JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z całym szacunkiem dla Muguruzy, ale stawianie jej jako legendy w jednym rzędzie z Federerem to gruba przesada. Rozumiem, że jest pierwszą Hiszpanką od czasów Conchity Martinez, która wygrała Wimbla, ale to skłonność pismaków do wyolbrzymiania wszystkiego jest żenująca.
2
Gra z kontuzją...
1
Czyli lepiej uprzeć się przy 20 i w ogóle nie sprzedać? To jest dopiero świetny styl zarządzania.
5
Jedna z moich ulubionych historii :)
2
Atak Lacazette - Mbappe to by było coś pięknego...
0
Wtedy pójdzie pewnie tradycyjna skarga do FIFA i dadzą nam bana na transfery.
2
Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict
0
No bez jaj, co za porażka...
1
Aaa, to gorzej. W takim razie mam nadzieję, że to plota.
0
Wystarczy tak rotować żeby nie zagrał tych 50 meczów, proste.
17
Kluczem do tego co napisałeś jest fraza "nie wiem".
9
Bo Berdych grał bardzo dobrze, ale i tak nie daję większych szans Ciliciowi. Federer wygrał 26 seta z rzędu.
1
Achtung domowej roboty ;)
19
To są co najwyżej sztuczne ognie, a nie bomba.
0
Rafinha nie jedzie bo jeszcze nie jest gotowy do gry ;)
0
No zobaczymy, czy się będzie tak wracał do obrony jak Alves, śmiem wątpić.
5
Znowu skrzydłowy zamiast obrońcy, będzie dziura w obronie że hej.
9
Quaresma miał talent większy od Ronaldo, tyle że niestety nie chciało mu się ciężko trenować przez co niestety nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Co do Naniego, to mimo wszystko miał niezły okres w Man Utd i chyba aż tak bardzo nie był zmarnowany.
0
Mów za siebie.
0
Piszesz o ubliżaniu komuś, a sam używasz stwierdzenia "jakie to typowo polsko-katolickie" obrażając w tym momencie mnie i pewnie jeszcze kilku innych użytkowników.
0
Czy jakiś katolik wyrządził Ci osobiście krzywdę, że tak jeździsz po nich?
0
Reanimacja - totalnie poryty komedio-horror. Miałem okazję oglądać go na Transatlantyku 3 lata temu czytany na żywo przez Tomasz Knapika, rewelacja.
0
Dzięki, o to chodziło.
0
No przyzwolenie jest, to oczywiste. Władze krajów laickiej Europy same wpuściły sobie lisa do kurnika tylko nie rozumiem dlaczego teraz chcą tego lisa wpuścić do naszego kurnika.
0
A jak się nazywała seria komedii gdzie Stiller gra rolę Gaylorda Fajfusa?
0
Czyli sugerujesz, że Makrela i Makaron stoją za zamachami? Wtf?
4
Nawet jeśli jakaś tam liczba Polaków żyje z socjalu (na pewnie jest to mniejsza liczba niż w przypadku imigrantów w Niemczech, Francji i Szwecji) to nie robią oni takiego syfu i nie mają żadnych ciągot ekstremistyczno-terrorystycznych.
1
Owszem, ale po to żeby pracować, a nie żerować na państwie które mnie przyjęło.
0
No na pewno nie do Afryki ani nie do Francji, jak już to na Wyspy i do Skandynawii - czyli do krajów o podobnej kulturze i obyczajach jak w Polsce.
8
Gdybym musiał uciekać z terenów objętych działaniami wojennymi to udałbym się do pierwszego bezpiecznego kraju a nie podróżował przez pół świata.