0

Nie ja - pogoda.

4

To uczucie, kiedy jedziesz samochodem i nie wiesz, czy jechać dalej, czy wysiąść i płynąć wpław.

7

Barcelona nie potrzebuje kogoś kto "może odpali" tylko normalnego prawego obrońcę z krwi i kości a nie skrzydłowego, który nie ma pojęcia o defensywie.

3

Te ceny wziąłeś z Bravo Sport?

27 zawodników w szerokiej kadrze - dobry pomysł

0

Myślałem, że jest prawonożny.

0

Oby Gael pokazał pełnię swoich możliwości to zwycięstwo będzie w zasięgu.

0

Tymczasem Verdasco niszczy Nishikoriego w pierwszym secie - już 4:0 i serwis Hiszpana, oby tak dalej :)

0

On gra na lewej stronie.

3

Idzie w ślady starszego brata ;)

0

Chyba sobie na to pójdę do kina dzisiaj albo jutro :)

1

Ooo, no to super bo ja horrorów nie mogę za bardzo oglądać, a thrillery jak najbardziej :)

0

No nie wiem. Dla mnie nawet przy obecnych cenach wydanie ok. 70 mln EUR na obrońcę to nie jest normalne.

1

Tour?

1

Właśnie u mnie to działa w drugą stronę - im mniej strachu, tym lepiej. A są tam jakieś elementy Sci-fi czy nie?

2

W kinach leci jeszcze "Uciekaj", ale nie oglądam horrorów, więc nie powiem Tobie czy warto oglądać.

0

Mam nadzieję, że to plotka bo 60 mln GBP za takiego zawodnika to brzmi jak żart.

1

Trochę źle to zabrzmiało, ale wiem o co Ci chodziło ;)

0

Najlepsze są studenckie kanapki z serem

http://demotywatory.pl//uploads/1260096425_by_emaicqs_600.jpg

3

Dopiero się dowiedziałem o przykrym "incydencie" w Londynie. Ciekawe kim był kierowca.

1

Hehe, akurat tym razem nie ;)

22

Super jakby udało mu się przejść do Ajaxu, tam na pewno miałby lepsze warunki do rozwoju.

0

Ciężkie wesele za mną, więc jest wena ;)

1

kuba otwiera lodówkę po raz pierwszy - skojarzyło mi się ze stacją drogi krzyżowej :)

1

Nie mogę jeść wcześniej bo w nocy będę głodny.

0

o której się zaczął?

14

Nienawidzę tego uczucia kiedy jestem głodny i chcę sobie zrobić coś do jedzenia i kiedy widzę te wszystkie produkty, z których będę robił jedzenie to robię się jeszcze bardziej głodny i nie mogę normalnie funkcjonować - taka myśl wieczorna.

0

Gol dla Barcy B!

0

Tego nie napisałem.

22

A to trzeba oglądać cały sezon "Ekstraklasy" żeby móc stwierdzić, że poziom tej ligi to dno?

0

Zapomniałem o tej klauzuli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?