John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Mieszkam w Twoim umyśle rent-free!
0
@mkord Wykorzystano to wówczas propagandowo, bo trafiało to na podatny grunt. Fakt jest faktem. Wolał uciec z kraju za (...) kosztem reprezentowania własnego kraju, jak Leon
0
@Sulimo Szkoda, że minęło 15 minut i nie możesz poprawić błędów ortograficznych w poprzedniej dyskusji... ;)
0
@Xxxbarca4ever Musi być trafny, bo boli... ;)
0
@Sulimo Czytam ze zrozumieniem i widzę Polak, Polka i Polska z małej litery w Twoim komentarzu. W. Leon, czy tego chcesz czy nie, etnicznie nie jest Polakiem. Ma wyłącznie obywatelstwo, które to dostał na specjalnych zasadach, bo dobrze odbija piłeczkę. Btw, po polsku porozumiewa się słabo!
0
Andrzej Buncol medalista MŚ '82 ucieka z Polski na zachód. Zostaje uznany w kraju za zdrajcę. W. LEON ucieka z Kuby na zachód i reprezentuje obcy kraj. Dla Polaków bohater... xD
Logiczne? ;)
0
@Criss18Barca Polacy mają kompleks niższości wobec "zachodu". Chcą być nowocześni. Jednocześnie są zawistni w stosunku do innych Polaków. "Dodaj jedno do drugiego" i odpowiedź brzmi nie.
0
@Sulimo "Polak", bo ożenił się z Polką... ;)
0
@mrboom TCHÓRZostwo i SAMOLUBstwo. Zamiast rozwiązać swoje problemy wybiera szybkie rozwiązanie. Możliwe, że jednocześnie zostawia swoich bliskich samych z tymi problemami, o ile ich dotyczą.
O wstydzie rodziny nie wspomnę. Tu ludzie będą składać kondolencje, a za plecami będą ich obmawiać. W oczach ludzi bliscy będą uchodzić za przynajmniej współwinnych jego śmierci.
0
@Kengo unintentional racism
1
@FCB24 Zidentyfikować i nałożyć, co najmniej srogi mandat na de**a, a jak małolat, to na prawnych opiekunów. Jakikolwiek wyrok też byłby mile widziany. Policjantem już nie zostanie.
2
@NeroTFP1: "Samochód potrącił pieszego na pasach!"
@Safrani: "Zakazać jazdy samochodem. Wprawdzie wyborcy prawicowych partii będą wyć, ale będzie po problemie!" XD
0
@MESSIah16 "Wielokulturowość się przenika"... ;)
1
* Przez ten czas zarobił pan pewnie ze 100 tysięcy!
# Pani gra na giełdzie?
* Na ukulele i śpiewam. xD
na kulturze leci "Pół żartem, pół serio".
0
@PIWOSZ89 Bo pić, to trzeba umieć! Tu masz tutorial:
https://www.facebook.com/kiepscy/videos/pić-trzeba-umieć/1902002973153012
0
@Criss18Barca ;) Przecież chodzi o tankowanie...
1
@fart @Sulimo Ktoś Ci podprowadza content
0
@Marian_Pazdzioch Bezapelacyjnie Ronaldo.
Diego Costa też fest irytował, ale Jr to wyższy poziom.
0
@Marian_Pazdzioch Lays. Crunchips źle się kojarzy...
3
@Cule2013 Będzie komu zostawić wszystko na co w życiu zarobiłeś. Obcy ludzie nie rozkradną!
1
@Kessie Przepustka na święta. ;)
12
@Rust_Cohle "(...) cuckoldinho" XD +1
2
Poseł Zandberg nie wie, że "taniej już było"?!
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,31568512,oburzenie-po-wpisach-platformy-obywatelskiej-szybko-usunieto.html
2
@Aragorn33
Apelował o wsparcie, a jednocześnie miał udział w blokowaniu KPO. xD Jednak to było przed wyborami, a po wyborach.... Może gdyby właścicielką była Kulczyk?!
1
@Roobo I nawet powieka mu nie drgnie.
1
@Donnie_Darko Liga będzie ciekawsza
1
@ikar34 "Przegrywamy razem i wygrywamy razem". Gdyby wygrali po golach Lewandowskiego i mówiłby o sobie pisałabyś, że egocentryk? Nie potrafi docenić pracy zespołu?
1
@Majkel34 Nie no Lennox by go demolował, najlepszy Tyson nokautował. Po erze nudnego boksu Kliczków nastała posucha. Liczę na Duboisa.
1
@Kuczek Mam podobnie. Ładnie się też wypowiada we wywiadzie po walce. Po drugiej stronie Fury. Prędko spier***ił po walce do szatni...
0
still..................