45

Nam nie potrzeba robotnika, takich juz mamy.

2

Dlaczego Rakitic?

1

oby to byl Verratti.

0

Gumbau pokazał 2 sezony temu na co go "stac".

0

W większości meczów tak jest, poza tym mecz gra się do końca, a o odpoczynku myśli się po końcowym gwizdku.

3

Borek dzisiaj nie był lepszy "dumna mama", "30 goli i 5 bramek", jakieś idiotyczne rymowanki - a tak się wszyscy ze Szpakowskiego nabijają...

69

Mecze reprezentacji Polski powinny kończyć się w 70 minucie, bo tylko na tyle minut wystarcza koncentracji zawodnikom Nawałki.

0

Głowa, głowa i jeszcze raz głowa ;)

3

Świat się kończy. Gdzie teraz jest to fair play?

0

Morata w United?

0

Gram od około 20 lat na poziomie amatorskim :) Oglądam niestety dość rzadko, bo nie mam zbyt wiele czasu, ale ważniejsze turnieje staram się śledzić.

1

Masz sporą wiedzę tenisową. Oprócz oglądania grasz też w tenisa?

2

Jest przełamanie w trzecim dla Stana.

0

Ja tak mam z Murrayem, na początku go lubiłem a teraz co raz mniej go lubię. Roddick większość kariery niestety zmarnował na pobijanie rekordów serwisowych zamiast na skupienie się na grze, no i Nalbandian faktycznie zmarnował swój potencjał, niestety.

0

Noo, też nie wiem czy to było spowodowane jakąś kontuzją Serba, czy odpuszczeniem, tak czy inaczej cieszy mnie ten wynik, bo nie przepadam za nim.

0

Dobre porównanie.

0

Też niestety nie mogłem oglądać, ale wiem, że w ostatnim secie było 6:0 dla Thiema.

0

Na pewno na korzyść Murraya działa przygotowanie kondycyjne i im dłużej będzie trwał mecz tym bardziej szala zwycięstwa będzie przechylała się na korzyść szkota. Szybkościowo też Murray wygląda lepiej, ale zobaczymy jak to się potoczy.

0

Ja ledwo co pamiętam tamte czasy niestety, mi najbardziej podobały się te z początków Ronaldinho.

0

Ciężko tutaj o jakąś trafną nazwę, można by to nazwać gemem rozstrzygającym, ale same słowo "gem" jest wzięte z języka angielskiego :)

1

Barca (ale nie te nowe), Liverpool (Carlsberg), Argentyna, Inter

6

No tak, 20-latek to idealne wzmocnienie pierwszego składu - a w razie konieczności na pewno chętnie będzie siedział na ławce i wchodził w co dziesiątym meczu na 10 minut.

1

To będzie długi mecz.

0

Przecież to był żart.

2

Prawdę mówiąc moi ulubieni tenisiści już odpali, więc nie mam za bardzo komu kibicować, ale jednak mimo wszystko życzyłbym sobie sukcesu Wawrinki i typuję finał Nadal - Wawrinka.

15

I przy okazji zmieniłaś/zmieniłeś płeć ;)

1

"Frantic" to jeden z moich ulubionych filmów :) no i od tytułowej piosenki właśnie zacząłem przesłuchiwać całą dyskografię Jones. Myślę, ze Bongo Fury mam gdzieś pod ręką, jutro sobie posłucham, dzięki :)

1

Byłem na Pontym w Poznaniu jakoś w maju, czy kwietniu. Genialny występ i pełen energii pomimo że ma ponad 70 lat... Wołowe Serce jest tak nietypowy, że rzadko go słucham, ale jak już słucham to zawsze jest to "Karuzela" ;)



Oprócz The Doors to przede wszystkim Pink Floyd, potem David Bowie, Queen, Dire Straits, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Santana, The Stranglers, Chris Rea, Grace Jones i wiele wiele innych...

Właśnie czuję, że do Zappy muszę dojrzeć, nie chcę słuchać go zbyt wcześnie bo boję się że się zrażę niepotrzebnie.

0

Podejrzewam, że to pewnie jego najbardziej komercyjny utwór, dlatego go znam :) A Frank Zappa też u mnie czeka w kolejce do przesłuchania. A jeśli chodzi o eksperymentalny jazz to kojarzysz Jean-Luca Ponty? Też współpracował z Zappą swoją drogą.

1

Miałem to samo pytanie Tobie zadać :) Nie słucham, ale muszę zacząć bo podejrzewam, że by mi się spodobał. Znam chyba jedną piosenkę jego, którą zrobił z Davidem Bowie "This is not America".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?