2

@AFA Zjedz bigos

0

@Szklaner Niezła mi to rodzinka.. O Dendim zapomnieli?!

2

@gumaz Smażona wątróbka z cebulką! Czerwone krwinki się cieszą.

1

@Marian_Pazdzioch Ta to chce obniżyć wiek emerytalny mężczyzn do 60 lat. ;)

1

@Szklaner Może być 6 lat, 6 miesięcy wcześniej, tydzień wcześnie, a nawet tego samego dnia, ale nie po. Gdy jest obowiązek posiadania czegoś co ma być w mieszkaniu od dnia X, to trzeba to zamontować do dnia X. Boże...

0

@Szklaner XD Czyli co to oznacza?

0

@mekston Pamiętaj, że Polska podczas WWII straciła procentowo najwięcej obywateli ze wszystkich krajów. A ilościowo była druga. Więcej zginęło tylko obywateli ZSRR. Zasługa Niemców.

0

@Szklaner To oznacza, że czujnik musi być zamontowany w lokalu do 1 stycznia 2030. Gdyby było od, to byłoby to warte tyle co nigdy. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

16

@Eklerek Hołownia robił selfie z nielegalnymi w polskim parlamencie nie bez powodu. Przyszli wyborcy.

0

@mekston Napisałbym cześć, ale wiem, że preferujesz Hallo...

1

@Tasde "Uderz w stół, a..."
Nigdy takie decyzje nie są podejmowane bez przyczyny. Ktoś komuś wyświadcza przysługę i ktoś bardzo dobrze zarobi.

Jeśli na myśli mają bezpieczeństwo, czyli zdrowie Polaków, to i w mieszkaniach powinno być ciepło, a tak nie jest. Stąd o tych kaloryferach. W jednym względzie dbają o zdrowie obywateli, a w innym już nie. Gdzie tu logika?

Z tym 2030 to w różnych źródłach są sprzeczne informacje.

0

@martool2 Każdy i tak już na co dzień nosi dobrowolnie. A nawet pyta jaki model lepiej kupić...

1

@Xaviball "Co wolno wojewodzie..."

0

@misterio Kominiarze na pewno się cieszą, że mają takich "życzliwych" rodaków.

4

@GeneralXavi 9 "konkretów" na 100. Nie w ciągu 100 dni, a w ciągu roku jak na PO to i tak wiele.

@Marian_Pazdzioch Ponad 6 mln Polaków uwierzyło... XD

0

@Salchent Też dochodzę do wniosku, że Barca nie zdobędzie majstra, ale na rzecz Atletico. Real też się jeszcze potknie.

0

@jaras121 Niedaleko biuro miało Amber Gold, więc poniekąd, niebezpośrednio, ALE TAK!

0

@Safrani Szybko znajdujesz artykuły i jeszcze szybciej czytasz...

0

@kubinho1032 W niektórych źródłach piszą, że w nowych lokalach mieszkalnych to ma być standard od razu. Natomiast we wybudowanych już budynkach obowiązek do zrealizowania do 2030.

0

@A4ron Z LaRamblii dowiesz się, że obowiązek to więcej niż prawo. Pierwsze oznacza musisz, a drugie możesz.

1

@Munio Ortopeda przepisał mi usztywniacz przedramię-nadgardstek-ręka żeby nie ruszać ręką i tyle...

0

@jaras121 Skoro zagadnąłeś o chlebie! Pamiętam czasy jak chleb duży był po 1,8 zł, a mały 1,2. Obecnie to niemal 15 zł. Tusk przed wyborami ostrzegał na konwencji, że "chleb może kosztować nawet 30 zł". I obietnicy dotrzyma... ;)

0

@Safrani Tak nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o biznes.
Btw, zimne kaloryfery, to dbanie o zdrowie obywateli? ;)

0

@jaras121 Takie spostrzeżenie, ot co.

1

@Munio 2 czy 3 miesiące w usztywniaczu. Ręka o sobie dawała znać lata po przy pewnym zakresie ruchu. Z czasem przejdzie, a i się przyzwyczaisz.

7

Z dniem 21 grudnia 2024 decyzją Ministra SWiA Siemoniaka wchodzi w życie obowiązek montażu WE WSZYSTKICH lokalach mieszkalnych czujek dymu i czadu. Koszt? Nawet ponad 100 PLN. Chciałoby się zapytać który kolega, zięć czy inny krewny polityka PO ma firmę, która sprowadza do Polski te czujniki? Ewentualnie, syn którego polityka PO dziwnym zbiegiem okoliczności dopiero co dostał angaż w takiej firmie. Michał TUSK odpada. Jest Zastępcą dyrektora departamentu infrastruktury ds. rozwoju i integracji transportu w pomorskim urzędzie marszałkowskim JAK NA SOCJOLOGA przystało. Podwyżki cen energii. DZIĘKI UNO!!! Spółdzielnie oszczędzają coraz bardziej, a czynsz i tak coraz wyższy. W mieszkaniach zimno, że człowiek może aż zamarznąć, ale hej przynajmniej nie zatrujemy się tlenkiem węgla… Trochę firm kominiarskich upadnie, bo nie będą musieli tak często chodzić i sprawdzać przewody kominowe i piece, ale to naturalna kolej rzeczy… POSTĘP. Pewnie zainteresuje Was, że niektóre z tych czujek mają WiFi, więc będzie i kolejna ikonka aplikacji. xD (Nie)Pozdrawiam „uśmiechniętą Polskę”.

1

Czy @Moderacja byłaby taka łaskawa i wyciągnęła konsekwencje wobec użytkownika @real the best!.
Regulamin imo został złamany.

0

@HypeR Marvels, Secret invasion

1

@HypeR Sprzedać IP Disney'owi? Co może pójść nie tak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?