JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest młody, wszystko przed nim. Na pewno jest to jeden z ciekawszych tenisistów młodego pokolenia.
0
No właśnie chyba jednak nie niestety :(
0
Być może nie, ale trochę krwi może mu napsuć ;) O ile wygra z Bemelmansem.
1
Komentarz usunięty
0
Poczekajmy do końca.
1
Tylko pierwsza opcja, Bellerin nie ma pojęcia o defensywie.
5
Ja mysle ze szejkom nie zalezy na kasie bo maja jej jak ropy, ale chca go zatrzymac bo wiedza ile znaczy dla zespołu.
0
Niektórzy myślą pięściami.
1
No to jak zrozumiesz to będziesz wiedział skąd taka kwota za Włocha.
0
BeIN Sports takie wiarygodne.
0
Dlaczego miałaby rozwiązać jego kontrakt?
0
A ile jest wart według Ciebie?
0
Blair Witch Project - za straszne dla mnie, ale kuzyn oglądał w nocy i potem do rana siedział przy zapalonym świetle bo bał się zasnąć ;)
1
Smutna wiadomość... Czy to jakiś krewny Lucasa Radebe - byłego gracza Leeds i reprezentacji RPA?
2
Widzę, że obeznana z tematem jesteś ;)
Kolega Nowota mnie uprzedził z podobnym postem :)
1
Na pewno orientuje się dyrektor szkoły do której chodzisz ;)
1
To się przyda!
1
Ładnie rozpisane.
0
No to chyba jutro się wybiorę, bo patrzyłem co jeszcze ewentualnie zobaczyc, ale jakos nic innego mi nie przypadlo do gustu, poza ''tożsamoscia zdrajcy', którą juz widzialem
0
Ja się cieszę, będzie fajny duet z Lacazette.
1
Był już może ktoś na komedii "W starym, dobrym stylu" ? Jak wrażenia?
0
Odpadł z graczem o którym już niedługo będzie głośno ;)
0
Pouille najpierw musi pokonać nieobliczalnego Janowicza.
1
Na to wygląda :D
0
Niby też nie przepadam za takimi graczami, bo jednak mając 38 lat i 211 cm wzrostu i potrafić nawiązywać walkę z dużo młodszym i sprawniejszym rywalem to jest sztuka.
0
Dokładnie, do tego na Eurosporcie przenosili się tam gdzie były najciekawsze mecze. Dobrze że chociaż w meczu Karlovicia z Bedene też są emocje.
0
Cwaniaki...
0
Niestety nie ma nigdzie transmisji...
0
Medvedev to jest bardzo dobrze zapowiadający się zawodnik, ale i tak moim zdaniem Wawrinka to wygra
Szkoda, że nie ma nigdzie transmisji tego meczu...
4
Potwierdzam, to dziś jest ten dzień.
Moje ulubione poza tymi, które wymieniłeś:
Waiting For The Sun
Strange Days
Crystal Ship
Love Street
Summer Almost Gone