17

TVP Info bezprawnie shutdown. Dziennikarze konserwatywnych mediów nie dostają akredytacji. Wszystko w myśl zasady pluralizmu, wolności słowa... xD

CZEMU teraz?
Ano w Brukseli przyklepano właśnie nowy PAKIET MIGRACYJNY. Ciekawe ile tysięcy "lekarzy", "inżynierów" i "matek z dziećmi" przyjmiemy... Skoro C. Tomczyk (PO) mówił, że "my jesteśmy gotowi przyjąć KAŻDĄ LICZBĘ imigrantów"...

Dokąd Waszym zdaniem powinna pójść pierwsza transza nielegalnych imigrantów- pardon- uchodźców?
Moja propozycja... POZNAŃ. Niedawno Herr Tusk O WIELKOPOLSCE mówił na spotkaniu ze swoimi wyborcami, że mieszkańcy Wielkopolski i Pomorza "byli bardziej pod wpływem kultury Zachodu". Czemu więc teraz im odbierać tego "szczęścia"? A niech im tam w Poznaniu służy... :)

3

Tak sobie wycierali gęby frazesami o łamaniu Konstytucji, a sami z poszanowaniem prawa mają najmniej wspólnego... ;)

10

W 2007 zwalniali z TVP dziennikarzy, którzy nie pasowali rządzącym, w 2015 zwalniali, w 2023 też zwolnią.

11

@fart Beka z tych, co głosowali na nich myśląc, że skończą z rozdawnictwem! xD

9

"Babciowe", 1500 zł miesięcznie wypłacane przez trzy lata. To nowy sposób na walkę z drożyzną? ;) Ta spirala dalej będzie się kręciła...

0

@Seba_89_ Na pewno nie. Zignorowano by go. Dlatego napisałem, że "(...) trzeba użyć takiej formy". Pełna zgoda.

2

@MESSIah16 Niech zgadnę! W dekalogu najbardziej Ci się nie podoba 8. "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu"... ;)

0

@TR3YWAY Szkoda ino, że trzeba użyć takie formy...

0

@mekston "Uderz w stół, a nożyce się odezwą!" xd

4

@JarekS Nic dodać nic ująć. Chapeau bas! Post roku.

0

@qbuteq Odbijam piłeczkę! Popierasz ojca Huntera Biden'a?

1

@hayek Odpowiada za czyny syna. Syn jest nieletni. Po za tym jako ojciec całe życie będzie pośrednio odpowiedzialny za jego czyny, nawet gdy syn będzie dorosły. Moralnie. Przecież wychowanie syna, to była jego odpowiedzialność!

A Iwona Arent była kiedykolwiek ministrem sprawiedliwości? :)

4

Adam BODNAR ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym! XD Przypomnę tylko, że JEGO SYN Mikołaj dokonał kilku rozbojów i wymuszeń PRZY UŻYCIU NOŻA...
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C829915%2Csyn-adama-bodnara-ukarany-przez-sad-za-rozboje-z-2019-roku.html
Właściwego zachowania nie potrafi nauczyć własnych dzieci, a będzie ministrem sprawiedliwości...

PS Teka ministra + stanowisko prokuratora generalnego... Nie była aby "totalna" opozycja przeciwnikiem łączenia tych funkcji?! " ;) Co wolno wojewodzie, to..."

0

Alex Jones WRÓCIŁ na twittera! Także są też dobre wiadomości.

0

@Johnnie_Walker xD Pisałem Ci już w jednej dyskusji argumenty, to tylko robiłeś wymyki. A że geopolityka, a że czasy inne były. Do betonu Twojego pokroju najlepszy argument nie trafi...

0

@mekston Znaczy jesteś przeciw kupowaniu niemieckich produktów?! Ano miło to słyszeć!

0

@tomek8756 Vice versa, tyle że TVN!

4

@Kapitan hawk Wszyscy wiedzą, że TVN to tuba propagandowa PO i Hołowni. Niby po co telewizja wojskowych służb na naziemnej?

1

@MESSIah16 Nie będą musiały rodzić też zdrowych płodów, czyli koleżanki będą mogły się p******ć...

5

@arasz1819 Znaczy, że sięgasz nie dalej niż do 2015... xD

0

@RosjaninBut Niemcy, najwięksi sojusznicy Rosji w UE, przestrzegają przed zagrożeniem ze strony Rosji, gdyby w Biały domu znów zaczął urzędować Donald J. Trump, który to w czasie swojej kadencji domagał od państw NATO, krytykując zwłaszcza Niemicy, wypełniania obowiązku co najmniej 2% PKB na obronność i podczas kadencji którego był pokój w Europie. Logiczne. XD

0

@Bartas7VeB XaviBall. Muszą w końcu wyjść ze swojej strefy komfortu... ;)

1

Xavi niech lepień ogarnia profil na linkedinie.

10

@kiper09 https://media.tenor.com/wjQDrTN9WUEAAAAM/that-was-a-good-one.gif

Oj, wielu nie pamięta 8 lat rządów ekipy Herr Tuska... ;)

0

@pt9 Kup kurtkę skórzaną. Nie wypuszcza ciepła i nie dopuszcza zimna z zewnątrz. Jak termos. Pod kurtką sweter i jest git.

0

@tomek8756 Pan? Jemu chyba bardziej odpowiada Towarzysz Leszek Miller... ;)

0

@AbelKabel Chcąc nie chcąc ma wiele wspólnego z wiarą. To nie jest wigilia czyiś urodzin, rocznicy jakieś bitwy, daty wstąpienia do jakieś struktury międzynarodowej, tylko wigilia, tj. przeddzień, BOŻEGO NARODZENIA. Przeddzień jednego z najważniejszych świąt chrześcijańskich. Katolicyzm, o ile wiesz, to również chrześcijaństwo. W Polsce spośród chrześcijan najwięcej jest katolików. Więc propozycja wolnego dnia w wigilię Bożego Narodzenia ich dotyczy najbardziej.
Wigilia dla niewierzącego? Dzień w towarzystwie rodziny i wspólna kolacja. Zwykł dzień powszedni.

Idiotyczne jest to, że przy mniejszej liczbie godzin, Lewica oczekuje utrzymania zarobków.

1

@RosjaninBut Rezygnacja z tego projektu imo to zdecydowane działanie na korzyść finansów. Tyle, że nie polskich... "Für Deutschland"

0

@ferdas_rawa Mam rozumieć, żę jedna osoba winna, więc reszta narodu niewinna? I kto tu generalizuje! :)

3

@draxidox
1. 24-ego powinni pracować wyłącznie NIEWIERZĄCY. Z miejsca fala cudownych nawróceń... ;)
2. TAK. Niech się co poniektórzy w końcu nauczą wygospodarować trochę czasu na zakupy w tygodniu. Ja osobiście nie robię zakupów nawet w te handlowe.
3. Może jest coś takiego jak w piłce nożnej? "Efektywny czas pracy". Jesteś w pracy, to pracujesz, a nie plotkujesz czy zaglądasz do telefonu.

Trzeci postulat idiotyczny. Nic nowego. Można się tego było spodziewać po LEWICY. Pozostałe jednak zaskakują. Lewica szuka wyborców wśród katolików? xD Lewica ma bliżej do PiS niż Konfederacja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?