0

Nie mogliby go sprzedać za 100 mln skoro klauzula wynosi 220 mln... Lekko nie lekko, mógłby się określić - albo rybka, albo akwarium.

0

Jeśli najbardziej wiarygodne źródła (rac1, COPE itp.) podają takie informacje to jednak należy się zastanowić, czy nie ma w tym jednak prawdy. Zresztą wystarczy logicznie pomyśleć, że klub na pewno ma jakiś plan transferowy, którego w tej chwili nie może realizować, bo nie wie czy jeden z kluczowych zawodników nie odejdzie.

4

Czyli uważasz, że kupiony za równowartość transferu Moraty Suarez to było wywalenie kasy w błoto? Gratuluję, swoim postem znalazłeś się w top3 najidiotyczniejszych komentarzy jakie tu widziałem na przestrzeni ostatnich 9 lat.

2

Po co PSG ma oddawać Verrattiego jeśli kupiłoby Neymara?

0

Wymień tych dużo lepszych zawodników, chętnie się pośmieję.

33

Kiedyś to by było nie do pomyślenia żeby jeden gówniarz nie potrafiący się określić blokował działania całego klubu. Za samo takie zachowanie należałoby go wypierdzielić na zbity pysk. Nie ma piłkarza, który stoi ponad klubem.

0

Klinsmann?

2

- Rysiek z Klanu wraca zza wielkiej wody i okazuje się, że tak naprawdę w szpitalu zmarł jego brat bliźniak.

;)

2

Pojęcie zdrowego rozsądku raczej nie jest znane szejkom.

0

Fair play, mówili...

0

Przed chwilą dokładnie o tym samym myślałem :)

4

To na pewno sprawka Kaczyńskiego.

0

Przyszłościowy transfer, Vardy już najmłodszy nie jest a Okazaki to nie jest jakaś podpora drużyny.

1

Chyba: trzymaj wielbłąda ;)

0

Pierwszy przedmiot brzmi całkiem spoko, sam bym sobie takie coś postudiował :)

0

Z tego co kojarzę to Thiago nie chce wrócić do Barcelony.

0

Nie wykazuje bo dopiero co przedłużył kontrakt z Bayernem, a do tego nie jest na sprzedaż.

0

Skąd ten Meunier? To już pewne?

1

Racja, o XXI chodziło :) Albertini to jeden z symboli Milanu lat 90. Oczywiście, kiedy przychodził do Barcy przekonany przez Pepa był już u schyłku swojej kariery, ale swój udział w zdobyciu Mistrzostwa Hiszpanii miał :)

1

Brawo, wymieniłeś nawet Mottę o którym też zawsze myślałem jako o Brazylijczyku :)

0

Przez to że późna pora to mało osób tu widzę, poczekam do jutra ;)

0

Zmieniając trochę temat na bardziej sportowy, mam małą zagadkę, zobaczymy kto ją rozwiąże ;) W XX wieku w Barcelonie grało tylko 3 Włochów, kto wymieni ich nazwiska? :) (jeśli ktoś będzie pamiętał bez wiki to już w ogóle bomba)

0

No to już widzę jaką prowizję zaśpiewa przy ewentualnym transferze Marco.

0

Niech się więc nie dziwi, że robi się afera.

2

Sam wywołujesz aferę wrzucając sondaż polityczny na stronę sportową.

0

Koniecznie!

1

Zeszłoroczną "Przełęcz Ocalonych" też można zaliczyć do czołówki filmów tego gatunku, też nie mogę się doczekać "Dunkierki".

0

Pensje dla zawodników są już uwzględnione w sprawozdaniu...

0

Patrząc na przychody to zysk netto jest śmiesznie niski.

0

No i ma fajną fryzurę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?