0

Ja slyszalem ze sa w formie, ale nie sadzilem, ze az w takiej.

0

Z czym Cię zaskoczylem? :)

4

Mimo zlamanej reki wybralem sie na koncert GnR w Gdansku i wrazenie byly po prostu niesamowite! Slash zniszczyl system a Axel nadspodziewanie dobrze dawal rade zarowno pod wzgledem wokalnym jak i motorycznym.



- moj artystyczny gips

9

Dawidowicz wygląda jakby dopiero co z jaskini wyszedł i nie wiedział co to piłka nożna - dramat.

0

Co masz na myśli?

0

Hazard zostaje.

0

Mbappe moze

6

Powoli zaczynam przekonywać się do realności doniesien prasowych w sprawie Verrattiego, cos jednak musi byc na rzeczy. Mam nadzieje, ze uda sie go sprowadzic i ze bedzie remedium na nasze bolaczki w pomocy.

1

Real nie daj szansy byle lelakom w pierwszym składzie, do tego Asensio ma dopiero 21 lat, a już zapewnia realne wzmocnienie klubu z Madrytu. Nie potrafię sobie wyobrazić na dzień dzisiejszy jakiegokolwiek zawodnika z la Masii, który potrafiłby zrobić różnicę jak Asensio.

9

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

2

Nie ściągałbym żadnego, postawiłbym na Vidala i dałbym szansę Palencii.

2

Koszulki Barcelony w poprzeczne pasy.

0

No i nadal ma z tym problemy spore, a nie rozumiem po co mamy płacić 40 mln za skrzydłowego, który nie potrafi bronić.

0

Jakie Bellerin ma pojęcie o obronie?

1

Czyli pa pa Deulofeu.

2

Reprezentuję prawie wszystkie te postawy.

2

A tera spróbuj przeczytać to na jednym oddechu.

16

Pewnie znalazł sobie inną, często tak jest niestety. Może to jeden z tych, co w każdym porcie inne dziewczę ma...

1

Nieodwzajemniona miłość boli najbardziej...

9

W takim razie koniec klikania.

20

Oj, będzie pszypał - wyczuwam koniec chodzenia.

8

to dużo czy mało bo nie rozumiem.

0

Tymczasem niejaki Jerzy J. sensacyjnie prowadzi 1:0 w meczu z Dimitrovem w Stuttgarcie.

0

2 rewelacja, mimo ze nie ogladalem 1 - no i super muzyka!

0

Bo teraz priorytetem jest środkowy pomocnik.

3

jes bardzo ogolna bo mam zlamana reke i ciezko mi sie pisze jedna.

4

Dlatego w wiekszosci z nich nie ma
powszechnego prawa do posiadania broni.

14

Za duzo idiotow jest w tym kraju.

0

Barcelona powinna sie skupic na sp i prawym obroncy, skrzydlowy to nie powinien byc priorytet.

0

Na jakim kanale bedzie dzis transmisja meczu Anglii z Francja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?