2

Wywieźć do lasu i zakopać.

A tak na poważnie to najrozsądniejszą opcją wydaje się wypożyczenie. Na grę w Barcelonie jest za słaby, a sprzedaż zawodnika, który ma za sobą rozczarowujący sezon przyniesie tylko stratę, bo nie wierzę, że uda się go komuś wcisnąć za większą kwotę niż ta, którą uzyskała za niego Valencia.

0

Wiem, że bramki zdobywane w fazie pucharowej są ważniejsze, ale nie wiem, czy aż takie szczegóły są brane przy wyborze ZP.

0

Z Bellerina jest taki obrońca jak z Cuadrado, dziękuję za kolejnego skrzydłowego.

0

I jeszcze śnieg w maju.

0

Iniesta jest jednak w klubie na nieco innych zasadach. Jest kapitanem, wychowankiem, symbolem klubu i wzorem do naśladowania na boisku jak i poza nim dlatego w jego przypadku wysokie zarobki są uzasadnione. W żadnym wypadku nie deprecjonuję umiejętności Alvesa, ale uważam, że trochę przesadził ze swoimi wymaganiami finansowymi.

10

Brak Umtitiego, a obecność van Dijka i Koscielnego to parodia.

2

Nie można dawać 33-letniemu zawodnikowi zarobków na nie wiadomo jak wysokim poziomie, są pewne granice.

2

Po prostu nie podoba mi się te koszulka. Te paski wyglądające jak kod kreskowy zupełnie do mnie nie przemawiają. Nie do końca rozumiem wszechobecne tendencje to designerskich kombinacji, czy to w motoryzacji, czy właśnie w projektowaniu koszulek, ale może jestem na to zbyt konserwatywny.

0

Świetna kompilacja, tylko szkoda że taka krótka.

1

Ale Messi ma rozegrane 3 mecze mniej w Lidze Mistrzów, o tym też trzeba pamiętać.

1

To znajdź frajera, który go za tyle kupi ;)

0

I całe szczęście, nie potrzeba nam skrzydłowego, który nie ma zbyt wielkich umiejętności defensywnych.

1

Rozumiem, że pod pojęciem "wszystko" kryją się również pieniądze?

0

Być może to Messi będzie pełnił wkrótce rolę ŚPO i w takiej sytuacji transfer ŚP byłby uzasadniony.

0

Nie wiem, czy brak cofniętego rozgrywającego to największy problem, bo takie zadania można powierzyć Busqeutsowi, a jeśli pojawi się kolejny cofnięty rozgrywający to pozostanie tylko jedno miejsce w pomocy dla zawodnika o profilu ofensywnym, którego obecnie nie mamy (Rafinha i Denis to nie są dla mnie zawodnicy na poziomie pierwszej 11), dlatego uważam, że transfer Coutinho byłby jak najbardziej trafiony.

3

To nie rozwiązuje problemów z pomocą.

87

Sprzedaż Vidala to byłoby straszne świństwo ze strony zarządu, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

4

Nie można powiedzieć żeby Glik przeszedł obok meczu.

0

Nazwisko nieprzypadkowe.

148

To brzmi jak niesmaczny żart.

9

Tak naprawdę to jest jedyny rezerwowy, który zapewnia odpowiednią jakość po wejściu na boisko, pod warunkiem oczywiście, że gra na swojej nominalnej pozycji.

0

Po prostu De Bruyne nie dorasta Messiemu do pięt, poza tym nie odnalazłby się w hiszpańskiej piłce, gdzie gra się na zdecydowanie mniejszej przestrzeni niż w Anglii.

2

Liverpool - YNWA.

0

To wymieńmy Messiego za De Bruyne:)

0

Słabe te czasy na 100m.

0

Lepiej niż Messi powiadasz?

0

I jeszcze Gomes, Rafinha, Denis, Alena i Turan, co daje nam łącznie 11 pomocników, z czego trzeba by sprzedać co najmniej czterech żeby to miało sens.

2

Coutinho, Eriksen. De Bruyne moim zdaniem nie odnalazłby się w grze kombinacyjnej tak jak wcześniej wspomniana dwójka.

3

Na pozycję Iniesty mógłby się przydać, pytanie tylko jaką cenę udałoby się wynegocjować.

0

Robi wrażenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?