JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MSN, Busquets, Iniesta - mało?
0
A Palencia?
0
27 zawodników w kadrze, ok.
0
Zacznijmy od tego, że JJ w ogóle dziś nie biegał i nie prezentował poziomu z poprzedniego meczu. A na skróty momentami dawał się nabierać jak dziecko, zamiast zrobić krok do przodu to czekał za końcową linią prowokując właśnie do grania drop shotów.
1
Straszna cienizna, nie biegał, nie walczył - nic. Momentami Paire go ośmieszał na korcie. Dość powiedzieć, że Francuz miał ok. 15 kończących skrótów, bo Janowiczowi się nie chciało biegać.
0
Za to JJ niestety dzisiaj nie gra tak jak w poprzedniej rundzie...
9
Nie widzę związku - Essien też nie przeszedł testów w jednym z polskich klubów, a potem grał w pierwszym składzie w Chelsea.
0
JJ mentalnie na razie nie wyszedł na kort...
0
Lada chwila zaczynają, transmisja na polsacie sport albo polsacie sport extra.
0
Można i tak, a można też traktować te plotki z przymrużeniem oka ;)
0
Nie ma się teraz czym podniecać to się podniecają plotkami transferowymi, proste ;)
1
A jakie mecze teraz masz?
0
0
Ale żeby miał dwie nogi, nie jedną.
0
W ubiegłym sezonie jakoś nie wszędzie.
0
Nie gadaj bzdur, z Pouille zagrał bardzo dobry mecz i jeśli utrzyma poziom z tego spotkania to spokojnie jest w stanie pokonać Paire.
0
Genialny punkt zdobyty przez Dimitrova przy meczbolu w meczu z Baghdatisem. Jak znajdę to wrzucę link.
13
Wiadomo, że była to wypowiedź w dużej mierze pod publiczkę, ale mimo wszystko można z niej wyciągnąć dużo ciekawych wniosków, a przede wszystkim, że trzeba bronić niezależności kraju i wartości takich jak rodzina i patriotyzm, co powinno dać do myślenia niektórym opozycyjnym partiom jeśli chcą one w przyszłości walczyć o coś więcej.
1
Trump w Warszawie.
2
Taki z niego obrońca, że na U-21 robili z nim co chcieli. Gościu jest dobry do przodu, a o bronieniu ma pojęcie jak świnia o szachach.
0
No nie do końca śmieszne, bo jednak przez całą karierę Iniesta nie miał wcale aż tak dużo bramek i asyst, a i tak był kluczową postacią w pomocy, podobnie jak teraz Verratti.
Jakie widzisz w takim razie alternatywy?
0
LL - wiadomo
PL - Liverpool, Arsenal, West Ham, Newcastle
Bundesliga - obojętne, byle nie BvB
Serie A - Inter, Roma
Ligue 1 - OM, OL
Ekstraklasa - nie interesuję się polską ligą
0
No popatrz, to tak samo jak Inieście. Czy on też jest sztucznie lansowany?
0
Z czego większość to co najwyżej średniaki... Rzeczywiście jest czego zazdrościć.
1
Nie dał szans w 4 secie :)
0
Ale się dobrze wybronił. Z kim w następnej rundzie może zagrać?
0
Ależ jest zmotywowany, powinien to dowieźć.
2
Oglądam, JJ dobrze gra, trzyma nerwy na wodzy generalnie, chociaż teraz właśnie seta przegrał.
Pouille też dobrze gra.
0
Podejrzewam, że Zverev może namieszać jako pierwszy.
2
Tymczasem JJ 2:0 w setach z Pouille! Obydwa wygrane w tiebreaku.