John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Barbaro Tusk, gdy po raz pierwszy był premierem obiecywał kastrację pedofilii i nic z tego nie wyszło. Tego czy kary śmierci żaden rząd z lewa czy prawa nie wprowadzi... Niestety.
1
@Roobo W TVP "w likwidacji" Info mówili, że poćwiartowane... Komu teraz człowiek ma wierzyć? ;)
0
@maroon Pierwsze co powinni ogłosić, jeśli cokolwiek ogłaszają publicznie, to że trwa ustalanie ewentualnego czasu zgonu i tożsamości tego mężczyzny. Faktycznie jak pisze kolega @GTBTP może to być wyłudzanie świadczenia ze ZUS-u. Aczkolwiek jak były takie przypadki, to ciało denata ci, którzy pobierali świadczenie na ogół zakopywali/ukrywali gdzieś blisko siebie, "pod nosem".
18
W USTCE znaleziono WALIZKĘ Z poćwiartowanymi ZWŁOKAMI mężczyzny. W tv wypowiada się rzecznika prokuratury:
"Trwają prace nad ustaleniem czy przy śmierci tego mężczyzny brały udział osoby trzecie"... XD
Głupoty jakie potrafią wypowiadać ludzie na stanowiskach...
0
@APTAPT Poznań jak Las Vegas? No cóż, jaki kraj takie Las Vegas...
1
@Zieliq Więcej niż 18 i na tyle mało żeby @Comentateiro zwracał się do mnie per "smarkaty". ;)
0
@MesQueUnClub96 A jak wujo będzie mówił przy wszystkich, że Cię jeszcze z dziewczyną nie widział, to nie będziesz denerwował o co może zapytać?!
0
Na CBS Sports komentator mówi: "Arsenal ma reputacje co do ofensywnych stałych fragmentów gry, ale i co do defensywnych. Tracą sporo goli."
Kilka sekund później PSG wolny. Gol. xD
0
@lithotripter Kompletnie nie zrozumiałeś co Ci napisałem. Służących szukaj wśród swoich.
0
@Borneo Tobie w przeciwieństwie do @lithotripter podam jedno z wielu źródeł, bo sam podajesz linki, a ja doceniam czyiś wysiłek!
https://www.podatnik.info/publikacje/zakaz-placenia-gotowka-czy-rzeczywiscie-zostanie-wprowadzony,6419c4
https://biznes.interia.pl/finanse/news-zakaz-placenia-gotowka-podali-juz-nawet-termin,nId,7954106
0
@lithotripter Jak chcesz psa, to idź do schroniska i zaadoptuj. Ja nie będę nikomu aportował. Wysil się albo pisz co chcesz. Tylko nie dziw się jak "obudzisz się z ręką w nocniku"...
2
@bezalkoholowy Po regulaminowym czasie dogrywki, a potem ewentualne karne. Byleby var nie psuł widowiska.
0
@MessiForeverTheBest Terlikowski teraz jest fest woke. Cejrowski lepiej pasowałby imo.
0
@maroon W jednym się zgodzimy. Zawsze dobrze mieć wybór.
0
@astralny TĘCZOWY Rafałek jak ten potulny piesek będzie podpisywał, co mu Donald podrzuci na te ostanie dwa lata kadencji sejmu!
0
@Rastafarnianin Tyle, że kiedy proszą mnie o pokazanie dowodu w sklepie- niestety już bardzo rzadko :( -, to kiedy go już chowam mówię Dziękuję... ;)
1
@zodiak_10 Przez internet każden jeden mocny. Na stadionie w tłumie tak samo. Stojąc przed nim, twarzą w twarz, to co najwyżej o selfie by go poprosiliby. ;)
0
Papież murzyn? Przynajmniej będzie miał dupno pałka.
0
@maroon Widzisz, jak jest awaria, że karty nie przechodzą w Auchan, to nadal można płacić flotem.
1
@Borneo Tak tak! Przelew od Władimira Władmirowicza już idzie. Bez urazy, ale czasami jesteś jak "zdarta płyta"...
0
Komu będziecie kibicować we finale, P$G czy Interowi?
[Nikt chyba nie wierzy, że Arsenal awansuje... xD. Litości!]
Czy może LM w tym sezonie macie już w pupce?
0
@RichardWinters Chcesz coś załatwić? Przez internet, aplikację. Potrzebujesz czegoś ze sklepu? Zamówić, Przywiozą ci pod drzwi. Zachorowałeś? Porada lekarska przez telefon. Gdyby nie praca, to z domu nie trzeba byłoby się ruszać. Tylko siedzieć w fotelu ja flak i zesztywnieć do reszty... ;) I ludzie jeszcze się zastanawiają skąd ta epidemia samotności... Wyjść do ludzi. Kontakt z człowiekiem twarzą w twarz. Spacer dobrze robi na kondycję.
Paragony z terminala blakną, ale potwierdzenia z blankietów nie tak "szybko". Jeszcze miałby bulić za toner w drukarce?! Get the out of here!!! xD
0
@Prorokk +1 "(...) będą likwidować (...)." "Nie tak ostro ale łagodnie po cichu zlikwidują " W dwóch zdaniach zdefiniowałeś pomysł ekipy TUSKA na państwowe przedsiębiorstwa. Polska, wróć, Polska w likwidacji...
0
@Allbi Zatem zaniżam wiek... A na serio. Ludzie w każdym wieku. Najmniej małolatów. Paczkomaty i przelewy przez iphona, to tak nowocześniej, który młody chce być dziadersem.
0
@RichardWinters Nie żebym nie był w stanie, ale nie ma przekonania. Poza tym lubię podbity pieczątką papier i wydruk z terminala w ręce.
0
@lithotripter Nie jestem niczyim służącym. Polecam google'a. No chyba, że cenisz sobie przeglądarki, które nie śledzą, więc duckduckgo.
0
@Meskalina +1 Tak jest! Są takie usługi, przedsiębiorstwa, że nawet jak przynoszą, niestety, straty, to państwo powinno je kontrolować, mieć swój udział w rynku żeby nie być zależnym od prywaciarzy czy obcego kapitału.
Wiem, że w Konstytucji jest zapisane, że walutą Rzeczypospolitej jest Polski złoty. Ale czy Konstytucja przy tej "ekipie" rządzącej ma jeszcze jakąkolwiek wartość? Rozporządzenie ministra albo uchwała, to jest to! xD
2
@Borneo Jeśli chcesz być naiwny, to proszę bardzo, Twój wybór. Z Cały Szacunkiem, ale dezinformujesz właśnie Ty. Peace
0
@comtedurgell Szkoda, że to rzeczywistość, a nie powieś Orwell'a.
0
@Pressinho Ograniczyliby liczbę i wysokość pensji dyrektorów i od razu pieniądze by się znalazły. Niby KOPALNIE SĄ nierentownie, przynoszą straty. A jak tą kopalnię przejmują Czesi, to mają zyski! I wonder why...