John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Maciak: "Zdawałem angielski na studiach. Coś tam rozumiem."
21
Zmierzcie ciśnienie Trzaskowskiemu. Czerwony jak cegła.
1
@Joe_Pesci Potrzebował czasu żeby się zastanowić... ;)
6
Stanowski do Maciaka: "Kim Pan Jest?" XD
5
Hołownia jak Kukiz, Petru i wcześniej Palikot dobrze się zapowiadał, ale się skończył. Po co on w ogóle startuje? Nawet Senyszyn sensowniej się wypowiada.
1
PO naprawia sytuację na granicy zdaniem Trzaskowskiego.
Tymczasem Niemcy na zachodniej granicy...
5
Jedynie Stanowski i Jakubiak poważnie odpowiedzieli na pytanie o wojsku.
27
Pierwsze pytanie, a już Stanowski ładnie podsumował TVP w likwidacji.
1
Gdyby tak pilnowali zachodniej granicy
3
Pozostali kandydaci chwilę po rozpoczęciu debaty powinni wyjść pokazując tym samym solidarność z Jakubiakiem. Niech Trzaskowski sam odpowiada na pytania zaprzyjaźnionych "dziennikarzy".
9
"Pierwsza debata w Końskich". Jeszcze debata się nie zaczęła, a już TVP w likwidacji kłamie... ;)
0
@norbi77 A TVP Info czy TVN24 mają? ;)
0
@lupy Likwidacja info
0
@norbi77 Więc czemu Rafałek nie chciał dziennikarza od TV Republika, chociaż mają większą oglądalność niż TVN24?
0
Hołownia uratował Rafałka i TVP w likwidacji od kompletnego blamażu.
1
@KamQiX Na TV Trwam również.
1
Lasy państwowe, a zwłaszcza opony, śmieci w nich będą należeć do narodu. Hołownia mnie kupił!
2
Hołownia: "70% budżetów zbrojeniowych kraje UE wydają poza własną gospodarką."
A mają je wydawać u Niemców i Francuzów, zapomniał dodać.
0
@JordiAlbion "Awantura o prezydenturę"...
2
Bank John Doe, oczywiście z.o.o.
3
Nawrocki: "Przeniesiemy stolyce do Końskich!"
5
Przykład dlaczego debaty powinno się organizować bez udziału publiczności...
0
Humory dopisują?! Mi tak. : )
1
@Criss18Barca Koalicja 13 grudnia "uczci" go niszcząc muzeum "Pamięć i Tożsamość" jego imienia w Toruniu.
1
@zodiak_10 Niedawno Gene Hackman, ostatnio Richard Chamberlain. Przykro się to czyta.
0
Ukraińcowi grozi dożywocie...
https://i.pl/ukrainiec-aresztowany-za-usilowanie-zabojstwa-pracodawcy-oblal-go-benzyna-i-podpalil/ar/c1p2-27424937
1
Defetyzm. Słowo na dziś na LR...
0
@LambiPL Nie mam wątpliwości, że jutro awansuje Barcelona! Więcej wiary!!
0
Real Madryt awansował do finału. To nawet lepiej imo! Real traci bramki z każdym. Kiedy ostatni raz skończyli na 0? Jednocześnie Barcelona wygrywa mecze kilkoma bramkami. Widać, że zawodnicy mają "głód" kolejnych goli. Dodać jedno do drugiego, to będzie piękne LANIE w El Classico.
1
"TVP w likwidacji" nie ma licencji na dogrywki XD