0

MSN, Busquets, Iniesta - mało?

0

A Palencia?

0

27 zawodników w kadrze, ok.

0

Zacznijmy od tego, że JJ w ogóle dziś nie biegał i nie prezentował poziomu z poprzedniego meczu. A na skróty momentami dawał się nabierać jak dziecko, zamiast zrobić krok do przodu to czekał za końcową linią prowokując właśnie do grania drop shotów.

1

Straszna cienizna, nie biegał, nie walczył - nic. Momentami Paire go ośmieszał na korcie. Dość powiedzieć, że Francuz miał ok. 15 kończących skrótów, bo Janowiczowi się nie chciało biegać.

0

Za to JJ niestety dzisiaj nie gra tak jak w poprzedniej rundzie...

9

Nie widzę związku - Essien też nie przeszedł testów w jednym z polskich klubów, a potem grał w pierwszym składzie w Chelsea.

0

JJ mentalnie na razie nie wyszedł na kort...

0

Lada chwila zaczynają, transmisja na polsacie sport albo polsacie sport extra.

0

Można i tak, a można też traktować te plotki z przymrużeniem oka ;)

0

Nie ma się teraz czym podniecać to się podniecają plotkami transferowymi, proste ;)

1

A jakie mecze teraz masz?

0

- wczorajszy meczbol Dimitrova.

0

Ale żeby miał dwie nogi, nie jedną.

0

W ubiegłym sezonie jakoś nie wszędzie.

0

Nie gadaj bzdur, z Pouille zagrał bardzo dobry mecz i jeśli utrzyma poziom z tego spotkania to spokojnie jest w stanie pokonać Paire.

0

Genialny punkt zdobyty przez Dimitrova przy meczbolu w meczu z Baghdatisem. Jak znajdę to wrzucę link.

13

Wiadomo, że była to wypowiedź w dużej mierze pod publiczkę, ale mimo wszystko można z niej wyciągnąć dużo ciekawych wniosków, a przede wszystkim, że trzeba bronić niezależności kraju i wartości takich jak rodzina i patriotyzm, co powinno dać do myślenia niektórym opozycyjnym partiom jeśli chcą one w przyszłości walczyć o coś więcej.

1

Trump w Warszawie.

2

Taki z niego obrońca, że na U-21 robili z nim co chcieli. Gościu jest dobry do przodu, a o bronieniu ma pojęcie jak świnia o szachach.

0

No nie do końca śmieszne, bo jednak przez całą karierę Iniesta nie miał wcale aż tak dużo bramek i asyst, a i tak był kluczową postacią w pomocy, podobnie jak teraz Verratti.

Jakie widzisz w takim razie alternatywy?

0

LL - wiadomo

PL - Liverpool, Arsenal, West Ham, Newcastle

Bundesliga - obojętne, byle nie BvB

Serie A - Inter, Roma

Ligue 1 - OM, OL

Ekstraklasa - nie interesuję się polską ligą

0

No popatrz, to tak samo jak Inieście. Czy on też jest sztucznie lansowany?

0

Z czego większość to co najwyżej średniaki... Rzeczywiście jest czego zazdrościć.

1

Nie dał szans w 4 secie :)

0

Ale się dobrze wybronił. Z kim w następnej rundzie może zagrać?

0

Ależ jest zmotywowany, powinien to dowieźć.

2

Oglądam, JJ dobrze gra, trzyma nerwy na wodzy generalnie, chociaż teraz właśnie seta przegrał.

Pouille też dobrze gra.

0

Podejrzewam, że Zverev może namieszać jako pierwszy.

2

Tymczasem JJ 2:0 w setach z Pouille! Obydwa wygrane w tiebreaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?