- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1328 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1328 Culés
18
To co zrobili Araujo do spółki z Cancelo to kryminał. 2 gole przewagi a Araujo odcięło prąd i fauluje na czerwo. Nawet gdyby z tej akcji padł gol to i tak wciąż byłby gol przewagi i z taką grą jaką pokazaliśmy nawet w 10 beż wątpienia byśmy wygrali ten mecz. Ta czerwona kartka ustawiła spotkanie.
A Cancelo... niedowierzam, że tak doświadczony i pewny punkt drużyny tak się posypał. Przy pierwszym golu zachował się jak początkujący gracz na orliku. W ogóle nie zdawał sobie sprawy gdzie jest Dembele, zero, żadnego krycia.
A druga sytuacja z karnym... piłka sama wyganiała Dembele z pola karnego to ten na pełnej *urwie wjechał w niego w wydawałoby się bezpiecznej sytuacji.
Do tego dochodzi setka Lewego z pierwszej połowy i słupek Gundo. Jest mi po prostu przykro. Ciężko jest być kibicem Barcy w ostatnich latach.
2
@mesulete Cancelo jest mizerny defensywnie.Przy takim obrocie spraw jak dzisiaj to z nim graliśmy w 9
2
@mesulete
Co do Cancelo to można było się spodziewać, że coś odwali. Nie chcieli go w Bayernie czy City właśnie dlatego. Często odcina mu dopływ tlenu i robi głupotę.
3
@mesulete Cancelo juz w pierwszym meczu zrobił karnego , uratował go spalony
0
@mesulete Dołożyłbym do tego krycie przy rożnym. Nikt nie pofatygował się zbliżyć do Vitinhi, chociaż manewr z krótkim rozegraniem zawodnicy PSG robili chwilę wcześniej i na pewno Xavi musiał ich pouczyć, że ten zawodnik ma strzał z dystansu i do niego trzeba podejść, mu przeszkadzać. A Vitinha przed strzałem po przyjęciu miał jeszcze czas żeby sobie poprawić piłkę... W góle ten Vitinha przypomina mi Modricia.