2

Ja ostatnio obejrzałem 2 sezony Scooby Doo, gdzie jesteś, a teraz jestem w trakcie oglądania Szczeniaka zwanego Scooby Doo ;)

0

On jest Francuzem?

1

Wczesniej nie pisalo, dopiero zedytowal.

3

W Milanie grał całkiem dobrze w ubiegłym sezonie, przydałby się taki zawodnik.

0

Skąd info o ofercie?

0

Alonso to jeden z najlepszych obrońców/skrzydłowych w zeszłym sezonie w PL.

0

Alex Sandro gdzieś odchodzi?

2

W końcu ktoś normalny w tym stadzie pelikanów.

7

Ostatni raz tak się uśmiałem, kiedy wstawiałem wodę na herbatę.

6

Nie wierzcie we wszystko co pisze prasa...

0

Dobry jest, ale na Federera w takiej formie to zdecydowanie za mało ;)

0

A wcześniej dał prowadzenie w finale z Juventusem...

0

Skwaszoną minę miał przez większość meczu ;)

2

Federer przejechał się po Ruso-Niemcu, co za mecz Mistrza!

0

Daj Boże oglądać mi takiego coraz słabszego Rakiticia, który notuje po 10 asyst i 10 goli w sezonie w kolejnych latach.

1

Widocznie nie dało się wyciągnąć.

3

A Ty serio myślałeś, że za takich grajków ktoś da po 10 mln? W momencie oddania Sandro to też był przeciętniak za którego nikt by nie zapłacił. Myślisz, że Barcelona nie próbowała załatwić tego jak najkorzystniej dla siebie?

1

A kogo sprzedał Fernandez?

9

"Paulinho nie jest piłkarzem w typie Busquetsa, ale nie ma również cech Iniesty czy Rakiticia. Wyróżnia się natomiast innymi walorami. Potrafi podawać i dobrze współpracować z kolegami na boisku" - tyle to i ja potrafię.

23

Ja zastanawiam się jak użytkownik strony internetowej, który łyka plotki jak młody pelikan może lepiej znać się na piłce od kogoś, kto jest związany z futbolem przez większość swojego życia.

0

Tylko kiedy ostatnio on był zdrowy i w formie? Chyba w Totenhamie.

0

Poza Pjaniciem i ewentualnie Triguerosem nie widzę tutaj nikogo kto byłby realnym wzmocnieniem.

1

Tę jedną sytuację, kiedy Bale'owi udało się kogoś ograć masz pewnie zapisaną jako gif i codziennie sobie oglądasz, bo nie rozumiem jak normalny człowiek może się podniecać jednym takim zagraniem przez tyle lat.

0

Szybkość i drybling.

0

Nic nie powiem, nie ja chciałem transferu Gomesa. Co do reszty pomocników nie mam wiekszych zastrzezen. Pewnego poziomu sie nie przeskoczy.

0

Grając w Arsenalu zarzekał sie ze nie zagra w innym londynskim klubie, chyba ze to byla plota z tym tekstem. Tak czy siak ja sobie nie wyobrazam takiego przejscia.

0

Tak całkiem serio Cesc miał niezłe staty, ale grał na nieswojej pozycji przez co nie mógł w pełni pokazać swoich atutów. Dla mnie stracił wiele wybierając Chelsea.

20

I znowu te zjazdy formy na wiosnę? Nieeee

1

Lucasa Limę.

0

Niestety jeszcze troche musze poczekac zeby przetestowac...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?