0

Szanucek!

0

Buenos Aires?

0

Hmm, dziwnie - ale jednak miałem rację, że tak wcześnie.

0

Belotti przypomina mi trochę Vieriego pod względem stylu gry. Myślałem, że przejdzie do Chelsea.

0

Belotti już jest zaklepany?

0

Ja też muszę przesłuchać Spirit zwłaszcza, że za miesiąc już koncert i może też w przyszłym roku się wybiorę.

0

Posłuchaj sobie "Sorrow" (genialny tekst) i "Marooned" (genialna gitara).

1

Chodzi Ci o cały album, czy o konkretny utwór, bo nazwa albumu to The Wall, a utwór Another Brick In The Wall jest podzielony na 3 części, z której ja najbardziej lubię pierwszą.

2

Sorrow i Marooned.

1

Oczywiście, że nie warto. Trzeba się skupić na prawej obronie i środku pola. Deulofeu będzie idealnym transferem.

0

Sprawiedliwiej byłoby na pewno gdyby grali równolegle, ale może być tak jak mówisz.

0

Godzinę wziąłem ze livescore'a i rzeczywiście dość dziwne wydały mi się te godziny, więc na pewno masz rację i przypuszczam, że mecze będą rozgrywane w innych godzinach.

1

Jutro o 12:50.

1

Chocolate Starfish and the Hot Dog Flavoured Water to był album - praktycznie każdy kawałek to hicior.

2

Straszne kwoty, teraz dopiero widać jakim obciążeniem finansowym jest dla Barcy MSN.

0

No właśnie ten ostatni set mnie ciekawi, co tam się zdarzyło. A co do wpadki Thiema to pomyliło mi się właśnie z Nadalem.

0

Thiem zaliczył wpadkę w którymś z turniejów poprzedzających RG. Wiadomo, że Djoković jest w dołku, ale nikt raczej nie spodziewał się, że odpadnie w takim stylu.

0

Niespodziewanie szybko to przebiega, przeczuwam jakąś kontuzję Serba.

1

Oby Thiem wytrzymał do końca.

0

Niby tak :)

0

No i jest pierwszy set dla Austriaka :)

0

Nic nie dzieje się dwa razy ;)

1

Mam nadzieję, że Thiem zakończy przygodę Serba w tym turnieju.

Chociaż pewnie ciężko o to będzie.

0

Olympiakos też.

1

No jak to nie ma? Sam w pierwszym zdaniu napisałeś, że są tacy zawodnicy. Na pewno jest większa szansa, że sprawdzi się zawodnik, który grał w lepszym klubie (PSG), który grał wcześniej (z powodzeniem) w meczach o dużą stawkę (LM) niż zawodnik, który nie dość że rok starszy to gra w słabszym klubie (Nice) i nie ma praktycznie żadnego doświadczenia na arenie międzynarodowej.

7

Ale prezentują na pewno wyższą klasę od Serriego. Piszę to już enty raz: my potrzebujemy zawodnika z topu a nie kolejnego zawodnika, który "może odpali", "da z siebie wszystko", "jest nowym Xavim" "będzie dobrym zmiennikiem" itd.

6

I według Ciebie taki Serri podoła takiej presji jako zawodnik pierwszego zespołu?

5

No, i to jest jedyne w czym jest od niego lepszy.

2

Ja jestem mniej medialny i oddam serce dla Barcelony - czy to znaczy, że powinni mnie kupić?

5

Przeszkodów? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?