John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@siuuu Gavin Newsom czy idol młodzieży Bernie Sanders wygrali by to na luzie, skoro Sleepy Joe wygrał z Trumpem. Harris była beznadziejną kandydatką i jeszcze "pociągła na dno" kilku kandydatów do senatu. Długo minie nim znów demokraci zdecydują się wystawić kobietę we wyścigu o Biały dom.
0
@FabianekMrozek Będzie mniej głosów elektorskich niż w 2016, ale tym razem wygrał popular vote. Nikt nie będzie kwestionował jego mandatu pod tym kątem.
1
@Luciano99 Prezydent, którego potrzebujemy, ale na którego nie zasługujemy.
1
@Marian_Pazdzioch Nie psuj narracji...
2
@FabianekMrozek xD Ile to TWOIM zdaniem mieliśmy mieć czasu do rozpoczęcia wojny? 6 czy 12 miesięcy? ;)
3
@MessiForeverTheBest Idea Europejskiej armii to sposób dzięki któremu kraje starej unii, przede wszystkim Niemcy i Francja, będą mogły przejąć uzbrojenie krajów bałtyckich za free.
Polski sprzęt wojskowy, polski żołnierz, dowództwo niemieckie. xD
0
@Damian11 ale Polska przegrała
5
Republikanie z większością w senacie.
1
Pensylwania ponad 200 tyś. Michigan 85 tyś. Winscosin 60 tyś. Nevada tylko 2% głosów zliczonych, a już 10 tyś. przewagi. Game over.
8
Gubernatorem Indiany zostaje republikanin, BRAUN. :)
8
40% Latynosów głosowało na Trumpa, w niektórych stanach nawet 45.
17% czarnoskórych głosowało na Trumpa. Dwa razy więcej niż w 2016.
23% Żydów głosowało na Trumpa.
Całkiem nieźle jak na domniemanego rasistę, białego supremacistę i antysemitę...
1
@Sulimo 2+2=?. Księgowy: "A ile ma być?" ;)
0
@Matheu12 "Kogoś bardziej sprytnego i dobrego mówce (...)"
Imo kimś takim mógłby być gubernator Kalifornii Gavin NEWSOM. Jednak tym samym Demokraci naraziliby się na krytykę przede wszystkim swojego "środowiska". Nie dając szansy Harris naraziliby się na oskarżenie, że SĄ PRZECIW kobietom i kolorowym. Kobiety, zwłaszcza te z przedmieść, i czarnoskórzy stanowią potężną część ich elektoratu. Poza tym, niepisane prawo, że wiceprezydent urzędującej administracji w USA, gdy jego szef nie ubiega się o reelekcję, jest następcą. Przez lata przecież przygotowywał się do tej roli. Nie wystawiając wiceprezydenta przyznaliby, że obecna administracja "dała plamę".
0
@cules100pro Za dużo DEI
0
@ShawnC Przez ten niedobór trudno jest określić płeć niemowlęcia bez dodatkowych badań.
Btw, w Ameryce południowej, bodaj w Kolumbii, jest plemię, gdzie u co 10tego dziecka do 12, 13 roku życia nie wiadomo czy to chłopak czy dziewczynka.
19
@kamyk_23 xD Przecież to było z góry wiadome!
18
Kobieta wystawiła na swoim trawniku znak poparcia HARRIS Waltz i dostała pocztówkę o takiej treści:
"Dziękujemy za wsparcie Kamali! (...) Ale teraz potrzebujemy twojej ciągłej pomocy. Przeprowadzamy 2-osobową rodzinę z Nikaragui do twojego domu." XD
https://zapodaj.net/images/84235da4b8691.jpg
Genialny trolling.
3
Ani kobieta o męskich rysach, ani kobieta z dodatkowym chromosomem, której należy współczuć, tylko chłop z malutkim ci***kiem... iMANe kHElif jest mężczyzną, upośledzonym fizycznie, ale mężczyzną.
https://i.pl/imane-khelif-mistrzyni-olimpijska-w-boksie-z-paryza-ma-jadra-i-minipenisa-ujawniono-badania-ktore-wykazaly-ze-algierka-jest/ar/c2-18920707
https://sport.interia.pl/boks/news-koniec-spekulacji-media-imane-khelif-jest-mezczyzna-raport-m,nId,7849463
Szkoda, że kosztem kobiet, kosztem uczciwej rywalizacji szefostwo MKOlu chciało wypaść na nowoczesnych. Wątpliwe żeby nastąpiła korekta medalowa. Przyznaliby się przecież do błędu i zranili uczucia LGBTQ+.
Kto wie, może za jakiś czas J. Szeremeta okaże się mistrzynią olimpijską.
Btw, @mekston Tak się składa, że prezydentem MKOl jest Niemiec... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
McManaman: "Barcelona była fantastyczna. Real bronił wszędzie jak dzieci. Zasłużone zwycięstwo."
0
Wspaniały sposób, żeby nie wyrównać REKORDU Ernesto Valverde, 43 meczów bez porażki w La lidze. ;)
0
Dobre wieści. Barcelona zdemolowała Real na Bernabeu. Złe wieści. Od przyszłego sezonu trenerem białych Xabi Alonso.
4
Fatalny mecz algiersko-kameruńskiego Francuza.
3
Yamal NAJMŁODSZYM zawodnikiem FC Barcelony W HISTORII, który strzelił gola w El clasico.
0
w trudniejszych sytuacjach trafił...
0
Hansi Flick też mu pomógł
0
@Arcybiskup Wałęsa czy Komorowski też swego czasu mieli...
0
Ala to piękne imię.
Każdej przystoi dziewczynie.
Andrzej to imię męskie.
El Clásico wygra Barcelona.
0
@SzczenaWojtula Twierdzisz, że troska noblistki o stan demokracji w Polsce nie był szczery.
To będzie bardzo dobra gra komputerowa... xD
2
@SzczenaWojtula Napiszesz o tym post i Cię natychmiast ofukną, że szerzysz propagandę. A PiS to, a Konfederacja to już w ogóle. Jakby jedni mieli przyzwolenie na robienie wałów.
0
@Sulimo Dotacje są wyrównaniem za obostrzenia jakie UE nakłada na firmy. Obowiązki, normy, które firmy muszą spełnić, a które nie mają żadnego przełożenia na ilość czy jakoś efektu końcowego. Firmy mają ponosić koszty decyzji podjętych przez pseudoideologów w Brukseli i nie brać za to dotacji (czyt. zadośćuczynienia)? xD