2

@emeu Żaden

0

@LukaszFan Izrael grałby w eliminacjach ze swoimi sąsiadami, to co mecz jakiś zamach albo porwanie.

1

@barcelonaLM I Hiszpanie z wygraną.

6

Cała nadzieja w Hiszpanii.

0

Niemcy przegrywają i człowiek z miejsca ma lepsze samopoczucie.

0

Melodia, która wpada w ucho i tekst z przesłaniem. :)
Świetna piosenka! ♪♪♪


0

@Kgorecki2500 Bartłomiej Sienkiewicz (PO) mówił o Polsce, tu cytat, "C**J, D**A I KAMIENI KUPA”. Niby czemu obcokrajowcy mieliby szanować nasz kraj?

1

@teacherakademicki Gubernator Kalifornii Gavin Newsom już "czeka w blokach".

2

TRUMP o Biden'ie: "Naprawdę nie wiem, co powiedział na końcu zdania, ale nie sądzę, że i on wie także" xD

W sondażu stacji CNN 67% ankietowanych wskazało, że to Donald TRUMP jest zwycięzcą debaty. W innym podebatowym sondażu, 57% ankietowanych stwierdziło, że nie ma zaufania do zdolności Bidena do przewodzenia krajem.
https://thehill.com/homenews/campaign/4745445-biden-debate-poll-trump-victory/

https://www.business-standard.com/world-news/majority-of-debate-watchers-say-trump-won-debate-over-biden-cnn-poll-124062800222_1.html

https://www.aa.com.tr/en/americas/trump-declared-debate-winner-by-67-of-viewers-in-cnn-poll/3260505

0

Komentarz usunięty

0

Biden wygląda jakby czytał z promptera.

0

Trump: "Everytime he comes. He gets 60 billion dollars. Zelensky, greatest salesman ever!" xD

0

Koktajl leków przestaje działać!

0

Temat południowej granicy. Trump (do Biden'a): "BRANDON just speak to them." (tj. border patrol) XD

0

USA, Atlanta, 9 PM. Pierwsze starcie walki wagi ciężkiej. Po lewej pretendent Donald TRUMP. Po prawej posiadacz tytułu Sleepy Joe Biden.

0

@MessiForeverTheBest Ad personam. Pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym porzuca się właściwy spór i zaczyna opisywać cechy przeciwnika. Doedukuj się!

0

@MessiForeverTheBest O ad personam. Typowe dla Ciebie podejście. Stare. Znałem.

0

@macio_944 Przypomnij tylko wynik Konfederacji we wyborach do europarlamentu! Trzecia droga coś słabiutko... ;) Koalicja z PO im nie służy! xD

0

@MessiForeverTheBest
"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą." Gandhi
Czas pokaże kto ma rację...

0

Osoba dzięki, której Wielka Brytania wyszła z UE? Jeśli ktokolwiek zasługuje na takie miano to jest to Nigel Farage. Świetnie odczytuje nastroje społeczne. Jego partia Reform UK pokonuje w sondażach tzw. partię konserwatywną. Wybory na wyspach zapowiadają się ciekawie.

https://www.rp.pl/polityka/art40627801-sondaz-partia-konserwatywna-przegrywa-juz-nie-tylko-z-partia-pracy

Może kiedyś Konfederacji też uda się "wywrócić stół".

4

@BorzyKrzys Polsce potrzebna jest prawdziwa lewica. Lewica pracownicza miałaby w Polsce dwucyfrowe poparcie. Niestety skazani jesteśmy na lewicę stref erogennych...

1

@RosjaninBut Mimo to nadal chcą europejskiej armii, czyli cały sprzęt, który Polska zakupiła dla polskiego wojska z pieniędzy polskiego podatnika przechodzi pod jurysdykcję UE! ;) Kto wie może z tego sprzętu będzie korzystał niemiecki czy holenderski żołnierz... Pewne jest, że decydować o tym będą nasi rządzący, tj. Olaf Scholz.

1

@Recha_0684 W sumie tak. Każdy człowiek ma głowę. Jedak LR była zgodna, że Dembélé jest nie potrzebna, bo i tak jej nie używa.

2

@GeneralXavi A na jakim morzu?

3

@tristan87 Może i drudzy, od końca, za Czechami. Ale to my pierwsi odpadliśmy!

2

@NeroTFP1 A ilu takich jest, co przychodzą do marketu na zakupy 15 minut przed zamknięciem? Markety zamykają o 21, 22, czasem nawet o 23, a i tak w tygodniu nie wygospodarują sobie czasu żeby spokojnie zrobić zakupy. Podpowiedź. Chcą aby wszystkie niedziele były handlowe. A i tak brakłoby im czasu w tygodniu... xD

0

@Death_voice +1. Lewica wywala osobę, która che pracy ponad podziałami. Jak zwykle partie lewicowe w parlamencie chcą "łączyć". Stare. Znałem.

1

Frankfurterki ugotować cz usmażyć?
*
Najpierw ugotować, a potem obsmażyć.

0

@AbelKabel Najpierw piszesz "Zmyślone bzdury", a po skonfrontowaniu z, w Twoim mniemaniu, bardziej wiarygodnym źródłem stwierdzasz, że jednak "Gwałt był ale (...)". ;) "Krop drąży skałę."

Ciekawe ilu jest takich niedowiarków, którzy nie wierzy tej dziewczynie. Te "ale" to sugerowanie...

0

@Hellrider Wraz ze zgodą na małżeństwa jednopłciowe otworzy się "PUSZKĘ PANDORY". Możliwe następstwa? Coś mi przychodzi do głowy:

* Zmuszanie kościołów i innych związków wyznaniowych do udzielania ślubów takim parom, mimo że jest to sprzeczne z ich doktryną. * Zgoda na adopcje dzieci przez takie pary. * Zgoda na adopcje dzieci przez takie pary z surogacji, czyli kupowanie dzieci (=handel ludźmi). Tym samym pozbawiają dziecko kontaktu z biologiczną matką. * N-ta liczba orientacji seksualnych. Dorosły mężczyzna gwałci 10-latkę? Nie jego wina, przecież taki się urodził. Orzecznictwo z czasem w takich sprawach łagodnieje. * N-ta liczba płci. Co to jest kobieta? Co to jest mężczyzna? Nie wiadomo! * Pod przykrywką nauki tolerancji werbowanie kolejnych członków LGBTQ+ od najmłodszych lat. Coś jak z lekcjami wychowania seksualnego... Nie bez powodu w krajach tzw. zachodu, gdzie są obowiązkowe lekcje wychowania seksualnego jest więcej małoletnich ciąż niż w krajach, gdzie takich lekcji nie ma. A przecież lekcje wychowania seksualnego/do życia w rodzinie miały mieć odwrotny skutek! XD Pewnie słyszałeś o Drag queen story hour?
* Pod przykrywką tolerancji wmawianie, że nie są tym kim się urodzili. Pewnie słyszałeś o przypadkach z USA, gdzie szkoła wspierała ucznia w zmianie płci, bez uprzedzenia rodziców.

Mógłbym wymieniać dalej, ale raz, że mi się nie chce, a dwa nie jestem w stanie przewidzieć, co jeszcze wymyślą. Lepiej przejść do sedna. Ich ŻĄDANIOM NIE BĘDZIE KOŃCA. A niby chcieli tylko ślubów cywilnych, żeby mieć dostęp do dokumentacji medycznej i dziedziczyć po sobie... Brednie dla naiwnych!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?