0

@MOLESTA W 50% się zgadzam. Znani, bogaci ludzie często posyłają swoje dzieci do katolickich szkół. Osoby, które popierają rozdział państwa od kościoła, a nawet mają wręcz antykatolickie poglądy! Czemu? Ano te szkoły UCZĄ. Nie są tylko żłobkiem dla nastolatków

1

@Sulimo "Sam siebie osmieszasz po prostu."

Jak na kogoś kto pisał poważny post o SWOIM zdrowiu psychicznym, jednocześnie prosząc o brak głupich komentarzy pod nim, ŁATWO przychodzi Ci "wskazywanie palcem" i ocenianie...

2

@kamyk_23 @wpwelement @Moderacja Złamanie 9.3.2. Możliwe złamanie 9.33.
Ten użytkownik nagminnie obraża i prowokuje innych użytkowników.

2

@Sulimo Nie wszystkich musi śmieszyć. Komedia jest subiektywna. Naprawdę zabawne jest jak u co poniektórych uruchamia się instynkt stadny.

1

@mekston Niemieckie leki? Dzisiejsza medycyna do dziś korzysta z odkryć dr Mengele.

2

@Sulimo W dowcipie dostrzegać propagandę...

2

@macio_944 "Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."

2

D. Trump: "Jest grupa "Biali kolesie za Harris". Wiedzieliście o tym? Ale nie martwi mnie to, ponieważ ich żony i kochankowie ich żon, wszyscy będą głosować na mnie." xD


12

@tbas RMTV: Sędzia najbliższego klasyku od dziecka był kibicem Barcy.

5

@tomek8756 Talent, który od razu rzuca się w oczy.

1

@Popitek12 Zdecydowanie nie!

2

@Wasacz_ *HEŁM! Dyplom medycyny masz, a ortografii nie opanowałeś...

1

@MesQueUnClub96 Efektywny, nieefektowny. Szkoda, że Ronaldo Luizowi czy Batistucie nie dane było grać w czasach, gdy sędziowie gwiżdżą niemal wszystko.

3

@Ryoumen +1 Śmialiśmy się jakiś czas temu na stronie, że Niemcy wysyłają 5000 hełmów, a oni wiedzieli co robią! xD

2

@TheNekro94 Po co więc te nerwy, ad personam? Zalatuje syndromem oblężonej twierdzy.

1

@TheNekro94 Powiedziałeś, że każdy polityk kłamie, czyli obecni rządzący i ciebie tam mają. Pozdrawiam

0

@Wasacz_ Uchwałą go i po krzyku.

1

@FcPortoFan1999 Szkoda, że tylu ludzi łykało to jak pelikany.

3

@TheNekro94 "Każdy polityk ma w zwyczaju kłamać." Mogę Cię przy jakieś tam innej okazji zacytować, tylko pytam.

3

@Wasacz_ Konstytucja, art. 146. Rada Ministrów prowadzi politykę wewnętrzną i ZAGRANICZNĄ Rzeczypospolitej Polskiej.

Wynika z tego, że dyplomacja należy do kompetencji Premiera, ewentualnie Min. Spraw Zagranicznych.

6

@TheNekro94 Estonii Toomas Hendrik, należał do lewicowej partii. Twierdzisz, że lewicowi politycy mają w zwyczaju kłamać?

5

@FcPortoFan1999 Przekonywali, że jak odsuną od władzy prawicę, to już wszystko załatwią. Teraz wszyscy będą się Z NAMI LICZYĆ, mówili. Kiepska ta dyplomacja ekipy Tuska. XD

8

@Wasacz_ Odpowiednikiem Kanclerza Niemiec w Polsce jest Premier.

8

POLSKA pod rządami Donalda TUSKA zyskuje na znaczeniu na arenie międzynarodowej. Na spotkanie w sprawie przyszłości UKRAINY, gospodarz, Kanclerz Niemiec O. Scholz zaprosił prezydenta Francji, prezydenta USA i premiera Wielkiej Brytanii.

Były Prezydent Estonii Toomas Hendrik Ilves twierdzi, że Olaf Scholz osobiście zablokował udział Premiera Polski w spotkaniu… :)



„Przyjaźń” polsko-niemiecka… XD

0

@Lucyfffer "(...) Jak można komuś coś takiego zrobić..." Takie coś, to tylko kobieta.

Niedawno oglądałem jeden z tych programów interwencyjnych. Polska, koleś się dowiedział, że trójka "jego" dzieci z byłą żoną nie jest jego. Z miejsca nasuwa się pytanie, co w takim razie z alimentami? Zwrot i może przestać łożyć na nie swoje dzieci, dla każdego byłaby oczywistością. Wypowiada się osoba ze sądu rodzinnego, że najpierw to- XD -musiałby się zgłosić do sądu potencjalny prawdziwy ojciec i zgodzić na badania... ;)

0

@Stinger_ Pewnie był w kadrze meczowej na finał LM.

2

Joe BIDEN: "So is Kamala doing okay?
B. OBAMA: "Nope! She's down, Joe. I think they found out that she's ret**ded." xD

MEMiarze nie zawodzą:



I jeszcze na końcu ten CLINTON. "Women looking fine up in here." ;)

W przyszłości może być problem są tą technologią klonowania głosu. Będzie stawać się tylko lepsza. Coraz trudniej będzie odróżnić fejk od czegoś co nie jest zmanipulowane. Komuś coś niesprawiedliwie przypiszą. Innym razem ktoś będzie używał linii obrony, że to fejk. W USA już była taka sprawa.
https://www.nbcnews.com/news/us-news/teacher-arrested-ai-generated-racist-rant-maryland-school-principal-rcna149345

0

@tristan87
1. Messi 2. Pele 3. Ronaldo 4. Maradona 5. Cruyff
6. Platini

Di Stefano niemal nie zaistniał w piłce reprezentacyjnej. Chociażby Puskas powinien być wyżej od niego.

5

@Bykunn Ty i @Tasde musicie Z TECZKĄ chodzić. Nie jesteście w stanie pojąć, że ludzie pracują ciężko fizycznie, w nieprzyjaznych warunkach, często za psie pieniądze i w pewnym wieku, nieważne jakie miał/a dobre zdrowie, już dalej nie są w stanie.
Btw, tylko do 67? A niech pracują jak dzikie WOŁY cały tydzień od rana do wieczora aż do śmierci, bo tak che "UŚMIECHNIĘTA Polska"!
Ręce opadają jak nieżyczliwi drugiemu Polakowi potrafią być Polacy RODACY...

1

@Hadim Ładna ironia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?