1

@HighestInTheRoom @Moderacja @wpwelement Obrażanie na stronie jest już dopuszczalne? Złamanie 9.3.2

10

@norbi77 Właściwa decyzja Prezydenta Dudy.

1

Podziwiam tych mających zamiar się budować. Nie dość, że ceny materiałów, robocizny. Bez kredyty ani rusz. A tu ci wyrośnie 300 m od domu taki wiatrak. Takiego domu nie sprzedasz. Chyba, że grubo poniżej kosztów... Ustawa? Po co! Wystarczy zwykła UCHWAŁA...

0

@Szklaner :O Padł rekord mimo, że nie było zgody Warszawy na relokację nielegalnych imigrantów. To jaki rekord padnie w 2024, gdy jest taka zgoda?

Btw Te 505 tyś. to niemal wszyscy Ukraińcy. Ludzie bliscy nam kulturowo. Nie jakaś dz*cz z Afryki. Na to też wypadałoby brać poprawkę!

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że masz rację. Chociaż w idąc w centrum Katowic wieczorem odnoszę inne wrażenie. Ukraińcy i imigranci z krajów muzułmańskich jak u siebie, a Polacy pochowani w domach boją się wyjść...

1

@nwchades Nie dostrzegam agresji w mojej odpowiedzi na twój komentarz, wręcz przeciwnie! Vide, że napisałem "Z Całym Szacunkiem (...)". Mało agresywne... ;) Przyznasz?

W przekazie medialnym nielegalni imigranci byli uchodźcami. Młodzi mężczyźni byli samotnymi matkami z małymi dziećmi. Po prostu nie chcesz tego przyznać. Napiszę to jeszcze raz. SŁOWA TRACĄ NA ZNACZENIU.

Wyraźne nie Węgier w kwestii pakietu migracyjnego pokazuje, że rząd Orbana w przeciwieństwie do rządu Tuska w Polsce, ma na uwadze bezpieczeństwo obywateli swojego kraju.

Oczekiwałbym, żeby ci, którzy mają na ustach tolerancję, później się stosowali do tego co mówią. To jest hipokryzja. Wyraźnie co poniektórym, tym tolerancyjnym, przeszkadza moja opinia.

1

@mekston Ja przynajmniej odpowiadam. Czego nie mogę napisać o tobie! Ciągle o jakiś lekach... xD

2

@mekston Wyjaśniłeś mnie tak, że aż się pozbierać nie mogę...
xD x ∞

Odpowiesz w końcu czy kupiłeś ten telefon od Siemensa. Firmy, która wspierała nazistowskie NIEMCY?!

1

@Allbi 313 tyś. km²! Jest miejsce żeby podzielić się tym "bogactwem kulturowym"... ;)

1

@mekston Nigdy nie pisałeś o polityce?! XD

1

@Allbi Mylisz negocjować z akceptować... Czemu więc czekali w Brukseli z zatwierdzeniem do czasu po wyborach w Polsce? Ano wiedzieli, że tak jak Węgry, taki i Polaka powiedziałaby WYRAŹNE NIE!

1

@norbi77 "(...) bzdury, że nas czarna fala uchodźców zaleje."
Ten komentarz może się fatalnie zestarzeć.

1

@nwchades Aż mi się przypomniał świetny post tu na stronie i jeden koleś, w idiotyczny sposób, próbował zdyskredytować cały tekst stwierdzając, że choinka nie jest symbolem chrześcijańskim. Uchodźca czy nielegalny imigrant? Ma to jakieś znaczenie? Słowa tracą swoje znaczenie. Głupek, który świętuje urodziny A. Hitlera w lesie, to taki sam nazista jak ci NIEMCY, co palili ludźmi w piecach? ;) Z Całym Szacunkiem, nie wnosisz nic do tematu, tylko przyczepiasz się do pojedynczego słowa.

4

@Compadre Dość napastliwy wpis. Zero zaskoczenia. Wszech i wobec opowiadacie ładne formułki o prawach człowieka i tolerancji. A jak przyjdzie co do czego, to odmawiacie prawa do opinii. Oj przeszkadza, że ktoś ma inne spojrzenie na daną kwestię.

3

@mekston Kupiłeś sobie w końcu ten telefon Siemensa? Od firmy, która projektowała piece, w których hajcowano ludźmi w Auschwitz...

5

@koksik2700 Powinny, ale wątpię. Nielegalny zgwałci i zamorduje Polkę i ludzie będą mieli to w D. Ważne był protesty ws. prawa do mordowania zdrowych dzieci nienarodzonych.

1

@qbuteq Patrz! Kryminalista, a chodzi wolno. Co więcej, w obecnych sondażach wygrywa z każdym kandydatem partii republikańskiej, chociaż nie brał udziału w żadnej debacie. Trump vs. Biden. Też wygrywa w sondażach. Oj lubią tam w USA kryminalistów albo..., co bardziej prawdopodobne, został zniesławiony przez lewicowe media jak CNN?!

4

@don'T.R.I.P.e Inni mają problem z nielegalnymi imigrantami, zwłaszcza ich liczbą, więc my mamy importować ten problem do siebie albo ich finansować… xD

W. Brytania, chcąc nie chcąc, bliziutko Francji.

3

@Compadre "A 2000 uchodźców to kropla w morzu (...)". Doczytaj 2000 to tylko liczba startowa... Liczba nielegalnych imigrantów, która ma przysługiwać Polsce może być n-krotnie większa. Wszystko zależy od widzimisie Rady UE.

1

@Safrani Czyli teraz przyznajesz, że Polska będzie podlegała obowiązkowi przyjęcia nielegalnych imigrantów? Których liczbę bez zgody Polski może określić Rada UE...

9

@LS Jestem przekonany, że Niemcy i Francuzi widząc wątpliwości Polaków, co do nielegalnych imigrantów, wyślą do nas samych zweryfikowanych wysoko wykształconych… xD

48

Polska obowiązkowo będzie musiała przyjąć rocznie minimalnie 2000 uchodźców albo zapłacić za każdą osobę 20 tyś. €. Zatem za nie zgodzenie się na przymusową relokację nielegalnych imigrantów Polska, MY WSZYSCY za te 2000 będziemy musieli zapłacić 40 mln €. WAŻNE! W przypadku kryzysu migracyjnego. Na wniosek któregokolwiek z państw UE decyzją Rady UE liczba imigrantów do relokacji może wzrosnąć. Od czego POLSKA NIE MA PRAWA WETA. Czyli to może nie być 2 tyś., 20, a może i 200 tyś.

@Safrani pisałeś mi, że „(…) Polska nie musi przyjąć ani jednego imigranta”. XD
@hoeniker Mam nadzieje, że nadal masz zamiar „(…) dowiadywać się prawdę”. :)
@TheNekro94 Teraz będziesz i TY wiedział, co ten pakiet zawiera…


Natomiast w kraju, gdzie rządzący mają na uwadze bezpieczeństwo swoich obywateli i finanse budżetu państwa:

„Odrzucamy ten pakt migracyjny w możliwie najostrzejszy sposób... Nie wpuścimy nikogo wbrew naszej woli, nikt w Brukseli ani gdziekolwiek indziej nie może nam powiedzieć, kogo możemy wpuścić, i z całą stanowczością nie zgadzamy się na bycie ukaranym za to”
Minister spraw zagranicznych Węgier o przyjętym pakiecie migracyjnym:
Péter Szijjártó

0

@Compadre Trump jak najbardziej ma prawo do opinii.

0

@David_Beckham Każdy ma prawo do opinii, ale od brazylijskiego Ronaldo nikt nie był lepszy. No może terrorysta z Rosario.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Zmarł Krzysztof Respondek. Aktor, piosenkarz i przede wszystkim kabareciarz znany z występów w kabarecie "Rak" z Krzysztofem Hanke i Grzegorzem Poloczkiem. Miał 54 lata. Zawał przyczyną śmierci.

2

@DonCarletto Własnego syna, za którego prawnie odpowiada, nie potrafił wychować, a ministrem sprawiedliwości został... ;)

4

@DonCarletto Ot, taka ciekawostka! ;)

5

Helsińska Fundacja Praw Człowieka (HFPC) krytycznie o nielegalnym przejęciu TVP. Zmiany wprowadzane przez koalicję PO-Trzecia Droga-Lewica-PSL drogą uchwały, a nie ustawy, są zdaniem organizacji złamaniem prawa.

Meanwhile…

Adam BODNAR min. sprawiedliwości, a prywatnie ojciec nastolatka, który wymuszał nożem pieniądze, i swego czasu WICEPREZES Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka (HFPC):
„Mam zaufanie do działań ministra Sienkiewicza”… XD

0

@Comentateiro Natomiast sympatycy PO schowali, a raczej wyparli ze świadomości takie słowo jak hipokryzja. Ile warte są teraz te frazesy o łamaniu Konstytucji?! Wielkie Zero...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?