0

"Zamknij p***ę!"



Zalewski i Zieliński w jednym klubie... ;)

3

Czapki z głów! I salutować posłowi!! xD



Polity PO już "obrośli w piórka".

0

@mekston JE Grzegorz BRAUN!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MateS Lee Greenwood


2

@Luciano99 Saviola?

1

@Recha_0684 Takie "szpagaty intelektualne" wypisują, że już ręce opadają.

0

@Kazragore W artykule jest mowa o podatku od okien w Anglii...

Min. Andrzej Domański: "Hmm, ciekawe!".

1

@Miszak Tusk: "Nic co dane, nie będzie zabrane".
Zapomniał dodać, że odbierzemy sobie gdzie indziej...

7

PODATEK OD... ogrodzenia! XD

https://www.money.pl/podatki/kuriozalny-podatek-oplata-od-ogrodzenia-weszla-w-zycie-7115208079027008a.html

Ładnie rząd TUSKA, PO "wspiera" przedsiębiorców! ;)

0

@Bobo25 Dlatego też Premier Trudeau rezygnuje, bo nie chce być gubernatorem 51ego stanu... ;)
Przecież to był sarkazm Trumpa/element taktyki negocjacyjnej w kwestii taryf.

0

@mekston Zależy od kwestii i od tego kto urzęduje w Białym domu. Relacje Bibi-Obama nie były najlepsze. Aczkolwiek, co do wsparcia finansowego dla Izraela, to demokraci i republikanie są zgodni

3

@Bilon87 Odpowiednikiem Krossa w Barcelonie raczej był Xavi. Ogólnie zgoda.

0

@BorzyKrzys Z tym, że le**cy nie chcą, żeby ktokolwiek im przeszkadzał w indoktrynacji...

1

TRUMP jeszcze nie został zaprzysiężony, a świat już staje się bezpieczniejszy!



Też. Nie byłoby kadencji Bidena, nie byłoby konfliktu na Ukrainie.

0

@Lola120 Kolejny, którego zamknięto w friendzonie. ;)

1

@Luciano99 Gratulacje! Siostra już skomentowała?

0


52 znów na czasie

0

@VegetaPolska Najbardziej cieszy się Miguel

1

@FcPortoFan1999 Piszesz komentarz, a okazuje się że"nie ma takiej dyskusji". Najgorzej.

1

@Danny Gaucho Myślałem, że tylko oznaczać zbanowanych nie można. OK. Dzięki!

1

Komentarz usunięty

2

Czy można pytać na forum dlaczego/w jakich okolicznościach dany użytkownik wyłapał "urlop"?

2

@jacobFCB Nie może być! Na LR pisali, że Stano to pi**or. Jego KZ to tuba propagandowa PiSu. XD

1

@usztafik +1 Miło byłoby usłyszeć, że taki Marcin Plichta dostaje wyrok za każdego poszkodowanego przez AMBER GOLD, a nie marne 15 lat za 900 mln. Wyjdzie pewnie po 12-stu i "wykopie z ogródka" kilka mln.

3

@michal26 "Nie ruszaj g**na, bo..." Gdyby podjęli temat, to z miejsca ruszyłaby machina medialna. Jeszcze takie RAZEM byłoby oszczędzone. W końcu to partia lewicowa, ale Konfederacja... Na okładce każdego liberalnego tygodnika twarze Mentzena i Bosaka z podpisem a la "twarze polskiego antysemityzmu", "polski antysemityzm podnosi łeb". Każdy program publicystyczny grzałby temat. ["Tyle lat normowania stosunków z Izraelem i Konfederacja to zaprzepaściła.", "Czy pogorszą się nasze stosunki z USA?", "Konfederacja nawiązuje do antysemityzmu przedwojennej Polski!"]. Gośćmi programów byliby rabin, jakiś Żyd ocalały z Auschwitz-[Dla tych ludzi tylko Żydzi byli ofiarami podczas WWII.]-, Sławomir Sierakowski, politycy POPiSu, którym spadek notowań Konfederacji byłby na rękę, któryś były ambasador. Nawet gdyby Konfederacja czy Razem cokolwiek zyskała, wśród młodszych wyborców, to centrum zostaliby skutecznie zohydzeni. Braun symbolicznym zgaszeniem chanuki zyskał zwolenników, ale i przyklejono mu dożywotnią "etykietkę". Do parlamentu się dostanie za każdym razem gdy będzie kandydował, ale nigdy nie będzie to poparcie na coś więcej. Nie warto.

Co z tego, że to niezgodne z umowami międzynarodowymi i żenujące. Polska jest zbyt słabym państwem, żeby być sama. Musimy mieć po swojej stronie któreś mocarstwo. Z Rosją mamy "kosę", więc USA. Kto by w USA nie rządził, demokraci czy republikanie, to będą wspierać Izrael, więc i my musimy. Nikt chyba nie myśli, że A. Ocasio-Cortez zostanie kiedykolwiek prezydentem... xD

1

@LOPEZ16 Powód gorszych ocen? Gracz 120!

0

@Safrani Masz tyle kont na fcbarca.com, że nie pamiętasz który e-mail jest przypisany do którego konta? XD

0

@mekston Są trzy strony. Buncol, Leon i polskie społeczeństwo. Zgoła inna ocena polskiego społeczeństwa do tej samej kwestii to przykład hipokryzji. Hipokryzji polskiego społeczeństwa. Zauważ, że w żadnym komentarzu powyżej nie użyłem słowa hipokryzja. Ty pierwszy to zrobiłeś, więc coś jest na rzeczy.

"Po drugie "to samo" xd jasne identyczna sytuacja,(...)"
Analiza:
Buncol i Leon uciekli z kraju za lepszym życiem. Prawdopodobną konsekwencją będzie wykluczenie z reprezentacji, a jednak to zrobili. Zatem świadomie zrezygnowali z reprezentowania swojego kraju. W pierwszym przypadku polskie społeczeństwo długi czas oceniało Buncola za zdrajcę, natomiast Leona się pochwala.

Zdanie o Leonie? Świetny siatkarz. Obywatelstwo dostał w trybie przyspieszonym, bo dobrze odbija piłeczkę, fakt nie opinia. Czy to sprawiedliwe? Trzeba byłoby zapytać obcokrajowca, który dostał polskie obywatelstwo w normalnym trybie. Polkiem w senie etnicznym nie jest i nigdy nie będzie, co niektórzy wyżej próbują wmawiać.

Zabawne. Tomasz Fornal, również srebrny medalista olimpijski, uznany drugim najlepszym siatkarzem świata 2024 roku przez Volleyball world w plebiscycie PS nie załapał się nawet do pierwszej dziesiątki, a dziewiąty Leon jest na podium najlepszych polskich sportowców... Zdanie?

Btw, sorry, że tak późno odpowiedź. Nie logowałem się.

0

@Xxxbarca4ever Porównałem jaki jest stosunek Polaków do czegoś, gdy dokładnie to samo robi Polak i obcokrajowiec.

0

@Sulimo Pod postem o stanie swoje psychiki PROSIŁEŚ żeby komentujący odpuścili sobie, tu cytat, głupie komentarze. A tu pokazujesz jaki jesteś otwarty na odmienną opinię i "nie gryziesz się w język". Ciekawe!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?