JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
81
Dziewczyny na La Rambli nie znajdziesz lepiej poszukać w swojej okolicy.
1
Już widzę, jak Alonso wychowanek Realu idzie do Barcelony, zwłaszcza po takim sezonie w Chelsea - dobre ploty.
0
To dlaczego piszesz, że w ofensywie na pewno nie ustępuje Rakiticiowi?
No to niech zagra. Mimo całej mojej sympatii do niego jestem w 100% pewien, że nie wykręci takich statystyk jak Rakitić.
0
Jak nie ustępuje w ofensywie? Ile miał goli i asyst Roberto?
0
Tylko, że kto zagwarantuje podobne statystyki jakie wykręca Rakitić? Bo chyba nie Denis albo Gomes?
0
bardzo dobrze, jest jednym z najczęściej odbierających piłkę pomocników i oprócz tego ma najwięcej goli i asyst ze wszystkich naszych pomocników (9 goli 5 asyst) Oglądasz w ogóle jakieś mecze, czy powtarzasz to co mówią inni?
Niektórzy to by chcieli żeby w pomocy grał Coutinho Pogba i Thiago...
23
Moim zdaniem Rakitić daje zbyt dużo Barcelonie żeby go sprzedawać już teraz. Ma przyzwoite statystyki ofensywne, do tego dobrze pracuje w defensywie i mimo wielu negatywnych opinii ja jestem za tym żeby pozostał w klubie.
3
?
1
Myślę, że Seri nie grał nigdy w Lidze Mistrzów przeciwko takim zespołom jak Barcelona, czy Manchester.
Ja nie jestem odpowiedzialny za transfery Barcelony, niestety.
4
Suche statystyki to nie wszystko. Jakie doświadczenie w europejskich pucharach ma Seri, a jakie Verratti, z jakimi przeciwnikami grał Seri a z jakimi Verratti...
0
Nie każdy jest Iniestą, Xavim i Puyolem. Myślisz że gra samymi wychowankami pozwoli osiągać sukcesy?
0
Uff
0
Dlaczego za wszelką cenę? Bellerin to bardziej skrzydłowy niż obrońca i ma słabe umiejętności obronne, Thiago dopiero co podpisał nowy kontrakt i raczej nigdzie się nie wybiera, a Grimaldo prawie nic nie grał w minionym sezonie. Takie ściąganie wychowanków dla samego ściąganie jest nic nie warte, jeżeli nie są oni w stanie realnie przyczynić się do wzmocnienia zespołu.
0
No zobaczymy jak to Valverde rozwiąże, tak czy siak pomocnik z topu jest potrzebny.
0
No jak będzie VAR to na pewno nie będzie tylu kontrowersyjnych sytuacji co do tej pory, więc nie będzie czego tłumaczyć.
0
ja rozumiem, że lubisz wychowanków, ale trzeba sobie zadać pytanie, czy taki Samper i Adama byliby REALNYM wzmocnieniem Barcelony.
0
To chyba musiało być fałszywe ćwierkanie ;)
0
za 100 mln pewnie by się udało, pytanie tylko, czy Barcelona będzie chciała przeprowadzić taki transfer czy znowu skończy się na jakichś średniakach.
0
Gdzie tak słyszałeś?
1
Jeszcze Adamę ściągnąć do pierwszego składu i możemy bić się o Ligę Europejską.
27
Ok, tak zrobimy, pozdrawiamy.
0
Weź po uwagę fakt, że cena może wzrosnąć, kiedy kluby będą wiedziały, że Barcelona ma pieniądze i nie zawaha się ich użyć.
1
Nie będzie łatwe to fakt, ale trzeba spróbować, bo kto jak kto, ale Verratti jest wart takich pieniędzy.
0
A skąd wiadomo, że przedstawili konkretną ofertę? Wszystko jest kwestią negocjacji i uważam, że Barcelona jest w stanie wyciągnąć Verrattiego, tym bardziej że kolejny raz PSG nic nie wygrało i jako projekt sportowy staje się coraz mniej atrakcyjne.
0
A skąd pewność, że Valverde przestawi zespół na 4231?
0
Tu nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale i sportowe o czym wspominałem w poprzednim poście.
9
Ludzie narzekają, bo widzą jakie są efekty ostatnich transferów i mają dosyć półśrodków. Już widzę takiego Seriego jak wychodzi w pierwszym składzie na Real, czy Atletico. Człowiek ma zero ogrania na arenie międzynarodowej, z silniejszymi rywalami grał tylko z Monaco i PSG i taki ktoś ma być WZMOCNIENIEM (bo zakładam, że rozmawiamy o wzmocnieniu a nie o kolejnym uzupełnieniu składu)?
Tutaj nie jest potrzebny kolejny zawodnik, który "może osiągnie klasę światową" bo takich już mamy, w dodatku młodszych. Potrzebny jestem zawodnik gotowy, na już, tyle że takich zawodników ciężko wyciągnąć, ale wierzę, że Barcelona jest w stanie złożyć konkretną ofertę (finansową i sportową), która przekona np. takiego Verrattiego do transferu.
0
Chyba tylko Juve (Higuain, Dybala, Dani Alves)
edit: nie doczytałem, że z topowych drużyn, więc Dybalę trzeba tu pominąć, ale np. można by jeszcze dać Pjanicia.
0
Żartem można było to nazwać z 5 lat temu.
2
Mi to pasuje, aczkolwiek nie mam żadnego kandydata na PO - angielskie wynalazki pokroju Walkera i Bellerina mnie nie przekonują i ciężko wskazać tutaj idealnego zawodnika (jeden gra w Juventusie). Być może warto by dać szansę Palenci, ale nie wiem czy to nie za duży przeskok dla niego.