JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo, ale nie ma co na starcie go hamować ;)
0
Miałem wejściówkę, ale nie miałem czasu pójść, podobno było lepiej niż w zeszłym roku, a więc naprawdę bardzo fajnie.
4
Dla mnie jeden i drugi to top 5 w tej chwili.
1. Neymar
2. Messi
3. Suarez
4. Lewandowski
5. Ktoś tam z innego klubu (jakiś Cavani pewnie, może Ramos)
Podaję ranking na chwilę obecną. Swoją drogą to niesamowite, że w pierwszej trójce znajduje się aż 3 piłkarzy Barcelony i nie jest to ani trochę nieuzasadnione.
8
Nie demotywuj młodego, jeszcze ma czas żeby dużo osiągnąć.
19
1. Nikt nie kupi domu od 11-latka ;) Poza tym cena zależy od stanu, lokalizacji i wielkości działki na jakiej stoi dom. Na 99% nie kupisz za to nic w Barcelonie.
2. Pociągiem wyjdzie znacznie więcej niż samolotem, podejrzewam, że około 500 złotych po uwzględnieniu Twojej 50% procentowej zniżki uczniowskiej.
3. Przykładaj się do nauki, olewaj olewaczy, a w przyszłości będziesz mógł sobie pozwolić na mieszkanie w Barcelonie :)
0
Jaki pokój?
0
Daj znać jak było i ile osób ostatecznie udało się zwerbować :)
0
Po co? Żeby grać w LE?
0
Chyba też zagram coś takiego.
1
Lepiej popraw to, bo może to zdemotywować potencjalnych chętnych ;)
0
Skok na spadochronie, bungee, go-go, escape room, jazdy po torze wyścigowym (najlepiej przed spożyciem alkoholu), itp.
0
Drugie zdanie trochę Ci się gryzie z post scriptum ;)
2
A co miał pokazać przez kilka minut?
5
Coś pięknego, jak ta gra cieszy oczy.
1
Pierwszy pit-stop Neymara.
0
Czy mecze na Aliez działają już normalnie?
2
Czas na małe testy z geografii i ortografii:
http://deser.gazeta.pl/deser/13,143462,5565,wiesz-ktory-kraj-zaznaczylismy-na-mapie-wydaje-sie-proste.html?bo=1&_ga=1.106551623.573721137.1476725654
http://www.edziecko.pl/edziecko/13,143484,8546,tylko-mistrzowie-ortografii-beda-mieli-komplet-punktow-w.html?bo=1&_ga=1.100972869.573721137.1476725654
Pochwalcie się swoimi wynikami, mi udało się zdobyć 11/13 i 16/18 punktów, ale na pewno znajdzie się ktoś kto będzie miał maksa :)
0
Jeszcze trochę i dobije ;)
3
tłumacz google to dziadostwo.
0
Z uwzględnieniem meczów reprezentacyjnych czy bez?
0
Priv.
0
Przeczytałem całość, ale chodziło mi o mecz w Barcelonie. Trochę namieszałem.
0
Nie musi powtarzać, wystarczy że z Turynu wywiezie bezpieczną zaliczkę.
9
Na przyszłość staraj się umieszczać wszystkie wpisy w jednym poście, tak będzie lepiej ;)
1
Jak dla mnie najlepszy w historii jest Małysz. Nie jest rekordzistą indywidualnych zwycięstw, ani rekordzistą w miejscach na podium, ale w swojej karierze musiał konkurować z takimi skoczkami jak Funaki, Ahonen, Schimtt, Hannawald, Hautamaeki, Widhoelzl, Ammann, Morgenstern i pewnie jeszcze paru innych, o których w tej chwili zapomniałem, bo wymieniam wszystkich z głowy. Wszyscy ci zawodnicy to byli w czasach Małysza czołowi zawodnicy świata, a i tak Małysz po prostu ich deklasował. Skoki stały wtedy na znacznie wyższym poziomie niż obecnie (dłuższe odległości uzyskiwane obecnie niekoniecznie świadczą o wyższym poziomie).
0
Ok, nie zauważyłem wcześniejszego komentarza, w każdym razie dość nietypowo to rozpisałeś.
18
Tak, nie wiesz, że Bartra zbiera pozytywne recenzje za swoje występy w BvB, a do tego gra regularnie.
0
Jedna z najważniejszych decyzji? Może decyzja o zakończeniu kariery?
0
Ponoć ma zostać.
0
Nie dostanie, sędziowie o to zadbają.