John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Saviola88 Dobry dowcip! Koleś jest banoodporny...
5
@Saviola88 Zero zaskoczenia. PiS obsadza swoimi, którzy rozwijają zakłady pracy, vide Obajtek. Natomiast PO obsadza swoimi, którzy doprowadzają zakłady pracy do upadłości, jak stocznia gdańska. "To są DETALE" (M. Borek)
0
@Bobo25 Tap away?
3
@Peciak W działaniu Brauna przynajmniej była jakaś idea. Sejm ponoć ma być wolny od wpływu religii.
1
@Radioactive9705 +1 Trzeba przypominać co poniektórym zbrodnie Niemców na Polakach, nomen omen, startuje Euro u "sonsiadów".
3
Komentarz usunięty
1
@Faro Polaków i finał, może półfinał, obejrzę. Kiedyś to wszystko był podporządkowane pod turniej. "Zrób to!" "Teraz nie, oglądam mecz". Jak któryś lepszy przegapiłem, to było rozczarowanie. A teraz? Spływa...
4
Dziś startuje Euro 2024. Dla mnie? Równie dobrze mogło by go nie być. Do dziś pamiętam jak szybko wracaliśmy ze szkoły, żeby zobaczyć mecz Polaków z mikroprocesorami w Korei po 16 latach nieobecności. Znajomy przede mną machał łapami jak Korzeniowski... Ponad 20 lat później. Moje zainteresowanie spada niemal do "0". Powód? Dorosłe obowiązki? Nie! Nawet jak mam wolne, to nie oglądam, tylko puszcze na koniec sprawdzić wynik. Może to przychodzi z wiekiem... Też tak macie kibice ze stażem?
1
@MichalZZZ ;) Lepiej fachowca
0
@MichalZZZ Jeśli chodzi o rurę odpływową, to nasypać kreta w granulkach i zalać garnkiem wrzątku. Drut do przepychania.
1
"EGZORCYSTA" + talk-show.
[SPOILER] Lata 70-te, USA. Burzliwe, pełne niepokoju czasy. Na ratunek spieszy rozrywka z TV. Jack Delroy, główna postać filmu, jest szczęśliwie żonatym gospodarzem popularnego talk-show "Night owls". Program odnosi sukces, ale ciągle czegoś brakuje żeby zostać numerem jeden. Szczęście Jacka się kończy, gdy żona zachorowuje na raka i umiera. Po śmierci żony Jack usuwa się w cień, by zaledwie po miesiącu wrócić do pracy. Jednak jego program zaczyna dołować. Chwyta się tanich chwytów żeby nie stracić oglądalności, sponsorów. Halloween 1977. Jesteśmy w studio podczas emisji live z publiką. Pierwszym gościem programu jest Christou. Mężczyzna twierdzi, że potrafi porozumiewać się ze zmarłymi. Pierwszy próba jest, delikatnie mówiąc, nieudana. W drugim podejściu, wydaje się, że nawiązuje kontakt z krewnym dwóch kobiet z publiki. Mężczyzną, który popełnił samobójstwo. Drugim gościem programu jest magik, a jednocześnie sceptyk względem okultyzmu. Oferuje on pieniądze za dowód na istnienie zjawisk paranormalnych. Skład gości uzupełniają psychiatra i jej nastoletnia podopieczna. Dziewczyna jest jedyną ocalałą z kultu satanistycznego, która ma mieć w sobie demona. Ku zadowoleniu Jacka dochodzi do sporu. Oglądalność wzrasta. Wbrew życzeniom załogi programu, Jack napędza konflikt. Oglądalność 40, 50%. Dochodzi do zdarzeń, które nikt nie jest w stanie logicznie wyjaśnić. Publiczność ucieka ze studia. Mnie osobiście bardziej podobają się filmy, które polegają na praktycznych efektach specjalnych niż na CGI. Częściej niż rzadziej wyglądają sztucznie, ale mają swój urok. Wydają się wymagać więcej wysiłku niż grafika. Mimo wszystko "LATE NIGHT WITH THE DEVIL" to wart polecenia HORROR. Nic przełomowego. Wzroku nie będziecie odwracać, to nie "Terrifier” (I, II), ale jest ciekawy do końca. Horror, A MOŻE JEDNAK DRAMAT? Dramat człowieka, który jest zdolny zaprzedać siebie, wszystko, żeby tylko odnieść sukces. Uświadomi sobie znaczenie tego, co zrobił, gdy jest już za późno…
0
@Lordzi Nie chodziło o wyniki drużyny, a o ego prezesa! Xavi ważył się wyrazić swoją opinię na temat sytuacji finansowej klubu.
1
Po mistrzowskim sezonie drużyna zamiast zrobić krok w przód, to zaczęła się cofać. Powróciły stare koszmary. Zaliczka z pierwszego meczu i rewanż u siebie. Kolejny odpadnięcie z LM. Gdyby Xavi został zwolniony po sezonie za wyniki, to takie posunięcie byłoby zrozumiałe. Nawet kibice, którzy wierzyli w, bronili Xavi’ego do końca, mimo kolejnych wpadek, przytaknęliby takiemu rozwiązaniu. Legenda klubu jako zawodnik, ale w roli trenera nie poszło już najlepiej. Dziękujemy. Jednak, Xavi zostaje wywalony, bo był zbyt wylewny na konferencji prasowej… Za dużo powiedział o sytuacji finansowej klubu. ŻAŁOSNY ruch LAPORTY. Prezes wychodzi na „małego” człowieczka, który nie znosi krytyki we własnym środowisku. Najchętniej otaczałby się yesmen’ami. Nie wróży, to dobrze przyszłości. Tej finansowej, a zwłaszcza sportowej.
0
Trochę clownowania, ale dobra walka. Usyk imo... :(
0
Jak nie Fury, to jego kuzyni skopią Usyka.
0
Ulubieniec LR i najlepszy w historii piłkarz też na gali
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Let's get ready to rumble!
3
Bohdan Chmielnicki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub Boks
0
@partymaker Fury!
4
@pt9 Gdyby te 100k to byli informatycy czy graficy komputerowi, to tygodnia by nie przeżyli! ;)
2
Cygan zleje Ukraińca.
#teamfury
5
@TheNekro94 LGBTQ+ to też "religia". Mają swoje symbole, doktrynę, a jak ktoś się z nimi nie zgadza, to go ekskomunikują.
0
@macio_944 Dyskryminacja ze względu na płeć ot co. Musisz mieć klapki na oczach żeby tego nie dostrzegać.
Jednak w dłuższej perspektywie odbije się to kobietom "czkawką", a mężczyznom wyjdzie na dobre. Gdy w CD Projekt będą mieli do wyboru na stanowisko pracy kandydata i kandydatkę o jednakowych kwalifikacjach. Kogo zatrudnią? Osobę, która może sobie brać dodatkowe usprawiedliwione wolne na żądanie czy osobę w pełni dyspozycyjną, która ich nie zaskoczy nieprzyjściem do pracy?! :) Żeby to zrozumieć trzeba mieć wyobraźnię, nie być ograniczonym poznawczo.
0
@maroon Nie dostrzegasz ironii? Jedna płeć jest faworyzowana od drugiej i dostają za to wyróżnienie za "równość"... ;)
0
@kondzix2115 Ładne wydanie jakieś książki + 200 zł
0
@misterio Ciekawe co o tym myśli męska część załogi? :)
1
"Równość" wg CD Project. Pewna grupa ludzi dostaje wolne, którego przeciwna grupa nigdy nie dostanie. Zasłużona nagroda za RÓWNOŚĆ w biznesie... Ciekawe czy ta druga grupa zostanie obciążana niewykonanymi obowiązkami tej pierwszej?!
1
@mekston No i Rybus się wytłumaczył. Ma swoje motywacje. Ożenił się z Rosjanką, osiedlił się i tam pracuje. Czemu on ma być gnębiony w mediach? Nie piszę, że Kozakiewicz czy Michalczewski powinni być grillowani w mediach, bo reprezentowali Niemcy. Ale też nie powinno być podwójnych standardów. Moim zdaniem właśnie to, że Kozakiewicz wypowiada się tak po chamsku o Rybusie, to szczyt hipokryzji. Pozdrawiam!