JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też tak mam, no i bardzo szybko mozna zamach wyprowadzic.
2
I będzie to prawda :)
0
Od razu wzialem Yonexa, bo potrzebowałem miec dwie prawie identyczne rakiety, a ta starsza bedzie jako zapasowa.
0
Bardzo podobnym modelem grałem do tej pory, ale trochę starszym https://strefatenisa.com.pl/rakieta-tenisowa-yonex-vcore-si-98-305g.html i przyzwyczaiłem się mocno juz do tego kształtu główki i już zostałem przy Yonexie :) Princem grałem tylko raz, dość dawno temu i nawet nie pamietam modelu, ale bylem zadowolony.
1
305g, cena 630 razem z naciąganiem i owijka gratis. Parametrów naciągu nie pamiętam, ale sprawdzony bo juz wielokrotnie z niego korzystalem.
Cena ulgowa bo po znajomosci ;) rakieta oczywiscie nowa
1
Ja dzisiaj kupiłem Yonexa Vcore SV 98, ale jeszcze trochę sobie poczekam zeby przetestowac...
0
ok
0
Jaka dyscyplina?
0
Myślałem, czy sobie po raz kolejny Frantica nie obejrzeć, ale późno leci i nie wiem czy dotrwam...
0
Dzięki Panowie, ale akurat to nie są moje gatunki filmowe ;)
0
Jakiś ciekawy film dzisiaj w tv?
1
Wolałbym w nosie.
1
Za dobry żeby trzymać go na ławce.
0
Akurat Messi za to co zrobił dla tej drużyny zasługuje na każde pieniądze i on jest akurat ostatnią osobą do której miałbym pretensje o wysoki kontrakt.
0
No i to mi się własnie nie podoba - szukanie na sile drugiego Alvesa, ktory byl jedyny w swoim rodzaju.
0
aaa, ok w sensie że when wet, kiedy jest przepocona.
0
Z grubsza to znaczy dokładnie to samo.
0
Przecież to nie jest obrońca...
12
Normalna fryzura.
0
Nie bardzo
0
nieczysty strzal Alexisa lewa noga, od slupka.
0
Napisz tylko jaki to gatunek, bo nie chce czytac opisu filmu zeby nie psuc sobie niespodzianki
1
Nie słyszałem o tym, muszę zobaczyć.
0
nie ma
0
Czy ktoś wie gdzie transmitowany jest mecz Federera ze Zverevem?
0
z ciekawości zapytam: jakich?
0
Wiem, stałem koło niego ;) I wybiera się na Depeche Mode do Warszawy 21.07 tak jak ja :)
Świetne filmiki ma
0
Na pewno jeszcze zawitają do Polski i będziesz miał okazję :)
0
A co sie dzialo? ja bylem z prawej strony tuz pod scena i nic tu sie nie dzialo strasznego poza pogo, ktore chwilami bylo dosc uciazliwe ale w normie.
1
Wszyscy generalnie mieli beke z jej wystepu, ale nie wypadla az tak tragicznie :) Jedno dziewcze z chórku uratowało show ;)