John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker Statystyk gwałtów nikt z "uśmiechniętej Polski" Ci nie podrzuci. Są nader jednoznaczne...
https://worldpopulationreview.com/country-rankings/rape-statistics-by-country
GWAŁTY na 100 tyś mieszkańców.
* SZWECJA, która lubowała się w polityce "otwartych drzwi" kiedy to jeszcze nie było modne, ponad 58 razy więcej gwałtów niż w Polsce.
* FRANCJA, ponad 34 razy więcej gwałtów niż w Polsce. Kara za kolonializm, chyba. Niemal identycznie ma się ratio gwałtów w UK do tych w Polsce.
*USA, ponad 27 razy więcej gwałtów niż w Polsce. Potomkowie niewolników jednak znaleźli sobie sposób na wyegzekwowanie reparacji.
* NIEMCY, ponad 8 razy więcej gwałtów niż w Polsce. Schadenfreude.
@Comentateiro Oczywiście nie twierdzę, że sprawcami gwałtów w tych krajach są wyłącznie przedstawiciele rasy innej NIŻ BIAŁA, ale to wymowne, że w krajach zróżnicowanych RASOWO jest ileś dziesiąt razy więcej gwałtów NIŻ W MONOETNICZEJ Polsce. Dużo nam brakuje żeby dogonić "postępowy" zachód... To dobrze! Jednak, chodząc ulicami dużych miast w moim województwie i widząc jak z roku na rok się zmienia, dochodzę do wniosku, że i to sp****olimy...
0
@MesQueUnClub_87 Pies przeskoczy płot zagryzie dziecko, nieistotne! Ważne żeby łańcuch pieskowi zimą nie przymarzł do skóry albo latem nie grzał...
Zero wyobraźni na to jakie konsekwencje może mieć ten projekt ustawy albo czerpanie satysfakcji z ludzkiej krzywdy. Ręce opadają na Was...
5
@Ojciec5tkidzieci Z RiGCzem
2
Ile ten człowiek ma szczęścia, głowa mała. Model 3D ukazujący linie lotu kuli.
https://www.tiktok.com/@pointconsciousness/video/7392040041343683882
0
Przehajpowany zawodnik. Ani napastnik, ani skrzydłowy. Blokuje szanse dla młodzików i obciąża budżet.
0
@mordini123 Piwo to dobre źródło potasu. Uzupełniała elektrolity.
0
@mordini123 Palenie papierosów hamuje apetyt. Dziewczyna dba o linie. Dla gimnastyczki to część przygotowań przecież. ;) Poza tym idiotyczna decyzja, przecież to dorosła osoba.
1
@FrankliN7 Taka mentalność, że ludzie na wsi są bardziej ufni i mniej skryci niż ci z miasta.
Również nie mam nic przeciwko kojcom. Jednak, wyobrażam sobie, że za jakiś czas ekoos**łomom nie spodobają się nawet i te kojce. "Psa? Żywą istotę trzymać w więzieniu Pan chce? To niehumanitarne!" ;)
Poświęceniu czasu na "rozładowanie" i ułożenie psa przytakuję. Jednak prawo do uwiązania, to dodatkowy element bezpieczeństwa.
3
@NeKenI Ludzie na wsiach są bardziej ufni niż miastowe.
Mimo wszystko wg mnie rasy większych (przykładowo wilczur) czy agresywnych psów (przykładowo amstaf), gdy nie ma obok właściciela powinny być obligatoryjnie uwiązane. Właściciel powinien mieć takie prawo. To bezpieczeństwo wszystkich. Taki pies powinien mieć też kaganiec na spacerze. Jak widzę pana z psem, który ma kaganiec, to sobie myślę pies coś wcześniej nawyrabiał i musi teraz nosić albo właściciel inteligentny, chucha na zimne, wie że jak psu odbije to go nie utrzyma i nie chce później chodzić po sądach.
5
@NeKenI Jak przechodzę obok otwartej bramy, to pies sam może przecież wybiec poza i szczekać na nieznajomego mu człowieka.
7
@NeKenI Może taka jego genetyka, natura. Ja osobiście nie chciałbym przechodzić nawet obok spokojnego puszczonego wolno owczarka kaukaskiego.
5
@NeKenI Pies na łańcuchu, to nie znaczy, że zaniedbany. Ludzie na wsi często mają pootwierane drzwi do domu, bramy do obejścia. Jak pies jest agresywny, to i lepiej, że uwiązany.
1
Komentarz usunięty
2
@JarekS ADL już pisze oświadczenie jaki to antysemityzm
1
@Joe_Barbaro F. Totti, S. Gerrard.
4
Ekstraklasa. Dorośli mężczyźni w krótki spodenkach biegają po trawie za skórą wypełnioną powietrzem. Za co dostają kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt tysięcy PLNów, co miesiąc. Nieudacznicy... Beka z nich, że hej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dari0G Każdego dręczą inne demony
1
@PatrykBarca ;)
https://zapodaj.net/plik-IyLNJBQM52
3
Pstrykneli BIDENowi jedną z bardziej ikonicznych fotek w historii USA. xD
https://zapodaj.net/plik-Q6SH7V8qXh
1
@maroon Czasy takie, że ludzie mają więcej empatii dla gadziny niż drugiego człowieka... W "D" mają czy pies pogryzie dziecko. Ewidentnie to "schadenfreude". Czerpią satysfakcję, gdy takie sytuacje się zdarzają innym i chcą żeby nadal się zdarzały. Dobro zwierząt, to tylko wymówka.
4
@Comentateiro Jak Włodzimierz KARPIŃSKI wyszedł z aresztu, gdy uzyskał mandat europosła, to wszystko było OK... XD
Karpiński był/jest zwykłym łapówkarzem chowającym się za immunitetem!
8
Po zamachu. Donald TRUMP po dobrym uderzeniu na polu golfowym:
"That's the difference between me and the shooter. I don't miss!" XD
1
@Aragorn33 Poruszam się w sferze faktów, a ty domysłów, przeinaczeń i przekłamań.
"Nikt nie popiera wejścia Ukrainy do NATO w najbliższym czasie i nie robi tego Biden." Zatem czemu głośny sprzeciw Węgier był tak bardzo krytykowany w mediach? "(...) Ukraina nie wstąpi do sojuszu, będąc w stanie wojny z kimkolwiek." Myślenie życzeniowe. Zełenski za każdym razem, gdy przyjeżdża na że*ry po wsparcie, naciska też o jak najszybsze przyjęcie do NATO. Zdejmij klapki z oczu.
"Rosja przygotowywała się do wojny przez całą kadencję Trumpa". To można powiedzieć o każdym państwie inwestującym w swoją armię
"(...) tarcza jest już gotowa i działa. " Wówczas nie. Przez obie kadencje Obamy nie zrobiono nic, chociaż zielone światło dał Bush jr.
"Obama chciał resetu, gdy Rosja jeszcze udawała, że można się z nią dogadać." O ile wiesz wojna rosyjsko-gruzińska była wcześniej. Poza tym to świadczy jakim półgłówkiem był Obama w sferze geopolityki.
"Trumpiści chcą się z nią dogadać (...)" Domysł
3
@Aragorn33 Wejście Ukrainy do NATO, to będzie początek WWIII. To już nie będzie wojna Rosji z Ukrainą, ale Rosji z całym sojuszem. Polski żołnierz szkolił się by być przygotowanym do obrony Polski, a nie żeby się bić o interesy zachodnich korpo na Ukrainie i żeby poprawić bilanse finansowe dostawcom broni.
Trudno zaakceptować fakt, że gdy prezydentem był D. Trump, to Rosja nie podejmował żadnego "ruchu" w Europie? Gdy prezydentem był demokrata, B. Obama, to Rosja wkroczyła do Gruzji i aneksowała Krym. Wręcz się umawiali...:
* Obama: "To moje ostatnie wybory. Po wyborach będę miał większą elastyczność, swobodę".
* Miedwiediew: "Rozumiem. Przekażę tę informację Władimirowi".
Demokrata, Obama, uwalił wówczas TARCZĘ antyrakietową W POLSCE. Ta idiotyczna konferencja podczas której sekretarz stanu H. Clinton przekazała S. Ławrowowi przycisk z napisem RESET. O tym, że USA wsparły zamach stanu w Libii, a w konsekwencji zniszczyły kraj, nie wspomnę. Prezydentem jest demokrata, J. Biden, to Rosja wkroczyła dalej na Ukrainę. Nawet Chiny się rozochociły. Samo się nasuwa, W EUROPIE jest POKÓJ, gdy w Białym domu urzęduje republikanin nieinterwencjonista jak Donald J. TRUMP.
Btw, Nikki Haley, akurat jest też pro-Israel, tak jak krytykuje Rosję i Putina, tak jest ślepa i głucha na rzeź Palestyńczyków przez faszystowskie państwo Izrael.
3
Zainteresowanym, i mogącym sobie na to pozwolić, zostawiam link do pomocy dla 5-letniej Antoniny.
SiePomaga:
https://www.siepomaga.pl/uratuj-antoninke
"Liczy się każdy grosz", jak to mówią!
0
MEMIARZE jak zwykle nie zawodzą! Materia nie bardzo na żarty, jednak przyznaję śmiechłem. xD
https://zapodaj.net/plik-R7X8kcFCx6
Do BIDEN'a przyległo przezwisko "SLEEPY JOE". Po katastrofalnej debacie w jego wykonaniu ten przydomek zaczął się pojawiać nawet w sprzyjających mu mediach... TRUMP? "BULLETPROOF DONALD"!
@kamyk_23
1
@Sccaner Nie ;)
0
@Pedri16Future Jak dla mnie Mbappe nie powinien być nawet w pierwszej piątce. Kane tak samo. 3, 4 Rodri bądź Carvajal. Góra ok. Kroos 5.
2
Borek: "Anglia? To przeszłość! Yamal to może być epokowy piłkarz. Dla mnie Maradona był i jest największym z największych. Jednak ten chłopak ma w sobie iskrę, której nie widziano od czasu zawodnika, który zadebiutował w FC Barcelonie z numerem 30. Zaledwie 17 lat i już mistrz Europy. Ufff i jeszcze ten Williams, lat 22. Ci młokosi najlepsze mają jeszcze przed sobą. Za chwilę, wraz z najlepszym polskim piłkarzem w historii, staną się postrachem całej La ligi. Champions league? Kto wie. De la Fuente wspaniale połączył w reprezentacji młodość z doświadczeniem. Talent z determinacją. Trzymajmy kciuki, że równie dobrze pójdzie Flickowi w Barcelonie i jego niemiecki pragmatyzm nie zabije istoty futbolu. I w tym wszystkim jednym z głównych ról będzie odgrywał Polak. To mówię Wam ja prosty chłopak z Dębicy!" [parODIA]
1
@fart Boża opaczność czuwa nad Trumpem