JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja ostatnio obejrzałem 2 sezony Scooby Doo, gdzie jesteś, a teraz jestem w trakcie oglądania Szczeniaka zwanego Scooby Doo ;)
0
On jest Francuzem?
1
Wczesniej nie pisalo, dopiero zedytowal.
3
W Milanie grał całkiem dobrze w ubiegłym sezonie, przydałby się taki zawodnik.
0
Skąd info o ofercie?
0
Alonso to jeden z najlepszych obrońców/skrzydłowych w zeszłym sezonie w PL.
0
Alex Sandro gdzieś odchodzi?
2
W końcu ktoś normalny w tym stadzie pelikanów.
7
Ostatni raz tak się uśmiałem, kiedy wstawiałem wodę na herbatę.
6
Nie wierzcie we wszystko co pisze prasa...
0
Dobry jest, ale na Federera w takiej formie to zdecydowanie za mało ;)
0
A wcześniej dał prowadzenie w finale z Juventusem...
0
Skwaszoną minę miał przez większość meczu ;)
2
Federer przejechał się po Ruso-Niemcu, co za mecz Mistrza!
0
Daj Boże oglądać mi takiego coraz słabszego Rakiticia, który notuje po 10 asyst i 10 goli w sezonie w kolejnych latach.
1
Widocznie nie dało się wyciągnąć.
3
A Ty serio myślałeś, że za takich grajków ktoś da po 10 mln? W momencie oddania Sandro to też był przeciętniak za którego nikt by nie zapłacił. Myślisz, że Barcelona nie próbowała załatwić tego jak najkorzystniej dla siebie?
1
A kogo sprzedał Fernandez?
9
"Paulinho nie jest piłkarzem w typie Busquetsa, ale nie ma również cech Iniesty czy Rakiticia. Wyróżnia się natomiast innymi walorami. Potrafi podawać i dobrze współpracować z kolegami na boisku" - tyle to i ja potrafię.
23
Ja zastanawiam się jak użytkownik strony internetowej, który łyka plotki jak młody pelikan może lepiej znać się na piłce od kogoś, kto jest związany z futbolem przez większość swojego życia.
0
Tylko kiedy ostatnio on był zdrowy i w formie? Chyba w Totenhamie.
0
Poza Pjaniciem i ewentualnie Triguerosem nie widzę tutaj nikogo kto byłby realnym wzmocnieniem.
1
Tę jedną sytuację, kiedy Bale'owi udało się kogoś ograć masz pewnie zapisaną jako gif i codziennie sobie oglądasz, bo nie rozumiem jak normalny człowiek może się podniecać jednym takim zagraniem przez tyle lat.
0
Szybkość i drybling.
0
Nic nie powiem, nie ja chciałem transferu Gomesa. Co do reszty pomocników nie mam wiekszych zastrzezen. Pewnego poziomu sie nie przeskoczy.
0
Grając w Arsenalu zarzekał sie ze nie zagra w innym londynskim klubie, chyba ze to byla plota z tym tekstem. Tak czy siak ja sobie nie wyobrazam takiego przejscia.
0
Tak całkiem serio Cesc miał niezłe staty, ale grał na nieswojej pozycji przez co nie mógł w pełni pokazać swoich atutów. Dla mnie stracił wiele wybierając Chelsea.
20
I znowu te zjazdy formy na wiosnę? Nieeee
1
Lucasa Limę.
0
Niestety jeszcze troche musze poczekac zeby przetestowac...