1

@tomek8756 Co ta piłka z ludźmi robi... ; )

0

Komentarz usunięty

5

@Szklaner Nie byłoby Polski do teraz na mapie, a nie 123 lata, gdyby Polacy tak myśleli. Ludzie teraz ino "dosia". Dla państwa nic, a jednocześnie nie przeszkadza im to wyciągać łap po państwowe... Czytając te komentarze "Polaków", którzy w razie wojny najchętniej by uciekli za granicę i przeczekali przy kawie, dochodzę do wniosku, że ci Polacy, którzy ryzykowali losem własnych rodzin, tracili zdrowie, ginęli w powstaniach, we wojnach marząc o niepodległości, to w sumie FRAJERZY byli. Warto było? Żal ich poświęcenia. Żal ich.

3

@PIWOSZ89 "Zaszczep się, to nie zachorujesz", prawili eksperci. Niedługo potem, "zaszczep się, więc jak zachorujesz, to nie umrzesz".
Co poniektórzy łykali te banialuki jak pelikany.

2

@Gaz W kontrze. Araujo, de Jong'a, Balde przytuliłby każdy wielki klub.

0

Drugi Milan? Raczej drugi ManU. Tyle, że oni tam w PL nie potrzebują tylu dźwigni...

0

@RosjaninBut Ofiary ataków Hamsu/Ofiary odwetu Izraela ratio 1 do 20.

0

@HighestInTheRoom Napisałeś na tej stronce kiedykolwiek coś konstruktywnego, cokolwiek ponad marne prowo? Pozdrawiam Cię!

0

@barcelonaLM Lewicowa opozycja grzmiała o łamaniu konstytucji, akompaniowały im TVNy i inne media, nosili te idiotyczne koszulki konsTYtucJA, a po dojściu do władzy mają tą konstytucję w "D"... XD

Czemu niby jakakolwiek partia, przykładowo Konfederacja, po dojściu do władzy, po cyrkach jakie wyprawia TUSK i jego ludzie, miałaby mieć tą konstytucję za coś więcej? Tylko by ich ograniczała. Uchwała sejmu i jazda!
"Give them taste of their own medicine."

3

Opieka nad babcią czy dziadkiem może czasami stanowić problem dla ich rodzin. Praca. Ciągły deficyt czasu. Rozwiązaniem może być umieszczenie staruszki/a w domu spokojnej starości. Tu oto przykład takiej placówki:


XD

2

@PatrychoO Samochodzik i templariusze

0

@SelloutCrowd Gdzie ja tu kogoś obrażałem sformułowaniem na miarę, tu cytat, "pisior"?. Nigdzie.

0

@SelloutCrowd Zero merytorycznych argumentów, nic do dodania, więc uciekasz się do marnego wyzywania... Życzę Ci żebyś zrozumiał swój błąd. Pozdrawiam!

0

@gumaz Dziękuję za oznaczenie... ;)

0

@prodigy
"Ty jesteś serio tak ograniczony umysłowo (...)"
@Szklaner
" jak jarek z kotem wroca to dostaniesz medal za dzielna sluzbe propagandowa(...)"
9.3.3. Prowokowanie innych użytkowników i wszczynanie kłótni.

@SelloutCrowd
"to pisior (...)
@kamyk_23
""Napisałeś - "półmózg"... jestem w stanie co do tego usera się zgodzić... ale wyraźnie NIEDOSZACOWAŁEŚ:-)))"
9.3.2. Obrażanie innych użytkowników.
@Moderacja @wpwelement

3

@MarioVeB! Na emigrację? Już raz za Tuska ludzie masowo wyjeżdżali... Przewidujesz powtórkę?

BTW, muszę cię pochwalić. Serio! Na ogół Twoja pierwsza odpowiedź na jakikolwiek mój post zawierała zawsze"odzywkę". W tym brak! Pomarańczowego nie liczę. Rozwijasz się. Nice!

0

@udarpawarotam Działa na własną szkodę? Sam z siebie działa żeby klienci poszli do konkurencji... Wątpię.

1

@Barca2022 PiS, za przeproszeniem, spie****ił coś w polskim rolnictwie, więc to powinien być priorytet nowego rządu, a nie jakieś wiatraki. Jednak, ciekawe czemu PiS, mimo to, zdecydowanie wygrał wśród rolników i na wsi?! Ach, miastowe pewnie zawsze wiedzą lepiej... ;)

3

@Barca2022 Dziennikarze Onet-u nie lubią Donalda TUSKA? I rozsiewają fałszywe informacje...

A nie, czekaj:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-na-konwencji-platformy-chleb-moze-kosztowac-nawet-30-zl/pq4n35m

1

@Arden Pucuje się wyborca Konfederacji!

0

@MOLESTA Kto uczył się historii, ten pamięta, że w Polsce szlachta była zawsze podzielona...

0

@BorzyKrzys Boli go kość ogo**wa, bo ktoś śmiał zacytować ich kanclerza... xD

0

@Compadre Wkradł się błąd! UE*, nie UA.

Trump dobry? Na pewno lepszy niż ta demencja, która jest obecnie prezydentem w Stanach.

1

@Arden Będzie chodził Jeremi po suchy chleb dla konia, to nic nie dostanie...

1

@TheNekro94 Ogromny kontrast między tym, co mówi, a co później jest. Nie wolno pamiętać?!

1

@albi Ceny prądu, Panie!

2

@SantinoFortelos Rozkroję całą bułkę na 4 osoby... ;)

0

@tristan87 Tak jak to mawiał Wojciech Pawłowski: "We will say what time will tell."

12

W piekarni. Czego cenę kojarzyłem, to poszło do góry. Chlebek duży, z 8,90 na 10,90. Aha! Nowy rząd wziął się do „pracy”. Herr TUSK przecież obiecywał chleb po 30 zł. Jeśli jakąkolwiek obietnicę dotrzyma, to na pewną tą. ;)

Zostawię tu ten cytat Donalda Tuska z konwencji PO w Radomiu, gdy jeszcze byli w opozycji:
„Istota dobrego rządu to zapewnienie ludziom chleba dobrego i taniego oraz wody zimnej i ciepłej w kranie, a nie chleba za 10, 20 czy 30 zł.” XD

Wypada parafrazować inny cytat Tuska. Teraz to chleb może być i po 30 zł

0

Na Red carpet leci dobry western "Człowiek zwany koniem". W roli głównej oryginalny Albus Dumbledore. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?