JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejne świetne zagrania Simona i 5:4 :)
2
właśnie też ta wymiana mi się najbardziej podobała. A Nishikori ostatnio obniżył trochę loty. Myślałem kiedyś, że kwestią czasu jest kiedy wskoczy do top 3, ale patrząc na jego ostatnie wyniki to co raz bardziej zaczynam w to wątpić.
3
Kapitalny mecz rozgrywa Giles Simon z Djokoviciem. Francuz z taką grą ma spore szanse na zwycięstwo w tym meczu.
0
Jaką stronę z płatnymi transmisjami meczów polecacie?
7
Chodziło mi o Jardela, ale Liedson też by pasował do opisu :)
2
Brawo :)
0
Nie ;)
1
Jak tak to rzeczywiście co innego, niemniej jednak bez solidnego zaplecza finansowego zapewnionego przez RB pozostaliby pewnie w 2. Bundeslidze.
2
To i ja zapodam jakąś zagadkę na dobranoc:
Jeden z najlepszych strzelców w historii Primeira Liga, choć bardzo niedoceniany w reprezentacji swojego kraju, karierę zakończył kilka lat temu.
0
Też od razu pomyślałem o Shearerze :)
0
Taki sam ewenement jak City i PSG po zasileniu petrodolarami ;)
0
W takim razie czekam na następną zagadkę :)
1
Troszkę w błąd wprowadziłeś bo Riquelme zawiesił buty na kołku już jakiś czas temu.
0
Warto, dobry film. Film oparty na faktach, więc nie jest specjalnie przesadzony.
0
Daj znać jak wrażenia, jak się nie spodoba to też daj znać :)
Tutaj opis filmu:
W dniu 48. urodzin Nicholas Van Orton zostaje zaproszony do tajemniczej gry, która odmienia jego monotonne życie.
1
Ja, podobnie jak koledze niżej, polecam Tobie film "Gra". jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów, nieszablonowy thriller sensacyjny, myślę, że się nie zawiedziesz ;)
1
O to, to - "Gra" jeden z moich ulubionych filmów wszech czasów, zdecydowanie polecam.
1
Kto to jest Monalas? Gdzie on gra w ogóle?
16
Nie chciałbym ani Bellerina ani Cancelo.
0
Palencia gra na równym i dobrym poziomie, ale w trzeciej klasie rozgrywkowej. Uważasz, że taki przeskok o dwa szczeble rozgrywek dobrze by mu zrobił?
6
On nie ingeruje, on zwraca uwagę na fakt, że smutne jest picie od 12. Ingerowałby, gdyby pojechał do niego i zabrał mu flaszkę.
0
*dewaluujecie
P.S. - zgadzam się
2
Widzę, że Lucho postawił na szybką pomoc.
0
Dlatego serię tą traktuję bardziej jak komedię niż film akcji.
2
Gdyby każdy piłkarz miał dementować każdą plotkę na jego temat opublikowaną w tabloidach to nie miałby czasu grać w piłkę.
1
Nierealistyczne to było już w 7 części jak skakali sobie autem między budynkami, generalnie potraktowałem to jako komedię i tylko dlatego nie żałowałem zmarnowanego czasu.
0
A żaden z pokonanych zespołów to nie jest półka Juventusu.
0
Chociażby zamieszczanie dziecinnych twittów.
0
A kogo tam wstawić? Albę który będzie biegł do chorągiewki?
2
Kapitan Barcelony powinien godnie reprezentować Klub nie tylko na boisku, ale również poza nim. Pique ma z tym czasem pewne problemy.