0

"31 maja 2017, 23:32

@jaikuba: Kolega Tobie grzecznie zwrócił uwagę, a Ty niepotrzebnie się denerwujesz, bo dzięki temu że Cię poprawił to być może w przyszłości unikniesz niemiłej sytuacji jak będziesz z kim rozmawiał na żywo :) Kontuzjogenny i podatny na kontuzje to słowa o różnym znaczeniu i nie można ich zamiennie używać, pozdrawiam! :)"

Jeżeli to dla Ciebie nie jest grzeczne zwrócenie uwagi to nie mamy o czym rozmawiać.

0

Te słowa kierowałem do innego użytkownika, nie do Ciebie ani Twojej znajomej. Nie chce mi się już o tym rozmawiać, bo sam fakt jaka burza się rozpętała tutaj tylko dlatego, że ktoś Ci grzecznie uwagę, że się pomyliłeś mówi sam za siebie. Miłego dnia.

0

Jaki znowu nieludzki osąd?

0

Napisałem to dlatego, że nie potrafisz normalnie rozmawiać tylko obrażasz innych użytkowników, którzy w grzeczny sposób zwrócili Ci uwagę.

0

Messi nie biega już w ofensywie zbyt wiele i zastanawiam się po prostu czy nie sprawdziłby się w bardzie statycznej roli "oddając" miejsce w ataku komuś innemu.

0

Zadałem sobie trud i specjalnie jeszcze raz przejrzałem swoje komentarze - w żadnym Cię nie obraziłem, może mnie z kimś mylisz?

To nie jest żaden mój ziomek, zwykły użytkownik tej strony.

1

Pokaż mi w którym komentarzu Cię obraziłem. Nie znasz mnie w ogóle, a piszesz że pragnę zła - ubawiłem się serdecznie czytając Twój komentarz.

0

Chińczycy aż tak dużo nie płacą za zawodników, za to oferują horrendalnie wysokie zarobki.

0

Jestem wyluzowany, po prostu swoim ostatnim zachowaniem pokazałeś, że trudno z Tobą rozmawiać tutaj.

0

Chodzi mi o to, że ustawienie Messiego na stałe w pomocy spowodowałoby, że nie dochodziłoby do sytuacji, w których Messi z ataku musi się cofać do pomocy, przez to automatycznie mamy jednego zawodnika mniej z przodu.

5

Akurat Twoje zdanie najmniej mnie interesuje.

10

No cóż, dla niektórych to pewnie zabrzmi śmiesznie i niedorzecznie, ale dla mnie po wczorajszym zwycięstwie Realu świat jakby się skończył. Zrobili coś czego nie udało się nikomu wcześniej. Zawsze wierzyłem, że to Barca będzie pierwszą drużyną, której uda się obronić ligę mistrzów tymczasem zrobił to Real. Pomijam okoliczności w jakich przechodzili przez poszczególne rundy, bo to jest temat na osobną dyskusję, ale sam fakt, że tego dokonali zasługuje (niestety) na uznanie.

Szkoda tego sezonu bo zabrakło niewiele aby cieszyć się dwoma pucharami zamiast jednym i to w dodatku najmniej prestiżowym z możliwych do wygrania. Patrząc na tę niewielką różnicę w lidze między Barcą a Realem na koniec sezonu tak się zastanawiam, czy rzeczywiście potrzebne jest tak gruntowne przemodelowanie kadry? Na pewno potrzebny jest prawy obrońca, ale zastanawiam się nad zasadnością ściągania ŚP, bo na rozegraniu mógłby zagrać Messi i może to byłoby najlepsze remedium na nasze bolączki w linii pomocy, tym bardziej patrząc na aktualną sytuację na rynku transferowym, gdzie byle grajek potrafi kosztować 50 mln EUR, a po topowych graczy trzeba rzucać 100 mln EUR.

2

90 od razu.

7

Sport - totalna żenada i dno wyjeżdżać z Bellerinem na okładce...

2

Schwartzman wygrał trzeciego seta i prowadzi z Djokoviciem 2:1 w setach! Młody Argentyńczyk przed życiową szansą, vamos!

0

Dostaniemy pomocnika z topu - Jeana Seriego.

0

Wciąż za mało patrząc na ile "grał" w ubiegłym sezonie.

2

Krychowiak 25 mln - dobry żart.

Ciekawe czym się kierowali przy aktualizacji wycen, bo na pewno nie czasem spędzonym na boisku.

0

Chyba jednak wybrałbym Thiago.

0

Jakie perełki?

5

A za kogo byś go tu wstawił?

3

Za wszystkim się zgadzam tylko nie jestem przekonany co do Verrattiego.

0

Vanquer cieniował w Romie z tego co pamiętam. Ja bym nie pogardził Adrienem Rabiot, bardzo lubię tego zawodnika i podoba mi się jego gra.

12

Napisałbyś o śmierci swojego dziadka na jakimś portalu internetowym? Ja nie.

7

Piszesz, że grają tu najlepsi piłkarze na świecie, w takim razie dlaczego 90% użytkowników chce tu Serriego?

51

Trochę chyba nie to miejsce na takie komentarze, ale współczuję.

1

No i pięknie.

3

Żeby podążać ścieżką Henrego. jestem pewien, że idealnie wpasowałby się do drużyny Kanonierów.

0

Ja nie mówię, że nie miałem takiego czasu;) ale były momenty że zjazdy były co tydzień i było trochę ciężko ;)

0

Znam ten ból ;) Przez 2 lata pracowałem od 4 do 16 i od 15 do 3 przez 5 dni pod rząd a w weekendy uczelnia - miałem podobnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?