JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wawrinka to nie jest ciężki rywal?
0
To może czas nałożyć ograniczenia na transfery w PL, gdzie obydwa Manchestery rok w rok wydają lekką rączką setki milionów na transfery i na wynagrodzenia dla piłkarzy.
0
Co ten Diaz od...
0
Dobry transfer, mam nadzieję że w końcu Arsenal coś dobrego zagra. Po cichu liczę jeszcze na transfer Mbappe, ale to byłaby raczej niestety abstrakcja.
1
Henry to był jeden z najinteligentniej grających pilkarzy jakich dane mi bylo ogladac.
0
Lacazette?
0
Wiesz, "4rsenal" "Wenger skąpiradło hehe" i tak to potem wygląda.
2
Mając 15 lat robi się różne głupie rzeczy.
0
A co jeśli po prostu nie chce tutaj zostać?
0
No i nie transmitują nigdzie - szlag by ich trafił.
0
Monfils - Gasquet o 16 zaczynają? Taka informację widzę na livescore, ale nie wiem czy jest wiarygodna...
3
Gumbau był tak drewniany, że żal było go oglądać jak się meczy na boisku patrząc na (na szczęście) nieliczne jego mecze w pierwszym zespole.
2
ROGERIO Ceni ;)
0
lepszego chyba nie było, chociaż van Hooijdonk, Ronaldinho, Pirlo byli w tym aspekcie zbliżeni do niego.
1
To by była świetna sprawa sprowadzic Ceballosa, ale pewnie i tak trafi do Realu.
1
Wlasnie zamierzam obejrzec pojedynek Francuzów i oczywiscie licze na Gaela.
0
Djoković jest bez formy i mam nadzieje, ze potwierdzi to na kortach Wimbledonu, natomiast jeśli Fed utrzyma formę z Halle, na co mocno licze, to bedzie ciezko go pokonac. Co do Nadala to nie daje mu wiekszych szans, jak dojdzie do 1/4 to bedzie to dla niego sukces.
0
Jak oni sobie wyobrażają Mahreza na rozegraniu?
0
A czego się spodziewałeś w przerwie międzysezonowej? :P
1
* Cochise ;)
2
Wszystkie strzały jakie oddał leciały około 5 metrów nad bramką... oprócz jednego, który poturlał się jakieś 2 metry od bramki.
0
Nic się nie stało, przegrali w karnych i tyle.
21
Liczę na finał Chile - Meksyk.
0
Widzę, że po wzmocnieniach przyszedł czas na osłabienia.
0
Ech, i znów będzie ból w komentarzach...
1
Perez osobiście zdementował.
0
I jak? ;)
0
Ceballos - co za mecz, jak on się porusza z piłką przy nodze, przyjemnie było go oglądać.
1
Sprawdź to, może Ci podejdzie
A tutaj cały album
0
Dokąd poszedł Elia?