3

Sampaoli objął reprezentację Argentyny?

1

Z Barcelony do Zurychu samolotem jest rzut beretem.

1

Nie wiem, czy niewiele. Sam fakt, że często podłącza się do akcji ofensywnych i umożliwia Neymarowi grę na obieg pozwala stwarzać przewagę na skrzydle i daje więcej swobody Brazylijczykowi. Nie bez powodu większość akcji konstruowanych jest lewą stroną (nie tylko dlatego, że gra tam Neymar).

1

Guardiola powiedział, że już nigdy nie będzie trenerem Barcelony.

1

Ciekawe czy wystartuje też w konkurencjach męskich.

31

Właśnie Alba dzięki swojej szybkości jest idealnym obrońcą dla Barcelony, bo zawsze potrafi wrócić i do tego daje wiele w ofensywie.

0

:D

6

Ot, inwestor ;) Swoją drogą: bardzo niefortunnie dobrał adres twitterowy ;)

0

Bardziej bym się zdziwił, gdyby wygrał ;)

6

Poszło.

0

Zależy od typu armaty.

1

Przede wszystkim nikt nie wpuści 19-latka do pierwszego zespołu, więc nie rozumiem dlaczego mielibyśmy grać ustawieniem 3:4:3.

1

Nie rozumiem tego transferu, kupujemy 19-latka i oddajemy zawodnika kompletnego, ogranego na arenie międzynarodowej, będącego czołowym graczem na świecie na swojej pozycji, który jest w najlepszym wieku dla obrońcy? Mam nadzieję, że to plotka - już bardziej rozumiałbym odejście Digne, który nie prezentuje wielkich umiejętności.

1

W końcu jakieś dobre dowcipy na La Rambli :)

0

Ponoć zaklepany przez Atleti.

2

1

Mascherano!!! Jak on to dobrze strzelił pod poprzeczkę...

0

Może w końcu Arda zagra.

0

Ja bym zaryzykował chociaż z 2 dyszki.

0

Ale, że BVB strzeli over 1,5, czy że łącznie padnie over 1,5?

1

Możesz spróbować zrobić banany na grillu, zawijasz je w folię aluminiową i pieczesz aż będą miękkie. Ponoć bardzo smaczne są chociaż ja nie przepadam bo są dla mnie za słodkie :)

6

Spać.

1

Na pewno Morata zgodzi się na powrót do Juve tuż po tym jak przeszedł stamtąd do Realu. Pomijam fakt, że Dybala na pewno nie jest wart więcej niż James i Morata razem wzięci.

0

Za samą próbę niebezpiecznego zagrania powinien dostać 3 mecze, bo gdyby Messi nie uciekł z nogami to by był połamany.

3

Dobrze, że chociaż na jeden...

5

Trzeba było wykorzystać patelnię od Asensio, Panie Makaronowłosy.

0

Właśnie o tej stronie słyszałem, ale zapomniałem nazwy, dzięki!

0

Znacie jakiś naprawdę dobry serwis pogodowy (może być anglojęzyczny)?

0

Ale mi nie chodziło o to, że Deulofeu brakuje asyst i goli tylko, że brakuje tych informacji w Twoim zestawieniu ;)

1

\Wszystkie fajnie pięknie, ale brakuje kluczowych statystyk, a mianowicie goli i asyst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?