John_Doe
Dołączył/a: kwiecień 2021
Bliżej, niż myślisz...
8 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA Co niby takiego kluczowego w meczu zrobił? Kimmichem dzisiaj kręciłby nawet Piotr Ćwielong.
1
Vinicius MOTM wg UEFA... xD Niby za co? Joselu imo.
2
Kołtoń: "Bawarczycy mają przekonanie o swojej wartości".
Niemcy mają wysokie mniemanie o sobie? Stare, słyszałem.
0
@Katalonbar Szczęściu trzeba pomóc. Mental.
0
Dariusz Wdowczyk analiza taktyczna meczu. Czy lepiej Dariusz W?
0
@Benz czyli kontrowersji brak...
0
Kolejność zdarzeń?
1. Gol de Ligta. Po czym boczny sygnalizuje spalony, a główny gwiżdże.
czy
2. Boczny sygnalizuje spalony, a główny gwiżdże. Zawodnicy RM stają. Gol de Ligta.
0
@Derean Boczny zasygnalizował, główny gwizdną, piłkarze RM stanęli, bramka De Ligta.
0
Mieszane uczucia. Real Madryt awansuje do finału. Z drugiej strony finały z drużynami z jednego kraju są delikatnie mówiąc słabe.
2
Kiedy prowadzili Niemcy. Skurcze brały zawodników Bayernu. Prowadzi Real. Skurcze biorą zawodników z Madrytu... Meandry biologii.
0
Kurła. Napastnik ze spadkowicza! XD Mecz życia Joselu.
2
Ancelott chciał Kane'a, Perez Joselu. Wyszło na prezesa.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie przepadam za Kowalskim, ale to było anegdotyczne, o tym jak Hiszpanie wymawiają nazwisko Niemca.
5
Kim do krycia Viniciusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Davies? Real Madrid not interested!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kimmich będzie, jeśli wierzyć plotkom, wspaniałym "wzmocnieniem" Barcelony. Vinicius go dzisiaj demoluje.
28
Z Realem na wyjeździe przegrana 2:1, u siebie przegrana 3:2. Z Gironą u siebie i na wyjeździe przegrane 4:2. Tymczasem Xavi: "Cztery mecze przeciwko dwom rywalom, którzy są teraz przed nami, byliśmy w nich lepsi" xD
„Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.”
0
@Aragorn33 Stracimy pracowników na rynku, więc pracodawcy będą musieli się bardziej starać się o pracownika, czytaj pensje pójdą w górę, a nie tylko ceny.
1
@Afterlife
Don't kill the messenger, if You don't like the message.
1
@Arden Niestety obecnie za "ideał" uchodzi glonojad z silikonami, której jedyny problem, to na jaki kolor pomalować dzisiaj paznokcie.
Btw. Ładna dziewczyna. Nie zdziwiłbym się gdyby znali się od podstawówki.
3
@Barcanajlepszyteam Wśród mundurowych i kandydatów na był obowiązek szczepień na COVID-19, więc nie zdziwiłbym się, gdyby to był kolejny młody człowiek, który zszedł na zawał...
0
@Rust_Cohle Ograniczyć liczbę h na komputer, konsolę. Smartfon jest do dzwonienia, a nie gapienia się w niego cały dzień.
3
XAVI zapewnia, że po sezonie odchodzi.
A few moments later
Barcelona odpada z LM, mimo że miała zaliczkę z pierwszego meczu. Xavi podczas meczu robi "widowisko". Barcelona przegrywa w końcówce klasyk, mimo że przez większość meczu wygrywała, tym samym przegrywa walkę o mistrzostwo z RM.
Oficjalnie Xavi pozostaje trenerem Barcelony na sezon 2024/2025. XD
Wypełnił założenia...?
0
@szela1899 Nie.
0
@mesulete Dołożyłbym do tego krycie przy rożnym. Nikt nie pofatygował się zbliżyć do Vitinhi, chociaż manewr z krótkim rozegraniem zawodnicy PSG robili chwilę wcześniej i na pewno Xavi musiał ich pouczyć, że ten zawodnik ma strzał z dystansu i do niego trzeba podejść, mu przeszkadzać. A Vitinha przed strzałem po przyjęciu miał jeszcze czas żeby sobie poprawić piłkę... W góle ten Vitinha przypomina mi Modricia.
2
Hiszpańskie dzienniki już widziały po dzisiejszym dniu hiszpańskiego finalistę, a tu PSG i Borussia takiego psikusa wywinęły. "Myślał kogut o niedzieli..."
0
@jakub1906 Gratuluję mądrze zainwestowanych 100 PLN!
0
@bartekvisca P$G nie mają mentalu, tak?
0
@Mankind Już byłem przekonany, że lepiej byłoby, gdyby faul był w polu karnym, a żeś zasiał wątpliwość.