JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wywieźć do lasu i zakopać.
A tak na poważnie to najrozsądniejszą opcją wydaje się wypożyczenie. Na grę w Barcelonie jest za słaby, a sprzedaż zawodnika, który ma za sobą rozczarowujący sezon przyniesie tylko stratę, bo nie wierzę, że uda się go komuś wcisnąć za większą kwotę niż ta, którą uzyskała za niego Valencia.
0
Wiem, że bramki zdobywane w fazie pucharowej są ważniejsze, ale nie wiem, czy aż takie szczegóły są brane przy wyborze ZP.
0
Z Bellerina jest taki obrońca jak z Cuadrado, dziękuję za kolejnego skrzydłowego.
0
I jeszcze śnieg w maju.
0
Iniesta jest jednak w klubie na nieco innych zasadach. Jest kapitanem, wychowankiem, symbolem klubu i wzorem do naśladowania na boisku jak i poza nim dlatego w jego przypadku wysokie zarobki są uzasadnione. W żadnym wypadku nie deprecjonuję umiejętności Alvesa, ale uważam, że trochę przesadził ze swoimi wymaganiami finansowymi.
10
Brak Umtitiego, a obecność van Dijka i Koscielnego to parodia.
2
Nie można dawać 33-letniemu zawodnikowi zarobków na nie wiadomo jak wysokim poziomie, są pewne granice.
2
Po prostu nie podoba mi się te koszulka. Te paski wyglądające jak kod kreskowy zupełnie do mnie nie przemawiają. Nie do końca rozumiem wszechobecne tendencje to designerskich kombinacji, czy to w motoryzacji, czy właśnie w projektowaniu koszulek, ale może jestem na to zbyt konserwatywny.
0
Świetna kompilacja, tylko szkoda że taka krótka.
1
Ale Messi ma rozegrane 3 mecze mniej w Lidze Mistrzów, o tym też trzeba pamiętać.
1
To znajdź frajera, który go za tyle kupi ;)
0
I całe szczęście, nie potrzeba nam skrzydłowego, który nie ma zbyt wielkich umiejętności defensywnych.
1
Rozumiem, że pod pojęciem "wszystko" kryją się również pieniądze?
0
Być może to Messi będzie pełnił wkrótce rolę ŚPO i w takiej sytuacji transfer ŚP byłby uzasadniony.
0
Nie wiem, czy brak cofniętego rozgrywającego to największy problem, bo takie zadania można powierzyć Busqeutsowi, a jeśli pojawi się kolejny cofnięty rozgrywający to pozostanie tylko jedno miejsce w pomocy dla zawodnika o profilu ofensywnym, którego obecnie nie mamy (Rafinha i Denis to nie są dla mnie zawodnicy na poziomie pierwszej 11), dlatego uważam, że transfer Coutinho byłby jak najbardziej trafiony.
3
To nie rozwiązuje problemów z pomocą.
87
Sprzedaż Vidala to byłoby straszne świństwo ze strony zarządu, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
4
Nie można powiedzieć żeby Glik przeszedł obok meczu.
0
Nazwisko nieprzypadkowe.
148
To brzmi jak niesmaczny żart.
9
Tak naprawdę to jest jedyny rezerwowy, który zapewnia odpowiednią jakość po wejściu na boisko, pod warunkiem oczywiście, że gra na swojej nominalnej pozycji.
0
Po prostu De Bruyne nie dorasta Messiemu do pięt, poza tym nie odnalazłby się w hiszpańskiej piłce, gdzie gra się na zdecydowanie mniejszej przestrzeni niż w Anglii.
2
Liverpool - YNWA.
0
To wymieńmy Messiego za De Bruyne:)
0
Słabe te czasy na 100m.
0
Lepiej niż Messi powiadasz?
0
I jeszcze Gomes, Rafinha, Denis, Alena i Turan, co daje nam łącznie 11 pomocników, z czego trzeba by sprzedać co najmniej czterech żeby to miało sens.
2
Coutinho, Eriksen. De Bruyne moim zdaniem nie odnalazłby się w grze kombinacyjnej tak jak wcześniej wspomniana dwójka.
3
Na pozycję Iniesty mógłby się przydać, pytanie tylko jaką cenę udałoby się wynegocjować.
0
Robi wrażenie :)