JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ja - pogoda.
4
To uczucie, kiedy jedziesz samochodem i nie wiesz, czy jechać dalej, czy wysiąść i płynąć wpław.
7
Barcelona nie potrzebuje kogoś kto "może odpali" tylko normalnego prawego obrońcę z krwi i kości a nie skrzydłowego, który nie ma pojęcia o defensywie.
3
Te ceny wziąłeś z Bravo Sport?
27 zawodników w szerokiej kadrze - dobry pomysł
0
Myślałem, że jest prawonożny.
0
Oby Gael pokazał pełnię swoich możliwości to zwycięstwo będzie w zasięgu.
0
Tymczasem Verdasco niszczy Nishikoriego w pierwszym secie - już 4:0 i serwis Hiszpana, oby tak dalej :)
0
On gra na lewej stronie.
3
Idzie w ślady starszego brata ;)
0
Chyba sobie na to pójdę do kina dzisiaj albo jutro :)
1
Ooo, no to super bo ja horrorów nie mogę za bardzo oglądać, a thrillery jak najbardziej :)
0
No nie wiem. Dla mnie nawet przy obecnych cenach wydanie ok. 70 mln EUR na obrońcę to nie jest normalne.
1
Tour?
1
Właśnie u mnie to działa w drugą stronę - im mniej strachu, tym lepiej. A są tam jakieś elementy Sci-fi czy nie?
2
W kinach leci jeszcze "Uciekaj", ale nie oglądam horrorów, więc nie powiem Tobie czy warto oglądać.
0
Mam nadzieję, że to plotka bo 60 mln GBP za takiego zawodnika to brzmi jak żart.
1
Trochę źle to zabrzmiało, ale wiem o co Ci chodziło ;)
0
Najlepsze są studenckie kanapki z serem
http://demotywatory.pl//uploads/1260096425_by_emaicqs_600.jpg
3
Dopiero się dowiedziałem o przykrym "incydencie" w Londynie. Ciekawe kim był kierowca.
1
Hehe, akurat tym razem nie ;)
22
Super jakby udało mu się przejść do Ajaxu, tam na pewno miałby lepsze warunki do rozwoju.
0
Ciężkie wesele za mną, więc jest wena ;)
1
kuba otwiera lodówkę po raz pierwszy - skojarzyło mi się ze stacją drogi krzyżowej :)
1
Nie mogę jeść wcześniej bo w nocy będę głodny.
0
o której się zaczął?
14
Nienawidzę tego uczucia kiedy jestem głodny i chcę sobie zrobić coś do jedzenia i kiedy widzę te wszystkie produkty, z których będę robił jedzenie to robię się jeszcze bardziej głodny i nie mogę normalnie funkcjonować - taka myśl wieczorna.
0
Gol dla Barcy B!
0
Tego nie napisałem.
22
A to trzeba oglądać cały sezon "Ekstraklasy" żeby móc stwierdzić, że poziom tej ligi to dno?
0
Zapomniałem o tej klauzuli.