JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Muller już słabnie niestety.
1
No jak ktoś się nie interesuje tenisem to może faktycznie mieć problem :)
13
lepsze to niż transferowe plotki.
0
Ależ Muller pewnie gra przy swoim serwisie.
1
Genialny mecz Rogera, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt z jakim przeciwnikiem musiał się zmierzyć. Oby utrzymał formę do końca turnieju.
1
http://cricfree.sc/watch/live/grand-slams-wimbledon-court-1-live-streaming
3
Król Roger jak za najlepszych lat, oby wygrał cały turniej.
1
Grał bardzo dobrze i praktycznie nie popełniał błędów, ale Nadal zaczął się rozkręcać i zapewne wygra 5 seta.
0
Tam już niespodzianki nie będzie, Muller nie wytrzyma.
1
Piękny tenis w meczu Federera z Dimitrovem - kto może niech ogląda.
1
Jest! Ale jaja :D
0
Akurat patrzyłem na Zvereva z Raoniciem :(
0
Po 2011 miał serię kontuzji, dlatego później ciężko było mu wrócić, zobaczymy jak będzie ale nie nastawiam się niestety na sensację tutaj.
0
Muller dobrze gra jak na razie, ale Nadal pewnie pociśnie w kolejnych setach.
0
Warto odwiedzić Luwr zwłaszcza jeśli jesteś studentem bo studenci mają wejście za darmo.
0
Wimbledon od ładnych paru lat jest transmitowany przez Polsat.
0
Pomijam fakt, że poza szybkością nic nie pokazał w tej akcji. Taki Adama vol. 2
0
Polsat Sport, Polsat Sport Extra i dwa dodatkowo płatne kanały
0
No tak samo by było gdyby ściągnęli Bellerina.
0
Nie wydaje mi się żeby to był faul na czerwoną kartkę.
0
Myślę, że mniej niż 50 mln EUR.
20
I ta kandydatura podoba mi się o niebo bardziej niż skrzydłowi Bellerin, Cancelo czy Semedo za którego wołają 50 mln EUR.
0
Odgwizdanie nieistniejącego spalonego Lewemu przy wyjściu sam na sam zabiło ten dwumecz, bo wynik mógł być zupełnie inny. Pomijam brak czerwonej dla Casemiro bo to był śmiech.
0
Po co taka zapchajdziura? Chyba tylko po to żeby kolejnemu piłkarzowi płacić wysoki kontrakt...
6
Jeśli ten Pinokinho naprawdę przejdzie do Barcelony to będzie dramat... Ja wciąż mam nadzieję, że ten czarny scenariusz się jednak nie ziści.
0
Skoro jesteśmy przy błędach sędziowskich to przypomnij mi jeszcze wasz dwumecz z Bayernem - czemu o tym nie wspominasz?
7
Tak.
0
Pełna zgoda.
0
Aubameyang już przeszedł?
1
Ja nie mówię czy wystarczyła czy nie tylko pokazuję co Barca ma do zaoferowania. A co ma do zaoferowania PSG poza walką o mistrza Francji?