JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Genialny dowcip Zbyszka Wodeckiego:
1
obejrzałbym, ale pewnie nie dotrwam do końca :(
1
Skomentuję, bo inaczej pewnie zapomnę, dzięki!
0
Co ma Deulofeu do Alby?
24
Cały czas zastanawiam się nad fenomenem Biglii - dla mnie to jest zawodnik pokroju Gago, zupełny średniak nie wnoszący nic do zespołu.
1
Ja pamiętam kilka jego spotkań, gdzie bronił niepewnie i na pewno nie umieściłbym go w pierwszej 10. bramkarzy.
0
Oglądam.
W drugiej może i tak, ale w pierwszej popełniał mnóstwo błędów i moim zdaniem nie zasłużył na tak wysokie miejsce.
12
Jeśli taki kasztan jak Mignolet jest na 8. miejscu to ja dziękuję za taki ranking.
0
Myślę, że to nie jest powodem, dla którego użyto słowa "incydent", ale teraz to już nie ma większego znaczenia.
0
To fakt.
1
Teraz tak, ale wcześniej cały czas pojawiało się słowo "incydent".
0
Arbeloa - cono cido ;)
8
Ciekawe czy Makaron wysłał już May zapas kredy z wyrazami wsparcia.
2
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Spójrzmy np. na pojęcie incydentu lotniczego i katastrofy lotniczej. Incydentem lotniczym byłoby niebezpieczne zbliżenie się dwóch samolotów w jednym korytarzu powietrznym, awantura pijanego pasażera na pokładzie, albo przemielenie jakiegoś ptaka przez silnik samolotu. Natomiast katastrofa lotnicza to rozbicie się samolotu, ofiary śmiertelne, dużo rannych.
Nie wydaje mi się żeby zamach w którym ginie ponad 20 osób a ponad 50 zostało rannych kwalifikował się do miana incydentu. Ktoś tam wyżej dobrze napisał, że incydent to coś mało istotnego nie mającego dużego wpływu na sytuację.
Po prostu śmieszne jest to, że media panicznie unikają słowa "zamach".
0
Ja nie widzę sensu sprzedaży, która przyniesie dużą stratę.
6
Gomes nie odejdzie, nie sprzedaje się zawodnika po jednym sezonie, bo to nie jest korzystne dla żadnej ze stron.
0
Jeśli to prawda to powinien pójść siedzieć na długie lata.
1
Takie czasy teraz panują, zamiast podać Tobie rękę będą filmowali jak spadasz.
2
Boją się użyć słowa zamach żeby nie siać paniki.... która i tak została już zasiana :)
2
Wyobrażam sobie. Pique akurat jest ostatnią osobą, która gryzie się w język i na pewno skorzystałby z okazji żeby wbić szpilę rywalom (vide casus Kevina Roldana).
11
20 uczestników miało wystąpić, 100 się wycofało ;)
0
*potrafił, i wcale nie jest takie pewne czy znowu się odbuduje, no ale zobaczymy.
0
A Krychowiak to jaka półka? To że jest Polakiem nie znaczy, że trzeba od razu tak go wywyższać tym bardziej, że jego ostatniego dobrego występu nie pamiętają nawet najstarsi górale.
1
Krychowiak to będzie osłabienie, a nie wzmocnienie. Pozostałe nazwiska też nie rzucają na ziemię, może poza Perisiciem i Icardim. Obstawiam, że Inter znowu będzie się bił o 7, 8 miejsce.
0
Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat wymienionych przez Ciebie ekip, ponieważ ich nie znam :) Generalnie moja wiedza na temat współczesnych zespołów jest znikoma :)
0
To miało być do mnie? :)
2
Na taką perełkę natknąłem się przeglądając youtube - piękne czasy
1
Nie przejmuję się takimi opiniami :)
0
Nigdy w życiu. Dla mnie to zawodnik mocno przypominający Ozila. Dobre podanie i strzał, tragiczna szybkość, zwrotność, drybling i gra w obronie.
0
Po prostu Twoja teoria jest mocno naciągana i chyba w tym przypadku mało prawdopodobna.