0

Też tak mam, no i bardzo szybko mozna zamach wyprowadzic.

2

I będzie to prawda :)

0

Od razu wzialem Yonexa, bo potrzebowałem miec dwie prawie identyczne rakiety, a ta starsza bedzie jako zapasowa.

0

Bardzo podobnym modelem grałem do tej pory, ale trochę starszym https://strefatenisa.com.pl/rakieta-tenisowa-yonex-vcore-si-98-305g.html i przyzwyczaiłem się mocno juz do tego kształtu główki i już zostałem przy Yonexie :) Princem grałem tylko raz, dość dawno temu i nawet nie pamietam modelu, ale bylem zadowolony.

1

305g, cena 630 razem z naciąganiem i owijka gratis. Parametrów naciągu nie pamiętam, ale sprawdzony bo juz wielokrotnie z niego korzystalem.

Cena ulgowa bo po znajomosci ;) rakieta oczywiscie nowa

1

Ja dzisiaj kupiłem Yonexa Vcore SV 98, ale jeszcze trochę sobie poczekam zeby przetestowac...

0

ok

0

Jaka dyscyplina?

0

Myślałem, czy sobie po raz kolejny Frantica nie obejrzeć, ale późno leci i nie wiem czy dotrwam...

0

Dzięki Panowie, ale akurat to nie są moje gatunki filmowe ;)

0

Jakiś ciekawy film dzisiaj w tv?

1

Wolałbym w nosie.

1

Za dobry żeby trzymać go na ławce.

0

Akurat Messi za to co zrobił dla tej drużyny zasługuje na każde pieniądze i on jest akurat ostatnią osobą do której miałbym pretensje o wysoki kontrakt.

0

No i to mi się własnie nie podoba - szukanie na sile drugiego Alvesa, ktory byl jedyny w swoim rodzaju.

0

aaa, ok w sensie że when wet, kiedy jest przepocona.

0

Z grubsza to znaczy dokładnie to samo.

0

Przecież to nie jest obrońca...

12

Normalna fryzura.

0

Nie bardzo

0

nieczysty strzal Alexisa lewa noga, od slupka.

0

Napisz tylko jaki to gatunek, bo nie chce czytac opisu filmu zeby nie psuc sobie niespodzianki

1

Nie słyszałem o tym, muszę zobaczyć.

0

nie ma

0

Czy ktoś wie gdzie transmitowany jest mecz Federera ze Zverevem?

0

z ciekawości zapytam: jakich?

0

Wiem, stałem koło niego ;) I wybiera się na Depeche Mode do Warszawy 21.07 tak jak ja :)

Świetne filmiki ma

0

Na pewno jeszcze zawitają do Polski i będziesz miał okazję :)

0

A co sie dzialo? ja bylem z prawej strony tuz pod scena i nic tu sie nie dzialo strasznego poza pogo, ktore chwilami bylo dosc uciazliwe ale w normie.

1

Wszyscy generalnie mieli beke z jej wystepu, ale nie wypadla az tak tragicznie :) Jedno dziewcze z chórku uratowało show ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?