John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Nigdy nie byli tak rozrzutni jak obecne pokolenia?
0
Uuu Brawo Yamal!
3
Zlatan się nie poci. To inni pocą się na widok Zlatana
nie
1
@Hosh C**j tam! Ważne, że nie będą katować dzieciaków religią. ;)
1
@fart Myślał, że jest bezkarny. Tak jak w przypadku Epsteina ludzie wiedzieli, ale nie reagowali.
2
Diddy jak Epstein? Zarzut handlu ludźmi w celach seksualnych. Miał zwabiać nieświadome kobiety i mężczyzn na organizowane w swoim domu sex party. Federalni podczas nalotu znaleźli w jego domu w Miami duże ilości kokainy, ekstazy, ghb (pigułka gwałtu) i- uwaga -tysiąc butelek oliwki dla niemowląt... xD Jego sprawie nie pomaga to, że wypłynęło nagranie sprzed kilku lat, w którym pobił swoją ówczesną dziewczynę. Jego prawnicy zaproponowali 50 mln $, ale sędzia odmówił rapperowi prawa do poręczenia. Puff w areszcie.
https://www.cbsnews.com/news/sean-diddy-combs-arrested-federal-custody/
Na Hollywood padł blady strach. Kto o tym wiedział? Kto w imprezach uczestniczył? Już krąży lista osób, które akurat teraz podały się do dymisji z piastowanych funkcji...
1
@PatrykBarca Tak też mówią o Pele czy Maradonie.
3
@mekston XD SIEMENS buduje obecnie wiatraki, a niegdyś piece dla ludzi. To fakt. Muszę Ci przypominać, bo masz problem z odróżnieniem faktów od opinii...
Szkoda, że liberałowie w '90 zniszczyli w Polsce firmy farmaceutyczne z przedrostkiem POL.
3
@Safrani "Ja doskonale znam historię XX wieku, a w szczególności drugiej wojny światowej. I nie potrzebuje lekcji."
Niewiele na to wskazywało. No chyba, że Twoim zdaniem konserwy to wystarczające zadośćuczynienie za mordowanie Polaków. W takim razie PARDON. Teraz wiem z kim mam do czynienia...
0
@Kgorecki2500 "Gdzie poseł z Polski?"
11
@Safrani Podczas WWII wyMORDowali miliony Polaków. Okradli i zniszczyli kraj. Kupa gruzu nie stolica. Więzili ludzi w obozach, w których m.in. wykonywali na nich eksperymenty. O paleniu ludźmi w piecach nie wspomnę. ALE podczas stanu wojennego wysyłali mleko dla niemowląt i konserwy. To zamyka sprawę! Teraz weźmy się z naszymi niemieckimi sąsiadami za ręce i śpiewajmy razem KUMBAYA.
1
Ale był i pokazał, że mu zależy!
https://www.tiktok.com/@jacekthelondon/video/7415846439617563936
Nikt nie przyczepi się, że robi live z jedzenia zupy.
@norbi77
0
@kubix05 Przypomniał o sobie Polakom przed Euro 2012.
0
"Coś zostanie?" "Tak zostanie! Uśmiechnięta Polska."
https://www.tiktok.com/@nevermind.0011/video/7345708535017164064
@Radioactive9705 nie zazdroszczę Ci. Będziesz miał w c**le roboty!
0
@MichuZ44 "(...) za najbardziej uczciwą cenę - za darmo". Typowo polskie.
0
@IrekPOL Jest taka farba, ale śmierdzi gorzej niż olejna.
0
@joloskyy Chłopak ma żal po tym jak został potraktowany przez klub.
0
@mekston Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem....
0
@mekston Stwierdzam tylko fakt, ale wierz w co chcesz. Niech Ci to sprawi przyjemność! :)
1
@Murazor A myślisz, że Niemcy czy Ukraińcy nie są? Może ostatnie spotkanie Sikorski Zeleński świadczy o wielkiej przyjaźni polsko-ukraińskiej... ;)
1
@Linghunter88 +1 Podpisuje się pod tym.
0
@TheNekro94 A czy warto? I tak nie napisałbyś nic merytorycznego.
2
@Hosh Nie bierz tego tak do siebie Chcesz tego czy nie Rosjanie byli częścią koalicji, która pokonała nazistów. Gwoli ścisłości przypominam, że Naziści byli Niemcami,chociaż pochodzenie Hitlera może być mylące. Rosjanie też nie zbombardowali miasta Warszawa, tylko Niemcy. Także nie porównuje Rosjan do Niemców. Żeby było jasne, Rosjanie mają swoje "za uszami". Dziwi mnie po prostu, że gdy ktoś przypomina o zbrodniach Niemców, Ukraińców na Polakach, to generalnie mamy to zapomnieć, bo to było X-dziesiąt lat temu i teraz jest zupełnie inne pokolenie, które za to nie powinno ponosić żadnej odpowiedzialności. Natomiast gdy mowa jest o Rosjanach, to już ta logika nie obowiązuje. ;)
0
@JarekS Kolega Walter White bezmyślnie napisałby "xDDDD". ;)
3
@Rastafarnianin Czemu mamy mieć żal do dzisiejszy, zakładam, Rosjan o coś co miało miejsce ponad 80 lat temu? Niemcom mamy wybaczyć WWII, okupację, zniszczenie stolicy, Ukraińcom pogrom Polaków na wschodzie. Jednamy się ze wszystkimi albo wszystko wszystkim pamiętamy bez wyjątku!
0
@TheNekro94 Szybko przeczytałeś artykuł dołączony do postu! Całe 10 sekund minus czas na napisanie komentarza pod postem.
0
Takich skutków POWODZI można byłoby UNIKNĄĆ, gdyby PGW WP wcześniej podjęło decyzję o zrzucie wody ze zbiorników. NIESTETY nowy zarząd powołany przez KOALICJĘ rządzącą ociągał się z decyzją.
https://www.tysol.pl/a128032-dlaczego-wczesniej-nie-oprozniono-zbiornikow-retencyjnych-wody-polskie-sie-tlumacza
Ilu jeszcze równie niekompetentnych ludzi PO poobsadzało na stanowiskach! Szczegóły wkrótce!
2
@Faro ;) Taktyczny.
0
@BorzyKrzys Ciekawe, co RS powiedziałby na ekshumacje w Jedwabnem.
6
@Sysia11 Nikt nie ma potencjału Messiego. Yamal może być co najwyżej drugim Neymarem z Barcelony, tyle że na prawym skrzydle. Endrick przypomina mi stylem Adriano. Oby im głowy nadążały.