JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rozumiem że trzeba solidnych zmienników, ale pisanie o Palenci czy Marlonie (jak co niektórzy tutaj) w kontekście wzmocnień jest śmieszne.
11
Przecież właśnie większość użytkowników tutaj domaga się półśrodków - codziennie czytam o jakichś Keitach z Lipska, Palenciach grających na trzecim poziomie rozgrywkowym, czy Marlonach jako (sic!) wzmocnieniu obrony.
0
Jeszcze nieodgwizdana ręka Varane'a na granicy pola karnego.
1
Dokładnie, na co komu pichichi kiedy najważniejsze trofea drużynowe zgarnie największy rywal...
16
NIE MAM PYTAŃ
0
Ale mówimy o tym, kiedy zaczęła się era Messiego, a nie o tym kiedy zdobywał największe trofea ;)
14
Era Messiego zaczęła się już w czasach Rijkaarda.
0
Gra ktoś w Fantasy Premier League? Pochwalcie się swoimi wynikami przed ostatnią kolejką, ja mam 1862 punkty :)
0
Dziwna sprawa.
0
Na wszystkie części nałożyli?
0
szukałeś na cda?
1
Alonso albo Kante.
0
Palencia i Marlon to realne wzmocnienie? Ci zawodnicy nawet nie zagrają w pierwszym zespole, więc jak można nazywać ich wzmocnieniem?
0
Dobra, faktycznie mi się pomyliło. Nie zmienia to faktu, że moim zdaniem lepiej w tym sezonie grał Cahill.
0
Luiz nie był nawet podstawowym obrońcą Chelsea w tym sezonie więc gdzie go do najlepszej jedenastki, już prędzej Cahila bym dał no i koniecznie Alonso (chyba, że już jest w 11).
0
ja bym zrobił monos de artico
W każdym razie na pewno najpierw musi być monos
1
Palenica Białczańska?
0
I było to w pełni uzasadnione, niestety.
Poza tym nie widzę związku między sytuacją R10 a Rakiticia.
0
Nie wiem, czy sprzedaż naszego najlepszego pomocnika to dobry pomysł.
0
Z photoshopa.
0
Wybacz, nie wyłapałem tego sarkazmu, ale rzeczywiście dobrze to napisałeś.
22
Piękna koszulka, zazdroszczę tego projektu kibicom Milanu.
3
Romeu? Mamy wzmacniać zespół a nie go osłabiać.
5
Gta Vice City - świetny klimat i muzyka, Test Drive 6 - fajna zręcznościówka z dobrą muzyką, GTA I, Comandos 2, Midtown Madness 2.
0
No to teraz jeszcze Celta i Lyon po jednej bramce i będzie ciekawie :)
9
Silny?
2
Wywieźć do lasu i zakopać.
A tak na poważnie to najrozsądniejszą opcją wydaje się wypożyczenie. Na grę w Barcelonie jest za słaby, a sprzedaż zawodnika, który ma za sobą rozczarowujący sezon przyniesie tylko stratę, bo nie wierzę, że uda się go komuś wcisnąć za większą kwotę niż ta, którą uzyskała za niego Valencia.
0
Wiem, że bramki zdobywane w fazie pucharowej są ważniejsze, ale nie wiem, czy aż takie szczegóły są brane przy wyborze ZP.
0
Z Bellerina jest taki obrońca jak z Cuadrado, dziękuję za kolejnego skrzydłowego.
0
I jeszcze śnieg w maju.