JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanucek!
0
Buenos Aires?
0
Hmm, dziwnie - ale jednak miałem rację, że tak wcześnie.
0
Belotti przypomina mi trochę Vieriego pod względem stylu gry. Myślałem, że przejdzie do Chelsea.
0
Belotti już jest zaklepany?
0
Ja też muszę przesłuchać Spirit zwłaszcza, że za miesiąc już koncert i może też w przyszłym roku się wybiorę.
0
Posłuchaj sobie "Sorrow" (genialny tekst) i "Marooned" (genialna gitara).
1
Chodzi Ci o cały album, czy o konkretny utwór, bo nazwa albumu to The Wall, a utwór Another Brick In The Wall jest podzielony na 3 części, z której ja najbardziej lubię pierwszą.
2
Sorrow i Marooned.
1
Oczywiście, że nie warto. Trzeba się skupić na prawej obronie i środku pola. Deulofeu będzie idealnym transferem.
0
Sprawiedliwiej byłoby na pewno gdyby grali równolegle, ale może być tak jak mówisz.
0
Godzinę wziąłem ze livescore'a i rzeczywiście dość dziwne wydały mi się te godziny, więc na pewno masz rację i przypuszczam, że mecze będą rozgrywane w innych godzinach.
1
Jutro o 12:50.
1
Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavoured Water to był album - praktycznie każdy kawałek to hicior.
2
Straszne kwoty, teraz dopiero widać jakim obciążeniem finansowym jest dla Barcy MSN.
0
No właśnie ten ostatni set mnie ciekawi, co tam się zdarzyło. A co do wpadki Thiema to pomyliło mi się właśnie z Nadalem.
0
Thiem zaliczył wpadkę w którymś z turniejów poprzedzających RG. Wiadomo, że Djoković jest w dołku, ale nikt raczej nie spodziewał się, że odpadnie w takim stylu.
0
Niespodziewanie szybko to przebiega, przeczuwam jakąś kontuzję Serba.
1
Oby Thiem wytrzymał do końca.
0
Niby tak :)
0
No i jest pierwszy set dla Austriaka :)
0
Nic nie dzieje się dwa razy ;)
1
Mam nadzieję, że Thiem zakończy przygodę Serba w tym turnieju.
Chociaż pewnie ciężko o to będzie.
0
Olympiakos też.
1
No jak to nie ma? Sam w pierwszym zdaniu napisałeś, że są tacy zawodnicy. Na pewno jest większa szansa, że sprawdzi się zawodnik, który grał w lepszym klubie (PSG), który grał wcześniej (z powodzeniem) w meczach o dużą stawkę (LM) niż zawodnik, który nie dość że rok starszy to gra w słabszym klubie (Nice) i nie ma praktycznie żadnego doświadczenia na arenie międzynarodowej.
7
Ale prezentują na pewno wyższą klasę od Serriego. Piszę to już enty raz: my potrzebujemy zawodnika z topu a nie kolejnego zawodnika, który "może odpali", "da z siebie wszystko", "jest nowym Xavim" "będzie dobrym zmiennikiem" itd.
6
I według Ciebie taki Serri podoła takiej presji jako zawodnik pierwszego zespołu?
5
No, i to jest jedyne w czym jest od niego lepszy.
2
Ja jestem mniej medialny i oddam serce dla Barcelony - czy to znaczy, że powinni mnie kupić?
5
Przeszkodów? :D