9

Maciak: "Zdawałem angielski na studiach. Coś tam rozumiem."

21

Zmierzcie ciśnienie Trzaskowskiemu. Czerwony jak cegła.

1

@Joe_Pesci Potrzebował czasu żeby się zastanowić... ;)

6

Stanowski do Maciaka: "Kim Pan Jest?" XD

5

Hołownia jak Kukiz, Petru i wcześniej Palikot dobrze się zapowiadał, ale się skończył. Po co on w ogóle startuje? Nawet Senyszyn sensowniej się wypowiada.

1

PO naprawia sytuację na granicy zdaniem Trzaskowskiego.
Tymczasem Niemcy na zachodniej granicy...

5

Jedynie Stanowski i Jakubiak poważnie odpowiedzieli na pytanie o wojsku.

27

Pierwsze pytanie, a już Stanowski ładnie podsumował TVP w likwidacji.

1

Gdyby tak pilnowali zachodniej granicy

3

Pozostali kandydaci chwilę po rozpoczęciu debaty powinni wyjść pokazując tym samym solidarność z Jakubiakiem. Niech Trzaskowski sam odpowiada na pytania zaprzyjaźnionych "dziennikarzy".

9

"Pierwsza debata w Końskich". Jeszcze debata się nie zaczęła, a już TVP w likwidacji kłamie... ;)

0

@norbi77 A TVP Info czy TVN24 mają? ;)

0

@lupy Likwidacja info

0

@norbi77 Więc czemu Rafałek nie chciał dziennikarza od TV Republika, chociaż mają większą oglądalność niż TVN24?

0

Hołownia uratował Rafałka i TVP w likwidacji od kompletnego blamażu.

1

@KamQiX Na TV Trwam również.

1

Lasy państwowe, a zwłaszcza opony, śmieci w nich będą należeć do narodu. Hołownia mnie kupił!

2

Hołownia: "70% budżetów zbrojeniowych kraje UE wydają poza własną gospodarką."

A mają je wydawać u Niemców i Francuzów, zapomniał dodać.

0

@JordiAlbion "Awantura o prezydenturę"...

2

Bank John Doe, oczywiście z.o.o.

3

Nawrocki: "Przeniesiemy stolyce do Końskich!"

5

Przykład dlaczego debaty powinno się organizować bez udziału publiczności...

0

Humory dopisują?! Mi tak. : )

1

@Criss18Barca Koalicja 13 grudnia "uczci" go niszcząc muzeum "Pamięć i Tożsamość" jego imienia w Toruniu.

1

@zodiak_10 Niedawno Gene Hackman, ostatnio Richard Chamberlain. Przykro się to czyta.

1

Defetyzm. Słowo na dziś na LR...

0

@LambiPL Nie mam wątpliwości, że jutro awansuje Barcelona! Więcej wiary!!

0

Real Madryt awansował do finału. To nawet lepiej imo! Real traci bramki z każdym. Kiedy ostatni raz skończyli na 0? Jednocześnie Barcelona wygrywa mecze kilkoma bramkami. Widać, że zawodnicy mają "głód" kolejnych goli. Dodać jedno do drugiego, to będzie piękne LANIE w El Classico.

1

"TVP w likwidacji" nie ma licencji na dogrywki XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?