July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko ja kiedyś widziałam kelnera greka co wyglądał jak nasz Denis
0
Próbowałeś siki pająka???
0
Jak on jest jeszcze zmęczony to co ma powiedzieć nasz Ivan???
0
Rozglądaj się do okoła. Może ta właściwa osoba od dawna jest gdzieś blisko a nigdy dotąd nie zauważyłeś tego że to nie tylko zwykła litość. Pamiętaj że co cię nie zabije to cie wzmocni i te wszystkie przykre wydarzenia z przeszłości tylko umacniaja cie jako człowieka. Głowa do góry!!!
0
Dzisiaj niestety za tydzień stety... Znam ten ból
0
W Otwocku dzisiaj derby xd
0
:(
0
Tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
Dotykałeś????????
0
Wrzeszczą że złe a pierwsi składają wnioski by je wziąć
0
Nie uważam że należy dzieci tresować i trzymać niewiadomo jak w ryzach ale no bez przesady też trzeba nauczyć je żyć normalnie a nie chować niemote...
0
Nawet ok. 100 kg jest okej. Oczywiście wszystko też zależy czy ci przybyło masy mięśniowej czy tłuszczowej.
0
No siema rodaku :)
1
Dzieci z wczesnej podstawówki, które nie ogarniaja o co chodzi bo myślą że każdy piłkarz strzela gole i się jaraja samym faktem że będą mieć zeszyt z piłkarzem???
1
Podejrzewam że na Camp Tito Vilanova rano zaczynają 10-11 niestety nie mogę znaleźć dokładnej rozpiski na ten tydzień
0
Mi się również wydaje że mam olej w głowie, na pewno w tej sprawie go mam.
0
Oo oo para....
1
Praktycznie cały mecz atakowaliśmy, ze str Alaves to były dwie kontry które Ter sprzątnął na 30 metrze a tak poza tym Ter bezrobotny. Mecz na luzie pod kontrolą, kwestią czasu było aż padnie bramka. Oczywiście kilka razy piłka poszła w aluminium bo jakby miało być inaczej.
4
Internet Explorer?
0
Będzie dobrze jak on do końca tego sezonu tam wytrzyma /oni z nim
1
Może mówiąc że są już w lepszym świecie albo że Bóg jeszcze ją obdarzy potomstwem...
0
Zawsze jest spirytus xD
2
To narzekaj bardziej
0
Może jak wypijesz Lecha będzie lepiej....
0
Ja nawet sygnału momentami...
0
63% się przyznało... Słucha na pewno trochę więcej. Sama znam agentów, którzy nigdy się nie przyznają do słuchania disco polo ale potem mi śpiewają Zenka czy Boysów do ucha
3
Chyba nie ma nic piękniejszego niż oświadczyny w Barcelonie... No chyba że przyjęte oświadczyny w Barcelonie. Gratulacje!!!
0
A to może przewodniczka źle mi to wytłumaczyła
0
Bilet przynajmniej 30€ (mojemu bratu udało się kupić za 32€ dość późno więc miej nadzieję że i tobie się uda) lot pewnie ok. 500zł udałoby się znaleźć może nawet taniej ale lepiej zaokrąglić w górę najwyżej zostanie Ci trochę hajsu na zakupy na Camp Nou (da się tam nawet znaleźć coś w normalnej cenie tylko trzeba dobrze szukać) + komunikacja miejska która wcale nie jest tania (np. Bilet jednorazowy w metrze to 2,20 € jest też opcja 5 przejazdów za 10€ ale co się komu opłaca )
0
Tak czy tak stan Alcantarów (tak to dosyć dziwnie brzmi) by się nie zmienił