1

Wawrinka to nie jest ciężki rywal?

0

To może czas nałożyć ograniczenia na transfery w PL, gdzie obydwa Manchestery rok w rok wydają lekką rączką setki milionów na transfery i na wynagrodzenia dla piłkarzy.

0

Co ten Diaz od...

0

Dobry transfer, mam nadzieję że w końcu Arsenal coś dobrego zagra. Po cichu liczę jeszcze na transfer Mbappe, ale to byłaby raczej niestety abstrakcja.

1

Henry to był jeden z najinteligentniej grających pilkarzy jakich dane mi bylo ogladac.

0

Lacazette?

0

Wiesz, "4rsenal" "Wenger skąpiradło hehe" i tak to potem wygląda.

2

Mając 15 lat robi się różne głupie rzeczy.

0

A co jeśli po prostu nie chce tutaj zostać?

0

No i nie transmitują nigdzie - szlag by ich trafił.

0

Monfils - Gasquet o 16 zaczynają? Taka informację widzę na livescore, ale nie wiem czy jest wiarygodna...

3

Gumbau był tak drewniany, że żal było go oglądać jak się meczy na boisku patrząc na (na szczęście) nieliczne jego mecze w pierwszym zespole.

2

ROGERIO Ceni ;)

0

lepszego chyba nie było, chociaż van Hooijdonk, Ronaldinho, Pirlo byli w tym aspekcie zbliżeni do niego.

1

To by była świetna sprawa sprowadzic Ceballosa, ale pewnie i tak trafi do Realu.

1

Wlasnie zamierzam obejrzec pojedynek Francuzów i oczywiscie licze na Gaela.

0

Djoković jest bez formy i mam nadzieje, ze potwierdzi to na kortach Wimbledonu, natomiast jeśli Fed utrzyma formę z Halle, na co mocno licze, to bedzie ciezko go pokonac. Co do Nadala to nie daje mu wiekszych szans, jak dojdzie do 1/4 to bedzie to dla niego sukces.

0

Jak oni sobie wyobrażają Mahreza na rozegraniu?

0

A czego się spodziewałeś w przerwie międzysezonowej? :P

1

* Cochise ;)

2

Wszystkie strzały jakie oddał leciały około 5 metrów nad bramką... oprócz jednego, który poturlał się jakieś 2 metry od bramki.

0

Nic się nie stało, przegrali w karnych i tyle.

21

Liczę na finał Chile - Meksyk.

0

Widzę, że po wzmocnieniach przyszedł czas na osłabienia.

0

Ech, i znów będzie ból w komentarzach...

1

Perez osobiście zdementował.

0

I jak? ;)

0

Ceballos - co za mecz, jak on się porusza z piłką przy nodze, przyjemnie było go oglądać.

1

Sprawdź to, może Ci podejdzie



A tutaj cały album

0

Dokąd poszedł Elia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?