La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1328 Culés

18

To co zrobili Araujo do spółki z Cancelo to kryminał. 2 gole przewagi a Araujo odcięło prąd i fauluje na czerwo. Nawet gdyby z tej akcji padł gol to i tak wciąż byłby gol przewagi i z taką grą jaką pokazaliśmy nawet w 10 beż wątpienia byśmy wygrali ten mecz. Ta czerwona kartka ustawiła spotkanie.

A Cancelo... niedowierzam, że tak doświadczony i pewny punkt drużyny tak się posypał. Przy pierwszym golu zachował się jak początkujący gracz na orliku. W ogóle nie zdawał sobie sprawy gdzie jest Dembele, zero, żadnego krycia.
A druga sytuacja z karnym... piłka sama wyganiała Dembele z pola karnego to ten na pełnej *urwie wjechał w niego w wydawałoby się bezpiecznej sytuacji.

Do tego dochodzi setka Lewego z pierwszej połowy i słupek Gundo. Jest mi po prostu przykro. Ciężko jest być kibicem Barcy w ostatnich latach.

2

@mesulete Cancelo jest mizerny defensywnie.Przy takim obrocie spraw jak dzisiaj to z nim graliśmy w 9

konto usunięte

2

@mesulete
Co do Cancelo to można było się spodziewać, że coś odwali. Nie chcieli go w Bayernie czy City właśnie dlatego. Często odcina mu dopływ tlenu i robi głupotę.

3

@mesulete Cancelo juz w pierwszym meczu zrobił karnego , uratował go spalony

0

@mesulete Dołożyłbym do tego krycie przy rożnym. Nikt nie pofatygował się zbliżyć do Vitinhi, chociaż manewr z krótkim rozegraniem zawodnicy PSG robili chwilę wcześniej i na pewno Xavi musiał ich pouczyć, że ten zawodnik ma strzał z dystansu i do niego trzeba podejść, mu przeszkadzać. A Vitinha przed strzałem po przyjęciu miał jeszcze czas żeby sobie poprawić piłkę... W góle ten Vitinha przypomina mi Modricia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?