JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A widziałeś jego mecze w Milanie?
1
Gra pierwszy raz od kilku tygodni...
1
http://jzrvv7.blogspot.com/p/1.html - powinno działać
1
http://jzrvv7.blogspot.com/p/1.html
0
PA 17!
0
Ciekawe kto przyjdzie pierwszy: Coutinho czy Dembele.
0
http://jzrvv7.blogspot.com/p/1.html
0
Wow, nie wiedziałem, że Digne tak umie.
0
Były jakieś zmiany w przerwie?
0
Ok, teraz to wygląda dość sensownie, choć wątpię żeby ktokolwiek dał 25 mln za Denisa.
0
Podobno coś miało być organizowane, ale z tego co mi wiadomo to sprawa ucichła. Na pewno niełatwo jest ogarnąć takie przedsięwzięcie.
5
Akurat Samper jak dla mnie jeden z lepszych, reszta dno.
1
Nie wiem jak Tobie wyszło te 120 mln z niepotrzebnych piłkarzy...
22
Oby tym pomocnikiem był Seri.
0
Spuśćmy zasłonę milczenia na ten strzał.
12
Abstrahując od tego, że kontuzja Vermaelena była spowodowana ostrym wejściem przeciwnika to za te pojazdy po Belgu niektórym tutaj przydałby się kop w miejsce, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.
0
Kontuzja Vermaelena nie była przypadkiem spowodowana ostrym wejściem gracza Nastic?
1
http://www.futbolandrestv.cf/p/tdn543.html - Barca - Nastic
0
Może na transfermarkcie będą klauzule?
0
Za darmo nie odchodzi.
0
Większe?
1
Ronaldinho i Messi.
5
Nie mogą przejść przeglądu?
0
No właśnie - było. Niestety teraz to już tak nie wygląda.
1
Przydałoby się co najmniej dwóch zawodników, którzy będą coś dawać w defensywie.
0
Aż jeden defensywny pomocnik, mocno.
0
A skąd wiadomo, że Dembele jest w tym momencie lepszy od Deulofeu?
2
Masz artykuł na głównej...
5
Może jeszcze eurogąbki do tego?
0
"Przez te lata" - brzmi jakby spędził w klubie co najmniej z 10 lat.