81

Dziewczyny na La Rambli nie znajdziesz lepiej poszukać w swojej okolicy.

1

Już widzę, jak Alonso wychowanek Realu idzie do Barcelony, zwłaszcza po takim sezonie w Chelsea - dobre ploty.

0

To dlaczego piszesz, że w ofensywie na pewno nie ustępuje Rakiticiowi?

No to niech zagra. Mimo całej mojej sympatii do niego jestem w 100% pewien, że nie wykręci takich statystyk jak Rakitić.

0

Jak nie ustępuje w ofensywie? Ile miał goli i asyst Roberto?

0

Tylko, że kto zagwarantuje podobne statystyki jakie wykręca Rakitić? Bo chyba nie Denis albo Gomes?

0

bardzo dobrze, jest jednym z najczęściej odbierających piłkę pomocników i oprócz tego ma najwięcej goli i asyst ze wszystkich naszych pomocników (9 goli 5 asyst) Oglądasz w ogóle jakieś mecze, czy powtarzasz to co mówią inni?

Niektórzy to by chcieli żeby w pomocy grał Coutinho Pogba i Thiago...

23

Moim zdaniem Rakitić daje zbyt dużo Barcelonie żeby go sprzedawać już teraz. Ma przyzwoite statystyki ofensywne, do tego dobrze pracuje w defensywie i mimo wielu negatywnych opinii ja jestem za tym żeby pozostał w klubie.

3

?

1

Myślę, że Seri nie grał nigdy w Lidze Mistrzów przeciwko takim zespołom jak Barcelona, czy Manchester.

Ja nie jestem odpowiedzialny za transfery Barcelony, niestety.

4

Suche statystyki to nie wszystko. Jakie doświadczenie w europejskich pucharach ma Seri, a jakie Verratti, z jakimi przeciwnikami grał Seri a z jakimi Verratti...

0

Nie każdy jest Iniestą, Xavim i Puyolem. Myślisz że gra samymi wychowankami pozwoli osiągać sukcesy?

0

Uff

0

Dlaczego za wszelką cenę? Bellerin to bardziej skrzydłowy niż obrońca i ma słabe umiejętności obronne, Thiago dopiero co podpisał nowy kontrakt i raczej nigdzie się nie wybiera, a Grimaldo prawie nic nie grał w minionym sezonie. Takie ściąganie wychowanków dla samego ściąganie jest nic nie warte, jeżeli nie są oni w stanie realnie przyczynić się do wzmocnienia zespołu.

0

No zobaczymy jak to Valverde rozwiąże, tak czy siak pomocnik z topu jest potrzebny.

0

No jak będzie VAR to na pewno nie będzie tylu kontrowersyjnych sytuacji co do tej pory, więc nie będzie czego tłumaczyć.

0

ja rozumiem, że lubisz wychowanków, ale trzeba sobie zadać pytanie, czy taki Samper i Adama byliby REALNYM wzmocnieniem Barcelony.

0

To chyba musiało być fałszywe ćwierkanie ;)

0

za 100 mln pewnie by się udało, pytanie tylko, czy Barcelona będzie chciała przeprowadzić taki transfer czy znowu skończy się na jakichś średniakach.

0

Gdzie tak słyszałeś?

1

Jeszcze Adamę ściągnąć do pierwszego składu i możemy bić się o Ligę Europejską.

27

Ok, tak zrobimy, pozdrawiamy.

0

Weź po uwagę fakt, że cena może wzrosnąć, kiedy kluby będą wiedziały, że Barcelona ma pieniądze i nie zawaha się ich użyć.

1

Nie będzie łatwe to fakt, ale trzeba spróbować, bo kto jak kto, ale Verratti jest wart takich pieniędzy.

0

A skąd wiadomo, że przedstawili konkretną ofertę? Wszystko jest kwestią negocjacji i uważam, że Barcelona jest w stanie wyciągnąć Verrattiego, tym bardziej że kolejny raz PSG nic nie wygrało i jako projekt sportowy staje się coraz mniej atrakcyjne.

0

A skąd pewność, że Valverde przestawi zespół na 4231?

0

Tu nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale i sportowe o czym wspominałem w poprzednim poście.

9

Ludzie narzekają, bo widzą jakie są efekty ostatnich transferów i mają dosyć półśrodków. Już widzę takiego Seriego jak wychodzi w pierwszym składzie na Real, czy Atletico. Człowiek ma zero ogrania na arenie międzynarodowej, z silniejszymi rywalami grał tylko z Monaco i PSG i taki ktoś ma być WZMOCNIENIEM (bo zakładam, że rozmawiamy o wzmocnieniu a nie o kolejnym uzupełnieniu składu)?

Tutaj nie jest potrzebny kolejny zawodnik, który "może osiągnie klasę światową" bo takich już mamy, w dodatku młodszych. Potrzebny jestem zawodnik gotowy, na już, tyle że takich zawodników ciężko wyciągnąć, ale wierzę, że Barcelona jest w stanie złożyć konkretną ofertę (finansową i sportową), która przekona np. takiego Verrattiego do transferu.

0

Chyba tylko Juve (Higuain, Dybala, Dani Alves)

edit: nie doczytałem, że z topowych drużyn, więc Dybalę trzeba tu pominąć, ale np. można by jeszcze dać Pjanicia.

0

Żartem można było to nazwać z 5 lat temu.

2

Mi to pasuje, aczkolwiek nie mam żadnego kandydata na PO - angielskie wynalazki pokroju Walkera i Bellerina mnie nie przekonują i ciężko wskazać tutaj idealnego zawodnika (jeden gra w Juventusie). Być może warto by dać szansę Palenci, ale nie wiem czy to nie za duży przeskok dla niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?