3

Żeby podążać ścieżką Henrego. jestem pewien, że idealnie wpasowałby się do drużyny Kanonierów.

0

Ja nie mówię, że nie miałem takiego czasu;) ale były momenty że zjazdy były co tydzień i było trochę ciężko ;)

0

Znam ten ból ;) Przez 2 lata pracowałem od 4 do 16 i od 15 do 3 przez 5 dni pod rząd a w weekendy uczelnia - miałem podobnie :)

0

A kiedy żyjesz? ;)

7

Mimo wszystko chciałbym żeby jeszcze został, przydałby się do rotacji o ile oczywiście taki status w zespole by mu odpowiadał.

17

Masche i Iniesta pewnie będą powoli odstawiani na boczny tor.

0

Unique Club & Lounge - ale to lepiej bez lubej...

0

Już był chyba pod prasówką dziś.

0

Drugi Stones?

1

Dobry tekst z termosem.

0

Nie jest typowym prawym obrońcą. Jest wahadłowym, który lepiej gra w ofensywie niż w defensywie. To nie jest jest Alves, który potrafił i dobrze bronić i dobrze grać w ataku.

0

Dobrze, że edytowałeś.

0

A szkoda, bo tylko wtedy ma to sens.

0

Zawodnik jednego zwodu, zejście na prawą nogę i dzida.

1

Chodzi o to, że kontuzjogenny odnosi się do czynności (np. piłka nożna, boks, jazda na rowerze bez trzymanki, wkładanie widelca do gniazdka itp.) a podatny na kontuzje odnosi się do osoby, która łatwo łapie kontuzje (np. Gundogan, Reus, Vermalaen, Woodgate).

1

Kolega Tobie grzecznie zwrócił uwagę, a Ty niepotrzebnie się denerwujesz, bo dzięki temu że Cię poprawił to być może w przyszłości unikniesz niemiłej sytuacji jak będziesz z kim rozmawiał na żywo :) Kontuzjogenny i podatny na kontuzje to słowa o różnym znaczeniu i nie można ich zamiennie używać, pozdrawiam! :)

1

Widzisz komentarze osób, które obserwujesz bez konieczności przeszukiwania wszystkich artykułów.

5

Zimni Jak serca naszych dziewczyn.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też się tego nie spodziewałem. Ciekawe ile osób polecających mój komentarz znało wcześniejszy kontekst Twojej "rozmowy" z Wiktorią :)

1

W Turcji można sobie przechodzić na czerwonym świetle wedle uznania, z tego co się orientuję na Wyspach też tak jest. No, ale niestety - w Polsce większość przepisów jest idiotycznie skonstruowana.

2

No i widzisz, zaprzepaściłeś szansę kupna całkiem dobrego odświeżacza powietrza do toalety.

0

Dobrze że nie Alternatywy 4, bo dopiero byłby cyrk.

1

Mimo wszystko ważniejsze jest ściągnięcie zawodnika gwarantującego jakość, a dopiero później szukanie uzupełnień, nie na odwrót.

3

Właśnie pomoc nie potrzebuje uzupełnienia tylko kogoś z topu. Uzupełnienia już mamy (Roberto, Gomes, Denis, Rafinha, nie licząc Ardy czy Aleni - mówię tutaj o całej pomocy) i teraz potrzebny jest ktoś, kto mógłby grać z miejsca w podstawowym składzie, kto robiłby różnicę - nawet kosztem tego Rakiticia.

0

Właśnie takie wnioski można wyciągnąć z niektórych komentarzy tutaj. Genialne krosy, podania w stylu Xaviego, poruszanie się w stylu Xaviego itp, itd.

Co do Rakiticia, to jest to na tyle solidny zawodnik, że moim zdaniem spokojnie zasługuje, żeby w kolejnym sezonie dalej być zawodnikiem pierwszego zespołu.

3

Co drugi komentarz to Seri. Co najmniej jakby miał być zbawicielem świata, lekarstwem na wszystkie bolączki Barcelony w pomocy i kim jeszcze. Naprawdę to jest zawodnik do pierwszego składu Barcelony?

0

Pewnie gdyby nie Neymar to grałby częściej na swojej nominalnej pozycji, bo gdy już tam występował to pokazywał się z dobrej strony.

0

Nie mogłem się powstrzymać :)

0

Arda to nie jest zawodnik stworzony do gry w środka pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?