10

Barca-Villareal - polecam.

8

Munir jest bardzo szybki? Chyba żartujesz. Pamiętam jak jeszcze sezon temu gdy grał w Barcelonie to był notorycznie wyprzedzany przez większość obrońców i to nawet środkowych.

0

Za dużo jest tych "przyszłych". W Barcelonie potrzeba zawodników, którzy będą grać tu i teraz a nie ogrywać się i może kiedyś coś z nich będzie...

0

Szczerze mówiąc, to poza Busim i Iniestą, który zbliża się do końca swojej kariery nie widzę w tej pomocy nikogo kto mógłby zrobić różnicę.

0

Jaki Lopez?

0

No z genialnymi piłami może przesadziłem, ale grał dobrze, a potem przeszedł do wielkiego klubu i się spalił.

1

No mniejsza który. Tu potrzeba zawodnika z topu, który potrafi wziąć na siebie ciężar gry i zrobić różnicę, a nie kolejnego młodego zdolnego.

2

Tenis, golf, snooker, skoki, narciarstwo zjazdowe, lekkoatletyka

4

Gdzie Lipsk, a gdzie Barcelona. Gomes też w Valencii grał genialne piły, a u nas gra piach.

0

Pomijając fakt, że żaden z tych zawodników nie byłby wzmocnieniem, może poza Semedo, to tak.

0

Ciekawe jak ma się do tego budżetowe fair play.

7

To teraz ja,



Odchodzą: Neymar, Suarez i Messi, Pique, Alba i Roberto

Przychodzą: Griezmann, Mbappe, Dybala, Davinson Sanchez, Theo i Bellerin



Nic tylko transferować!

1

Lemar to bardziej skrzydłowy, a nam potrzeba środkowego pomocnika, więc już prędzej Eriksen albo Silva.

1

O której jest początek gali a o której walka Kliczki?

0



Bardzo fajna kompilacja legendarnych asyst

0

Kiedyś oglądałem, ale niezbyt uważnie przez co nic nie zrozumiałem i będę musiał obejrzeć jeszcze raz :)

0

Ale ja nie piszę o innych transferach tylko o Sandro.

0

A jaki jest ten drugi?

1

Kończył mu się kontrakt, a do tego nie był wówczas jakimś łakomym kąskiem transferowym.

0

A za kogo miałby grać?

10

Na pewno na uwagę zasługuje genialna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Hansa Zimmera, zresztą sam film, mimo iż science fiction to bardzo mi się podobał, aczkolwiek kiepsko go pamiętam bo dawno temu go oglądałem :)

1

Czytaj: będziemy kopać po nogach, nie w piłkę.

0

Zobaczymy ;)

0

Dobrze wiedzieć, że Twój dziadek grał w topowym klubie w wieku 80 lat.



Nie wiem coście się tak uczepili tego Alby, jest spokojnie w top 5 najlepszych LB w Europie, nie schodzi poniżej solidnego poziomu, zapewnia spokój na lewej obronie a psy na nim wieszacie.

Do tego świetnie rozumie się z Neymarem, jak już wyżej wspomniałem.

2

Im bliżej wylotu tym będą droższe, więc lepiej kupić z jak największym wyprzedzeniem.

1

Jeszcze wywalczy grę w lidze mistrzów w przyszłym sezonie z Arsenalem - życzę mu tego.

3

Sampaoli objął reprezentację Argentyny?

1

Z Barcelony do Zurychu samolotem jest rzut beretem.

1

Nie wiem, czy niewiele. Sam fakt, że często podłącza się do akcji ofensywnych i umożliwia Neymarowi grę na obieg pozwala stwarzać przewagę na skrzydle i daje więcej swobody Brazylijczykowi. Nie bez powodu większość akcji konstruowanych jest lewą stroną (nie tylko dlatego, że gra tam Neymar).

1

Guardiola powiedział, że już nigdy nie będzie trenerem Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?