JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja slyszalem ze sa w formie, ale nie sadzilem, ze az w takiej.
0
Z czym Cię zaskoczylem? :)
4
Mimo zlamanej reki wybralem sie na koncert GnR w Gdansku i wrazenie byly po prostu niesamowite! Slash zniszczyl system a Axel nadspodziewanie dobrze dawal rade zarowno pod wzgledem wokalnym jak i motorycznym.
9
Dawidowicz wygląda jakby dopiero co z jaskini wyszedł i nie wiedział co to piłka nożna - dramat.
0
Co masz na myśli?
0
Hazard zostaje.
0
Mbappe moze
6
Powoli zaczynam przekonywać się do realności doniesien prasowych w sprawie Verrattiego, cos jednak musi byc na rzeczy. Mam nadzieje, ze uda sie go sprowadzic i ze bedzie remedium na nasze bolaczki w pomocy.
1
Real nie daj szansy byle lelakom w pierwszym składzie, do tego Asensio ma dopiero 21 lat, a już zapewnia realne wzmocnienie klubu z Madrytu. Nie potrafię sobie wyobrazić na dzień dzisiejszy jakiegokolwiek zawodnika z la Masii, który potrafiłby zrobić różnicę jak Asensio.
9
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
2
Nie ściągałbym żadnego, postawiłbym na Vidala i dałbym szansę Palencii.
2
Koszulki Barcelony w poprzeczne pasy.
0
No i nadal ma z tym problemy spore, a nie rozumiem po co mamy płacić 40 mln za skrzydłowego, który nie potrafi bronić.
0
Jakie Bellerin ma pojęcie o obronie?
1
Czyli pa pa Deulofeu.
2
Reprezentuję prawie wszystkie te postawy.
2
A tera spróbuj przeczytać to na jednym oddechu.
16
Pewnie znalazł sobie inną, często tak jest niestety. Może to jeden z tych, co w każdym porcie inne dziewczę ma...
1
Nieodwzajemniona miłość boli najbardziej...
9
W takim razie koniec klikania.
20
Oj, będzie pszypał - wyczuwam koniec chodzenia.
8
to dużo czy mało bo nie rozumiem.
0
Tymczasem niejaki Jerzy J. sensacyjnie prowadzi 1:0 w meczu z Dimitrovem w Stuttgarcie.
0
2 rewelacja, mimo ze nie ogladalem 1 - no i super muzyka!
0
Bo teraz priorytetem jest środkowy pomocnik.
3
jes bardzo ogolna bo mam zlamana reke i ciezko mi sie pisze jedna.
4
Dlatego w wiekszosci z nich nie ma
powszechnego prawa do posiadania broni.
14
Za duzo idiotow jest w tym kraju.
0
Barcelona powinna sie skupic na sp i prawym obroncy, skrzydlowy to nie powinien byc priorytet.
0
Na jakim kanale bedzie dzis transmisja meczu Anglii z Francja?