj się do okoła. Może ta właściwa osoba od dawna jest gdzieś blisko a nigdy dotąd nie zauważyłeś tego że to nie tylko zwykła litość. Pamiętaj że co cię nie zabije to cie wzmocni i te wszystkie przykre wydarzenia z przeszłości tylko umacniaja cie jako człowieka. Głowa do góry!!!

0

Dzisiaj niestety za tydzień stety... Znam ten ból

0

W Otwocku dzisiaj derby xd

0

:(

0

Tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Dotykałeś????????

0

Wrzeszczą że złe a pierwsi składają wnioski by je wziąć

0

Nie uważam że należy dzieci tresować i trzymać niewiadomo jak w ryzach ale no bez przesady też trzeba nauczyć je żyć normalnie a nie chować niemote...

0

Nawet ok. 100 kg jest okej. Oczywiście wszystko też zależy czy ci przybyło masy mięśniowej czy tłuszczowej.

0

No siema rodaku :)

1

Dzieci z wczesnej podstawówki, które nie ogarniaja o co chodzi bo myślą że każdy piłkarz strzela gole i się jaraja samym faktem że będą mieć zeszyt z piłkarzem???

1

Podejrzewam że na Camp Tito Vilanova rano zaczynają 10-11 niestety nie mogę znaleźć dokładnej rozpiski na ten tydzień

0

Mi się również wydaje że mam olej w głowie, na pewno w tej sprawie go mam.

0

Oo oo para....

1

Praktycznie cały mecz atakowaliśmy, ze str Alaves to były dwie kontry które Ter sprzątnął na 30 metrze a tak poza tym Ter bezrobotny. Mecz na luzie pod kontrolą, kwestią czasu było aż padnie bramka. Oczywiście kilka razy piłka poszła w aluminium bo jakby miało być inaczej.

4

Internet Explorer?

0

Będzie dobrze jak on do końca tego sezonu tam wytrzyma /oni z nim

1

Może mówiąc że są już w lepszym świecie albo że Bóg jeszcze ją obdarzy potomstwem...

0

Zawsze jest spirytus xD

2

To narzekaj bardziej

0

Może jak wypijesz Lecha będzie lepiej....

0

Ja nawet sygnału momentami...

0

63% się przyznało... Słucha na pewno trochę więcej. Sama znam agentów, którzy nigdy się nie przyznają do słuchania disco polo ale potem mi śpiewają Zenka czy Boysów do ucha

3

Chyba nie ma nic piękniejszego niż oświadczyny w Barcelonie... No chyba że przyjęte oświadczyny w Barcelonie. Gratulacje!!!

0

A to może przewodniczka źle mi to wytłumaczyła

0

Bilet przynajmniej 30€ (mojemu bratu udało się kupić za 32€ dość późno więc miej nadzieję że i tobie się uda) lot pewnie ok. 500zł udałoby się znaleźć może nawet taniej ale lepiej zaokrąglić w górę najwyżej zostanie Ci trochę hajsu na zakupy na Camp Nou (da się tam nawet znaleźć coś w normalnej cenie tylko trzeba dobrze szukać) + komunikacja miejska która wcale nie jest tania (np. Bilet jednorazowy w metrze to 2,20 € jest też opcja 5 przejazdów za 10€ ale co się komu opłaca )

0

Tak czy tak stan Alcantarów (tak to dosyć dziwnie brzmi) by się nie zmienił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?