John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wyrównany pojedynek, ale końcówka. Usyk to bierze.
3
Usyk, Usky i jeszcze raz Usyk. Każdy celny cios Usyka komentatorzy podkreślają, a Fury'ego ignorują... Nie lubią Romów. Rasiści!
1
@BillyButcher @Kuchar Dr Szewko, ekspert ds. Bliskiego wschodu, swego czasu mówił, że zgaszenie chanukowych świec przez Brauna było szeroko komentowane w świecie muzułmańskim w pozytywnym świetle. Potencjalne zagrożenie zamachami terrorystycznymi w Polsce spadło. Kremlowskiej retoryki jest tu 0.
1
Fury wystawia tę lewą łapę i trzyma ładnie na dystans. Ale i szybkim zaskoczy Ukraińca.
1
Fury "wygląda" lepiej niż w poprzedniej potyczce.
2
@macio_944 Skąd tu się w dyskusji nagle to disco polo wzięło... ;)
2
@macio_944 "(...) przesiąknięty niechęcią, zawiścią i złością do wielu inności" Z którego wpisu wysnułeś taki wniosek. Proszę o cytat.
Muzułmanie w obcym kraju, co osobiście im zazdroszczę mając na myśli jacy są Polacy w stosunku do innych Polaków w swoim i zagranicą, stanowią kolektyw. Gdy jest już ich odpowiednia ilość zaczyna się "oni" i "my". Nie potrafią się zasymilować, tylko robią "swoje" porządki. Ile ludzi musi zginąć, żebyś zrozumiał, że wielokulturowość stanowi problem i w dłuższej perspektywie jest źródłem napięć społecznych. Rozważ chociażby jaki stosunek mieli Polacy do przyjęcia UCHODŹCÓW Z UKRAINY na początku konfliktu z Rosją, a jak teraz to wygląda? Ludzie z czasem zaczęli dostrzegać konsekwencje.
" (...) najbardziej nas boli to w opinii innych ludzi" Ty wyraziłeś swoją opinię. Może i słuszna, ALE NAIWNA. Ja wyraziłem opinię. Nie widzę problemu. Może Ci wstyd własnej opinii, że tak reagujesz GDY KTOŚ CIEBIE zacytuje?
"Oby, daj Boże (...)". Miło czytać, że zwracasz się do "wyższej instancji"! :)
Dobrej nocy, Macieju.
1
@draxidox Ziarno, które zasiał JKM, powoli kiełkuje...
3
@Matheu12 Jak to mawia kolega użytkownik @macio_944 "wielokulturowość się przenika"... ;)
Oby, daj Boże, do Nas to ubogacenie nie doszło!
1
@Marian_Pazdzioch Niestety dużo naśladowców. Wśród muzułmanów zamachy przeprowadzają nie biedni ludzie, bez perspektyw, sfrustrowane jednostki, ale nawet tacy, którzy coś osiągnęli w życiu.
1
@Xaviball +1. Dziękuję. Energia aż kipi z piosenki.
2
@regatta52 Atak terrorystyczny. Ofiary, ciężko ranni. Wielokulturowość się sprawdza, bo tak... xD
2
@macio_944 Muzułmanie niech siedzą w kraju muzułmańskim. Ich kraj, ich zasady. Chrześcijanie podobnie. "Środek".
Wielokulturowe, wielorasowe czy wielonarodowe państwo, to proszenie się o problemy.
1
@draxidox Btw, nazwa piosenki?
1
@MESSIah16 Zamień x w adresie linku na twitter
0
@Quahoo Zdejmowanie butów przed wejściem do mieszkania, to uszanowanie tego, który sprząta to mieszkanie. W Japonii podobny zwyczaj.
No, ale wszystko co polskie to buractwo, a my przecież chcemy być nowocześni...
2
@Barcanajlepszyteam Za te pierdy od koalicji KO-PSL-Pl2050 DOSTAŁA 17 milionów PLN. Jakby na to nie patrzeć, to się opłaciło...
1
@tomek8756 Przed rządami PiSu też było sprzyjanie ówczesnej władzy . Za rządów PO też. Po nich też tak będzie. Przy zmianie ekipy rządzącej zawsze były zwolnienia w publicznej. Nie widzę problemu.
0
@tomek8756 A niby co powiedział nie tak?
2
Dzięki Panu Grzegorzowi BRAUNOWI Polska jest bezpieczna.
0
TVN24, mapka pokazująca umiejscowienie Magdeburga. Zaznaczony też Berlin, a po polskiej stronie Szczecin.
Aż mi się przypomniał ŚP Kisielewski: "Lwów. Centrum życia Rzeczypospolitej. Warszawa. Małe żydowskie miasteczko na zachodnich kresach. SZCZECIN? Do Niemiec nie jeżdżę!" XD
1
@maroon Ale czy to było jego BMWu?
2
Polska ma zaledwie 38 lekarzy na 100 tyś. mieszkańców. Najgorszy wynik w całej UE. Lekarze Z ARABII SAUDYJSKIEJ mogliby być jakimś rozwiązaniem. Zagraniczny dyplom ukończenia studiów wyższych jest uznawany w Polsce, więc nie byłoby problemu.
0
@Gall JD VANCE najlepiej wytłumaczy. To z debaty wiceprezydentów.
0
@michal26 Rzucasz "cień" na nieskazitelną postać Tuska. Nie wolno przecież! ;)
1
@Barcanajlepszyteam Tusk w wielkiej polityce może być co najwyżej gońcem Niemców.
10
@ProMILs MORAWIECKI zaproszony, więc chyba tak.
1
Filmomaniacy "Wielki sen" na Red Carpet TV. Polecam.
0
@Marian_Pazdzioch Zamień twitter na x, to będzie widać treść twita na stronie.
0
Nagrodę dla najlepszego GK za poprzedni sezon powinien dostać ŁUNIN. LM, La liga, superpuchar. Mało? MARTINEZ ZA CO? Chyba tylko za to, że jest kolegą Messi'ego, bo nie za umiejętności! Copa America? Tak często grana, czasami co rok, że co druga powinna się liczyć w plebiscytach.