JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sampaoli objął reprezentację Argentyny?
1
Z Barcelony do Zurychu samolotem jest rzut beretem.
1
Nie wiem, czy niewiele. Sam fakt, że często podłącza się do akcji ofensywnych i umożliwia Neymarowi grę na obieg pozwala stwarzać przewagę na skrzydle i daje więcej swobody Brazylijczykowi. Nie bez powodu większość akcji konstruowanych jest lewą stroną (nie tylko dlatego, że gra tam Neymar).
1
Guardiola powiedział, że już nigdy nie będzie trenerem Barcelony.
1
Ciekawe czy wystartuje też w konkurencjach męskich.
31
Właśnie Alba dzięki swojej szybkości jest idealnym obrońcą dla Barcelony, bo zawsze potrafi wrócić i do tego daje wiele w ofensywie.
0
:D
6
Ot, inwestor ;) Swoją drogą: bardzo niefortunnie dobrał adres twitterowy ;)
0
Bardziej bym się zdziwił, gdyby wygrał ;)
6
Poszło.
0
Zależy od typu armaty.
1
Przede wszystkim nikt nie wpuści 19-latka do pierwszego zespołu, więc nie rozumiem dlaczego mielibyśmy grać ustawieniem 3:4:3.
1
Nie rozumiem tego transferu, kupujemy 19-latka i oddajemy zawodnika kompletnego, ogranego na arenie międzynarodowej, będącego czołowym graczem na świecie na swojej pozycji, który jest w najlepszym wieku dla obrońcy? Mam nadzieję, że to plotka - już bardziej rozumiałbym odejście Digne, który nie prezentuje wielkich umiejętności.
1
W końcu jakieś dobre dowcipy na La Rambli :)
0
Ponoć zaklepany przez Atleti.
2
https://pbs.twimg.com/media/C-XHxptWAAARuSR.jpg:large
Grande JM14
1
Mascherano!!! Jak on to dobrze strzelił pod poprzeczkę...
0
Może w końcu Arda zagra.
0
Ja bym zaryzykował chociaż z 2 dyszki.
0
Ale, że BVB strzeli over 1,5, czy że łącznie padnie over 1,5?
1
Możesz spróbować zrobić banany na grillu, zawijasz je w folię aluminiową i pieczesz aż będą miękkie. Ponoć bardzo smaczne są chociaż ja nie przepadam bo są dla mnie za słodkie :)
6
Spać.
1
Na pewno Morata zgodzi się na powrót do Juve tuż po tym jak przeszedł stamtąd do Realu. Pomijam fakt, że Dybala na pewno nie jest wart więcej niż James i Morata razem wzięci.
0
Za samą próbę niebezpiecznego zagrania powinien dostać 3 mecze, bo gdyby Messi nie uciekł z nogami to by był połamany.
3
Dobrze, że chociaż na jeden...
5
Trzeba było wykorzystać patelnię od Asensio, Panie Makaronowłosy.
0
Właśnie o tej stronie słyszałem, ale zapomniałem nazwy, dzięki!
0
Znacie jakiś naprawdę dobry serwis pogodowy (może być anglojęzyczny)?
0
Ale mi nie chodziło o to, że Deulofeu brakuje asyst i goli tylko, że brakuje tych informacji w Twoim zestawieniu ;)
1
\Wszystkie fajnie pięknie, ale brakuje kluczowych statystyk, a mianowicie goli i asyst.