1

@mkord Zainteresuj się jak przed wojną traktowana była ludność rosyjskiego pochodzenia na Ukrainie.

0

@FCB_dimiC A on od red. Stanowskiego?

1

@Safrani Izrael bombarduje suwerenne państwo, OK, przecież to walka z terroryzmem. Rosja bombarduje suwerenne państwo, potępienie i sankcje. Hipokryzja.

2

@Kgorecki2500 "(...) albo skuszą się na brunatną kolaborację" ;)
Przez takie bezmyślne przyklejanie "etykietek" słowa tracą na znaczeniu. Nazwanie kogoś RASISTĄ nic już nie znaczy. Jeśli wszyscy konserwatyści są NAZIolami, to nikt naprawdę nie jest. Ta socjotechnika już nie działa LEWICO! Z drugiej strony czy można oczekiwać elementarnej inteligencji/rozsądku od mężczyzny, który zakłada w domu fartuszek. Przecież to nie JEGO WINA... taki się urodził! :)

3

@Matheu12 Nikt spoza szeroko pojętej lewicy nie będzie na niego głosował. Przynajmniej ci, którzy nie mają pamięci złotej rybki.
"Robimy la*kę Amerykanom." "Jeszcze dorżniemy watahy."

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Alergicy: wiosna, lato < jesień, zima

0

Ćwiąkała: "Strzelam z głowy, czyli z niczego." Samozaoranie.

0

@NeroTFP1 Good one!

1

Znasz ten moment, gdy po raz kolejny zaczyna się reklama Revoluta.

0

Kurs u buka na zwycięstwo RM z Espanyolem? 1,01

0

Niby człowiek wiedzioł

0

@kamyk_23 '83 3:1 dla Realu... ;)

0

@kamyk_23 Często pisałeś "Komuno wróć!" i się doczekałeś. Znowu obowiązywać linia partyjna jedyna słuszna.

0

Super brama piętą. Brawo Kurtuła!

0

@kamyk_23 Zakładasz, że napisał nieprawdę, a co jeśli tak nie jest?! Po za tym ten przepis odnosi się do FIZYCZNEGO utrudnianiu akcji ratowniczej nie do wyrażania swojej opinii w internecie.

0

@MESSIah16 To było do przewidzenia. Niektórzy tu myśleli życzeniowo, że będzie mu groziło dożywocie... 12 lat? Podczas rozprawy "wyrazi skruchę" i z miejsca dostanie niższy wyrok.

0

@Derean Niech siedzi tam jak najdłużej. Przyjdzie Xabi i zrobi z Realu "potwora".

0

@kamyk_23 Sfrustrowany zaistniałą sytuacją opisał na portalu społecznościowym co ma miejsce. Serio, Twoim zdaniem to przestępca?

1

@Luciano99 Każdy ma swoje bolączki... Zaciśnij zęby i przyj do przodu!

4

@Luciano99 nie ma już w biurze. Atmosfera na warsztacie się rozluźniła. Starszy specjalista ds. ogumienia @Comentateiro daje sygnał do zabawy:
https://www.tiktok.com/@parkerdance/video/7405228587839753505

2

@PIWOSZ89 ŚP Lucjan Szołajski

0

@mrboom Ciemnej karnacji, bo mieli czarne kominiarki

0

"Po Lądku i Stroniu i okolicznych wsiach chodzą uzbrojeni szabrownicy, ludzie boją się wyjść z psami na dwór, brakuje policji, wojska, ciężkiego sprzętu i przede wszystkim pomocy od państwa", m.in. napisał 22-latek na facebooku. Teraz GROZI mu WIĘZIENIE!

Art. 172 KK, czyli utrudnianie akcji ratowniczej zagrożone karą więzienia od 3 miesięcy do lat 5.

GROTESKA. Krytyka w internecie stawiana na równości z fizycznym przeszkadzaniem służbom w czynnościach...

1

@Popitek12 Ovrebo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BorzyKrzys I tak są pieniądze na pensje pracowników nie jednej, a dwóch fundacji! ;)

1

@SadeckiKocur Greenwood. Zawodnik obunożny. Może zagrać na lewym, na prawym skrzydle, jako 10, jako napastnik. Rzuty wolne. Młody, czyli może dalej się rozwijać. Nie grał dwa lata, a w La liga dał radę grając w takim Getafe (czytaj hetafe). Trafił do lepszej Marsylii i z miejsca jest gwiazdą. Pisałem rok temu, że byłby lepszą opcją dla Barcy niż przehajpowany Felix. Talent był do wyjęcia z ManU za niewielkie jak na obecny rynek pieniądze. Ale ma chłop opinię damskiego boksera, bo dał w twarz dziewczynie, która mimo to nadal z nim jest...

1

@norbi77 Wyobraź sobie, że Garcia odpuszcza. Duże prawdopodobieństwo, że padłaby bramka. Narracja byłaby, że Eric nie próbuje zatrzymać zawodnika, tylko stoi i patrzy. To, że Niemiec beznadziejnie rozegrał nie podlega dyskusji.

0

@tristan87 Do niczego by nie doszło, gdyby tylko tam była strefa wolna od dzieci...

1

@Archie Tak, profesjonalista. Piwo jest bogate w potas. Palenie papierosów to, jak trening wysokogórski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?