0

Z całym szacunkiem dla Muguruzy, ale stawianie jej jako legendy w jednym rzędzie z Federerem to gruba przesada. Rozumiem, że jest pierwszą Hiszpanką od czasów Conchity Martinez, która wygrała Wimbla, ale to skłonność pismaków do wyolbrzymiania wszystkiego jest żenująca.

2

Gra z kontuzją...

1

Czyli lepiej uprzeć się przy 20 i w ogóle nie sprzedać? To jest dopiero świetny styl zarządzania.

5

Jedna z moich ulubionych historii :)

2

Atak Lacazette - Mbappe to by było coś pięknego...

0

Wtedy pójdzie pewnie tradycyjna skarga do FIFA i dadzą nam bana na transfery.

2

Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict

0

No bez jaj, co za porażka...

1

Aaa, to gorzej. W takim razie mam nadzieję, że to plota.

0

Wystarczy tak rotować żeby nie zagrał tych 50 meczów, proste.

17

Kluczem do tego co napisałeś jest fraza "nie wiem".

9

Bo Berdych grał bardzo dobrze, ale i tak nie daję większych szans Ciliciowi. Federer wygrał 26 seta z rzędu.

1

Achtung domowej roboty ;)

19

To są co najwyżej sztuczne ognie, a nie bomba.

0

Rafinha nie jedzie bo jeszcze nie jest gotowy do gry ;)

0

No zobaczymy, czy się będzie tak wracał do obrony jak Alves, śmiem wątpić.

5

Znowu skrzydłowy zamiast obrońcy, będzie dziura w obronie że hej.

9

Quaresma miał talent większy od Ronaldo, tyle że niestety nie chciało mu się ciężko trenować przez co niestety nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Co do Naniego, to mimo wszystko miał niezły okres w Man Utd i chyba aż tak bardzo nie był zmarnowany.

0

Mów za siebie.

0

Piszesz o ubliżaniu komuś, a sam używasz stwierdzenia "jakie to typowo polsko-katolickie" obrażając w tym momencie mnie i pewnie jeszcze kilku innych użytkowników.

0

Czy jakiś katolik wyrządził Ci osobiście krzywdę, że tak jeździsz po nich?

0

Reanimacja - totalnie poryty komedio-horror. Miałem okazję oglądać go na Transatlantyku 3 lata temu czytany na żywo przez Tomasz Knapika, rewelacja.

0

Dzięki, o to chodziło.

0

No przyzwolenie jest, to oczywiste. Władze krajów laickiej Europy same wpuściły sobie lisa do kurnika tylko nie rozumiem dlaczego teraz chcą tego lisa wpuścić do naszego kurnika.

0

A jak się nazywała seria komedii gdzie Stiller gra rolę Gaylorda Fajfusa?

0

Czyli sugerujesz, że Makrela i Makaron stoją za zamachami? Wtf?

4

Nawet jeśli jakaś tam liczba Polaków żyje z socjalu (na pewnie jest to mniejsza liczba niż w przypadku imigrantów w Niemczech, Francji i Szwecji) to nie robią oni takiego syfu i nie mają żadnych ciągot ekstremistyczno-terrorystycznych.

1

Owszem, ale po to żeby pracować, a nie żerować na państwie które mnie przyjęło.

0

No na pewno nie do Afryki ani nie do Francji, jak już to na Wyspy i do Skandynawii - czyli do krajów o podobnej kulturze i obyczajach jak w Polsce.

8

Gdybym musiał uciekać z terenów objętych działaniami wojennymi to udałbym się do pierwszego bezpiecznego kraju a nie podróżował przez pół świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?