1

@Quahoo W Athleticu nadal obowiązuje. Bracia Williams są Baskami...

5

Dobrze, że w Realu Sociedad porzucili zasadę, że w klubie mogą grać wyłącznie Baskowie. Bez bramek "Austriaka" nie mieliby dzisiaj dogrywki.

3

Gdzie żółta? Ewidentnie piłka faulowała Camavingę.

1

@Astad Dzięki tym przepisom Fabregas uchodzi za wychowanka Arsenalu... Z drugiej strony, czy Iniesta powinien być postrzegany jako wychowanek Albacete. Pytasz czy to sprawiedliwe? Według mnie 50/50.

0

@mekston Dzięki za oznaczenie!

0

@Rastafarnianin Słyszałeś co sąsiedzi robią Nam na zachodniej granicy?

0

@D10SLEO Z Tuskiem prima aprilis jest cały rok... ;)

2

"Echo" tych krzyków słychać w uszach chwile po wyłączeniu. Nie sposób tego oglądać bez emocji!



Tak to wygląda, gdy wielokulturowość się przenika? Pamiętajcie, za Tuskiem, "to są biedni ludzie, którzy potrzebują pomocy".

1

@kubix05 Krytykowali za "w Polsce mamy ze dwustu takich Szeteli". Po latach okazało że miał rację. ;)

0

@draxidox Pozwolę sobie przypomnieć państwu, że ten jegomość w kwestii przyjęcia IMIGRANTÓW narzucanych Polsce przez Komisję Europejską mówił:

"Jako kraj jesteśmy przygotowani właściwie NA KAŻDĄ LICZBĘ"

0

Komentarz usunięty

0

@hasan 7 +1 Zwłaszcza, że Amazon ma teraz pełne prawa.

0

@BorzyKrzys Nie licząc Casino Royale, to każdy Bond z Craigiem.

8

@Arcybiskup Trump putinowskim tym i tamtym, bo chce dojść do porozumienia z Putinem. Wielu ma trudność ze zrozumieniem, że na tym polega dyplomacja. Trzeba rozmawiać ze wszystkimi. Jak niby ma dość do zawarcia pokoju czy choćby zawieszenia broni bez udziału Rosji?! Tylko porozumienie może zakończyć ten konflikt. To, że Ukraina tego nie wygra każdy chyba już przyjął do wiadomości.

1

Zełeński mówił, że Europa jest gotowa wysłać kontyngent wojskowy, tylko czekają na udział Stanów. Co prawda ma chodzić o Anglików i Francuzów, ale i tak, kiepski czas żeby być we wojsku polskim... Żaden dodatek mieszkaniowy nie zachęci.

6

Mentzen jak zwykle trafnie!


1

@Kgorecki2500 6 (z nadzieniem czekoladowym (2) pistacjowym (1), wiśniowym (1), z czarnej porzeczki (1), z bitą śmietaną (1))

0

@capoN Akurat plus, że niewiele mówią.

16

@AmigoBlancos Gra tylko, bo Ancelot nie ma kim grać w obronie. Robienie z niego na siłę wonderkida wśród obrońców, bo Barca ma Cubrasiego, przypomina swego czasu szukanie w Barcelonie bramkarza ze szkółki, bo Real miał Ikera. Dla mnie nic specjalnego ten Asensio.

0

@JordiAlba188 Trollowanie?! Co to takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LambiPL "Transkobieta", nie przebieranki.

0

@LambiPL Do tego też nawiązuję.

10

@tribo Asensio w reprezentacji zakładu karnego

0

AGUERO został już transem?

0

@jacobFCB Spokojnie mógł być premierem, ugrać więcej tek niż w obecnej koalicji, a przy konflikcie z Ukrainą PSL mogło odzyskać poparcie na wsi od PiSu. Co zostało to zżerają PO i Polska2050. W ostatnich latach największy f***er w polskiej polityce. Może powoli do do niego dociera? ;)

0

@Lola120 Budyń.

0

Brzydki czy nie, subiektywne. Ale ten jego złośliwy uśmieszek...

0

@esem91 Si

6

@Comentateiro @Luciano99 Opi****la się na warsztacie!

0

@Eklerek Wszystko na pokaz. Świetnie zarabiający szantażyści do wynajęcia i frajerzy z dwucyfrowym IQ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?