JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No proszę, czyli jednak nie powinno się tego łączyć. No to teraz mam dylemat: zrezygnować z ogórków czy z pomidora?
0
Dzięki, w takim razie mogę z czystym sumieniem iść robić sobie kanapki.
0
Mam nietypowe (nawet jak na standardy La Rambli) pytanie: słyszałem kiedyś, że nie powinno się łączyć w potrawach ogórka kiszonego i pomidora. Czy to prawda, i jeśli tak to dlaczego?
0
Ale niestety tylko dwójka
1
:)
0
Kupiłbym kilka fajnych aut, kupiłbym jakiś fajny dom w jakimś fajnym miejscu, połowę bym rozdał rodzinie i znajomym, a za resztę bym żył do końca życia.
56
https://mobile.twitter.com/Leo_messi0000/status/842375541244235776/video/1 Tak będzie.
2
Właśnie obejrzałem powtórkę meczu Federera z Nadalem w Indian Wells - co Rog zagrał to nie mam pytań, dawno nie widziałem tak dobrego backhandu u niego, nawet w finale AU.
0
Działa, dzięki!
0
Niestety nie działa mi.
0
Jakiś link do meczu Monaco z City poproszę.
0
Ale poradziłem sobie w inny sposób :)
0
Nie działa niestety.
0
Pomocy! Próbuję aktualizować wtyczkę flash, ściągam plik instalacyjny, klikam dwukrotnie w pobrany plik i nic. Da się coś z tym zrobić?
1
22
Dobrze, że nie wywaliło Ci w doliczonym czasie ;)
1
Prawdopodobnie od jutra będę chory, więc może zarwę. Transmisja polsat sport?
1
Roma Lyon może wtopić, monaco city również, dałbym że obydwie strzelą.
3
O której grają, John?
5
Kompletna abstrakcja, nie chciałbym ani jednego ani drugiego, a już na pewno nie obydwu na raz.
20
Juve-Bayern
0
LASK Linz vs. WSG Lattens (60 minuta i na razie wchodzi) 1
Juve Porto 1
Monaco City obie strzelą
Atletico Bayer 1
7
Wolałbym obrońcę niż skrzydłowego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też kiedyś miałem czwórkę (nawet zachowałem kupon na pamiątkę :), a mój tata miał piątkę, ale niestety w czasach kiedy grosze płacili.
0
Ja ostatnio miałem trójkę, i zabrakło przesunięcia liczby o jedną pozycję do czwórki - może dziś się uda.
2
A za kogo miał grać, skoro w środku był Cesc, Iniesta, Xavi i Busquets? Normalna rzecz, że nie chciał grzać ławy.
2
2
Najlepszy boczny - tu bym się zgodził, co do najlepszego obrońcy w historii to można dyskutować.
13
Hierro, Carlos, Koeman - paru by się jeszcze znalazło.