3

6. Ja jestem za Estremadurczykiem

0

Uzupełnienia są, brakuje tylko kogoś do podstawy.

10

Mnie.

1

Eeech, Cannavaro zawsze będzie mi się kojarzył z malowniczym wbiegnięciem w słupek...

2

Ja bym się tak nie zapędzał. Takie same zachwyty były nad Vietto i Correą, a prawda jest taka, że statystyki Dybali w tym sezonie są mocno przeciętne jak na poziom jaki rzekomo prezentuje, gorsze niż Neymara. Poza tym Dybala ma już rocznikowo 24 lata, a więc jest tylko rok młodszy od Neymara i prawdę mówiąc nie jestem pewien, czy kiedykolwiek zbliży się do Brazylijczyka (o Messim nawet nie wspomnę).

0

Bo nie mam takiej potrzeby :)

1

Naprawdę są tu jeszcze ludzie, którzy nie wiedzą, że każdy może sobie edytować treść Wikipedii?

0

jeszcze Transfermarkt.uk

22

gw i wszystko jasne.

0

Laporte obniżył trochę loty i szczerze mówiąc nie jestem przekonany co do niego.

0

Il Capitano per siempre - mój ulubiony włoski piłkarz wszechczasów.

8

Hehe, świetny tekst z tym powrotem :)

1

Takie mecze ciężko przewiedzieć bo decyduje dyspozycja dnia, a nie forma na przestrzeni całego sezonu, ale powodzenia - oby weszło.

0

Fajna lampa.

0

Przez jakie stronki analizowałeś?

3

Gundogan to się może poukładać co najwyżej w domu, w łóżku.

0

Znając realia polskiej piłki to wszystko w tej biografii wydawało mi się całkiem prawdopodobne ;)

6

Nie to żebym się czepiał czy coś, ale niżej nie było podanej kwoty transferu i dodatkowej informacji, że może paść rekord transferowy w zbliżającym się oknie transferowym w PL ;)



Btw, chora kwota.

0

David Silva pewnie powoli będzie wracał do Hiszpanii albo pójdzie do Chin.

0

Mówisz?

0

Niewiele biografii piłkarzy dotychczas czytałem, ale biografia Szamo była ciekawa.

2

Dokładnie.

Pytanie tylko na ile Barca rzeczywiście była nimi zainteresowana, a na ile były to wymysły prasy.

0

Akurat Musacchio by się przydał.

5

Jak dla mnie to jest trochę zbyt ofensywne ustawienie, zwłaszcza w przypadku gry z mocniejszymi rywalami, no ciężko mi to mówić, ale Iniesta już chyba nie da rady grać od pierwszej minuty.

1

Trzeba młodszych zawodników wprowadzać do zespołu, poza tym Alexis byłby drogi, a mamy pilniejsze potrzeby transferowe.

6

Zapomniałeś napisać, że jesteś za Estremadurczykiem.

6

Zawsze lubię sobie fantazjować co zrobiłbym osobie, która wymyśla takie oszustwa gdybym ją spotkał :)

2

Na początku nastaw się głównie na regularność, więc myślę że kilometr lub dwa na początek wystarczą, a potem zwiększać stopniowo dystans tak jak kolega napisał.

1

Nie oglądałem żadnej z części ale zastanawiam się czy nie przejść się na tą najnowszą.

0

Zdecydowanie Griezmann. Jest bardziej wszechstronny i lepiej pracuje w pressingu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?