0

Wiadomo, ale nie ma co na starcie go hamować ;)

0

Miałem wejściówkę, ale nie miałem czasu pójść, podobno było lepiej niż w zeszłym roku, a więc naprawdę bardzo fajnie.

4

Dla mnie jeden i drugi to top 5 w tej chwili.
1. Neymar
2. Messi
3. Suarez
4. Lewandowski
5. Ktoś tam z innego klubu (jakiś Cavani pewnie, może Ramos)

Podaję ranking na chwilę obecną. Swoją drogą to niesamowite, że w pierwszej trójce znajduje się aż 3 piłkarzy Barcelony i nie jest to ani trochę nieuzasadnione.

8

Nie demotywuj młodego, jeszcze ma czas żeby dużo osiągnąć.

19

1. Nikt nie kupi domu od 11-latka ;) Poza tym cena zależy od stanu, lokalizacji i wielkości działki na jakiej stoi dom. Na 99% nie kupisz za to nic w Barcelonie.
2. Pociągiem wyjdzie znacznie więcej niż samolotem, podejrzewam, że około 500 złotych po uwzględnieniu Twojej 50% procentowej zniżki uczniowskiej.
3. Przykładaj się do nauki, olewaj olewaczy, a w przyszłości będziesz mógł sobie pozwolić na mieszkanie w Barcelonie :)

0

Jaki pokój?

0

Daj znać jak było i ile osób ostatecznie udało się zwerbować :)

0

Po co? Żeby grać w LE?

0

Chyba też zagram coś takiego.

1

Lepiej popraw to, bo może to zdemotywować potencjalnych chętnych ;)

0

Skok na spadochronie, bungee, go-go, escape room, jazdy po torze wyścigowym (najlepiej przed spożyciem alkoholu), itp.

0

Drugie zdanie trochę Ci się gryzie z post scriptum ;)

2

A co miał pokazać przez kilka minut?

5

Coś pięknego, jak ta gra cieszy oczy.

1

Pierwszy pit-stop Neymara.

0

Czy mecze na Aliez działają już normalnie?

2

0

Jeszcze trochę i dobije ;)

3

tłumacz google to dziadostwo.

0

Z uwzględnieniem meczów reprezentacyjnych czy bez?

0

Priv.

0

Przeczytałem całość, ale chodziło mi o mecz w Barcelonie. Trochę namieszałem.

0

Nie musi powtarzać, wystarczy że z Turynu wywiezie bezpieczną zaliczkę.

9

Na przyszłość staraj się umieszczać wszystkie wpisy w jednym poście, tak będzie lepiej ;)

1

Jak dla mnie najlepszy w historii jest Małysz. Nie jest rekordzistą indywidualnych zwycięstw, ani rekordzistą w miejscach na podium, ale w swojej karierze musiał konkurować z takimi skoczkami jak Funaki, Ahonen, Schimtt, Hannawald, Hautamaeki, Widhoelzl, Ammann, Morgenstern i pewnie jeszcze paru innych, o których w tej chwili zapomniałem, bo wymieniam wszystkich z głowy. Wszyscy ci zawodnicy to byli w czasach Małysza czołowi zawodnicy świata, a i tak Małysz po prostu ich deklasował. Skoki stały wtedy na znacznie wyższym poziomie niż obecnie (dłuższe odległości uzyskiwane obecnie niekoniecznie świadczą o wyższym poziomie).

0

Ok, nie zauważyłem wcześniejszego komentarza, w każdym razie dość nietypowo to rozpisałeś.

18

Tak, nie wiesz, że Bartra zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w BvB, a do tego gra regularnie.

0

Jedna z najważniejszych decyzji? Może decyzja o zakończeniu kariery?

0

Ponoć ma zostać.

0

Nie dostanie, sędziowie o to zadbają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?