0

A widziałeś jego mecze w Milanie?

1

Gra pierwszy raz od kilku tygodni...

1

0

PA 17!

0

Ciekawe kto przyjdzie pierwszy: Coutinho czy Dembele.

0

Wow, nie wiedziałem, że Digne tak umie.

0

Były jakieś zmiany w przerwie?

0

Ok, teraz to wygląda dość sensownie, choć wątpię żeby ktokolwiek dał 25 mln za Denisa.

0

Podobno coś miało być organizowane, ale z tego co mi wiadomo to sprawa ucichła. Na pewno niełatwo jest ogarnąć takie przedsięwzięcie.

5

Akurat Samper jak dla mnie jeden z lepszych, reszta dno.

1

Nie wiem jak Tobie wyszło te 120 mln z niepotrzebnych piłkarzy...

22

Oby tym pomocnikiem był Seri.

0

Spuśćmy zasłonę milczenia na ten strzał.

12

Abstrahując od tego, że kontuzja Vermaelena była spowodowana ostrym wejściem przeciwnika to za te pojazdy po Belgu niektórym tutaj przydałby się kop w miejsce, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

0

Kontuzja Vermaelena nie była przypadkiem spowodowana ostrym wejściem gracza Nastic?

1

0

Może na transfermarkcie będą klauzule?

0

Za darmo nie odchodzi.

0

Większe?

1

Ronaldinho i Messi.

5

Nie mogą przejść przeglądu?

0

No właśnie - było. Niestety teraz to już tak nie wygląda.

1

Przydałoby się co najmniej dwóch zawodników, którzy będą coś dawać w defensywie.

0

Aż jeden defensywny pomocnik, mocno.

0

A skąd wiadomo, że Dembele jest w tym momencie lepszy od Deulofeu?

2

Masz artykuł na głównej...

5

Może jeszcze eurogąbki do tego?

0

"Przez te lata" - brzmi jakby spędził w klubie co najmniej z 10 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?