JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
6. Ja jestem za Estremadurczykiem
0
Uzupełnienia są, brakuje tylko kogoś do podstawy.
10
Mnie.
1
Eeech, Cannavaro zawsze będzie mi się kojarzył z malowniczym wbiegnięciem w słupek...
2
Ja bym się tak nie zapędzał. Takie same zachwyty były nad Vietto i Correą, a prawda jest taka, że statystyki Dybali w tym sezonie są mocno przeciętne jak na poziom jaki rzekomo prezentuje, gorsze niż Neymara. Poza tym Dybala ma już rocznikowo 24 lata, a więc jest tylko rok młodszy od Neymara i prawdę mówiąc nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zbliży się do Brazylijczyka (o Messim nawet nie wspomnę).
0
Bo nie mam takiej potrzeby :)
1
Naprawdę są tu jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą, że każdy może sobie edytować treść Wikipedii?
0
jeszcze Transfermarkt.uk
22
gw i wszystko jasne.
0
Laporte obniżył trochę loty i szczerze mówiąc nie jestem przekonany co do niego.
0
Il Capitano per siempre - mój ulubiony włoski piłkarz wszechczasów.
8
Hehe, świetny tekst z tym powrotem :)
1
Takie mecze ciężko przewiedzieć bo decyduje dyspozycja dnia, a nie forma na przestrzeni całego sezonu, ale powodzenia - oby weszło.
0
Fajna lampa.
0
Przez jakie stronki analizowałeś?
3
Gundogan to się może poukładać co najwyżej w domu, w łóżku.
0
Znając realia polskiej piłki to wszystko w tej biografii wydawało mi się całkiem prawdopodobne ;)
6
Nie to żebym się czepiał czy coś, ale niżej nie było podanej kwoty transferu i dodatkowej informacji, że może paść rekord transferowy w zbliżającym się oknie transferowym w PL ;)
Btw, chora kwota.
0
David Silva pewnie powoli będzie wracał do Hiszpanii albo pójdzie do Chin.
0
Mówisz?
0
Niewiele biografii piłkarzy dotychczas czytałem, ale biografia Szamo była ciekawa.
2
Dokładnie.
Pytanie tylko na ile Barca rzeczywiście była nimi zainteresowana, a na ile były to wymysły prasy.
0
Akurat Musacchio by się przydał.
5
Jak dla mnie to jest trochę zbyt ofensywne ustawienie, zwłaszcza w przypadku gry z mocniejszymi rywalami, no ciężko mi to mówić, ale Iniesta już chyba nie da rady grać od pierwszej minuty.
1
Trzeba młodszych zawodników wprowadzać do zespołu, poza tym Alexis byłby drogi, a mamy pilniejsze potrzeby transferowe.
6
Zapomniałeś napisać, że jesteś za Estremadurczykiem.
6
Zawsze lubię sobie fantazjować co zrobiłbym osobie, która wymyśla takie oszustwa gdybym ją spotkał :)
2
Na początku nastaw się głównie na regularność, więc myślę że kilometr lub dwa na początek wystarczą, a potem zwiększać stopniowo dystans tak jak kolega napisał.
1
Nie oglądałem żadnej z części ale zastanawiam się czy nie przejść się na tą najnowszą.
0
Zdecydowanie Griezmann. Jest bardziej wszechstronny i lepiej pracuje w pressingu.