1

@AFA Co niby takiego kluczowego w meczu zrobił? Kimmichem dzisiaj kręciłby nawet Piotr Ćwielong.

1

Vinicius MOTM wg UEFA... xD Niby za co? Joselu imo.

2

Kołtoń: "Bawarczycy mają przekonanie o swojej wartości".

Niemcy mają wysokie mniemanie o sobie? Stare, słyszałem.

0

@Katalonbar Szczęściu trzeba pomóc. Mental.

0

Dariusz Wdowczyk analiza taktyczna meczu. Czy lepiej Dariusz W?

0

@Benz czyli kontrowersji brak...

0

Kolejność zdarzeń?
1. Gol de Ligta. Po czym boczny sygnalizuje spalony, a główny gwiżdże.
czy
2. Boczny sygnalizuje spalony, a główny gwiżdże. Zawodnicy RM stają. Gol de Ligta.

0

@Derean Boczny zasygnalizował, główny gwizdną, piłkarze RM stanęli, bramka De Ligta.

0

Mieszane uczucia. Real Madryt awansuje do finału. Z drugiej strony finały z drużynami z jednego kraju są delikatnie mówiąc słabe.

2

Kiedy prowadzili Niemcy. Skurcze brały zawodników Bayernu. Prowadzi Real. Skurcze biorą zawodników z Madrytu... Meandry biologii.

0

Kurła. Napastnik ze spadkowicza! XD Mecz życia Joselu.

2

Ancelott chciał Kane'a, Perez Joselu. Wyszło na prezesa.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Nie przepadam za Kowalskim, ale to było anegdotyczne, o tym jak Hiszpanie wymawiają nazwisko Niemca.

5

Kim do krycia Viniciusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Davies? Real Madrid not interested!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kimmich będzie, jeśli wierzyć plotkom, wspaniałym "wzmocnieniem" Barcelony. Vinicius go dzisiaj demoluje.

28

Z Realem na wyjeździe przegrana 2:1, u siebie przegrana 3:2. Z Gironą u siebie i na wyjeździe przegrane 4:2. Tymczasem Xavi: "Cztery mecze przeciwko dwom rywalom, którzy są teraz przed nami, byliśmy w nich lepsi" xD

„Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.”

0

@Aragorn33 Stracimy pracowników na rynku, więc pracodawcy będą musieli się bardziej starać się o pracownika, czytaj pensje pójdą w górę, a nie tylko ceny.

1

@Afterlife
Don't kill the messenger, if You don't like the message.

1

@Arden Niestety obecnie za "ideał" uchodzi glonojad z silikonami, której jedyny problem, to na jaki kolor pomalować dzisiaj paznokcie.
Btw. Ładna dziewczyna. Nie zdziwiłbym się gdyby znali się od podstawówki.

3

@Barcanajlepszyteam Wśród mundurowych i kandydatów na był obowiązek szczepień na COVID-19, więc nie zdziwiłbym się, gdyby to był kolejny młody człowiek, który zszedł na zawał...

0

@Rust_Cohle Ograniczyć liczbę h na komputer, konsolę. Smartfon jest do dzwonienia, a nie gapienia się w niego cały dzień.

3

XAVI zapewnia, że po sezonie odchodzi.

A few moments later

Barcelona odpada z LM, mimo że miała zaliczkę z pierwszego meczu. Xavi podczas meczu robi "widowisko". Barcelona przegrywa w końcówce klasyk, mimo że przez większość meczu wygrywała, tym samym przegrywa walkę o mistrzostwo z RM.
Oficjalnie Xavi pozostaje trenerem Barcelony na sezon 2024/2025. XD

Wypełnił założenia...?

0

@szela1899 Nie.

0

@mesulete Dołożyłbym do tego krycie przy rożnym. Nikt nie pofatygował się zbliżyć do Vitinhi, chociaż manewr z krótkim rozegraniem zawodnicy PSG robili chwilę wcześniej i na pewno Xavi musiał ich pouczyć, że ten zawodnik ma strzał z dystansu i do niego trzeba podejść, mu przeszkadzać. A Vitinha przed strzałem po przyjęciu miał jeszcze czas żeby sobie poprawić piłkę... W góle ten Vitinha przypomina mi Modricia.

2

Hiszpańskie dzienniki już widziały po dzisiejszym dniu hiszpańskiego finalistę, a tu PSG i Borussia takiego psikusa wywinęły. "Myślał kogut o niedzieli..."

0

@jakub1906 Gratuluję mądrze zainwestowanych 100 PLN!

0

@bartekvisca P$G nie mają mentalu, tak?

0

@Mankind Już byłem przekonany, że lepiej byłoby, gdyby faul był w polu karnym, a żeś zasiał wątpliwość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?