0

Muller już słabnie niestety.

1

No jak ktoś się nie interesuje tenisem to może faktycznie mieć problem :)

13

lepsze to niż transferowe plotki.

0

Ależ Muller pewnie gra przy swoim serwisie.

1

Genialny mecz Rogera, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt z jakim przeciwnikiem musiał się zmierzyć. Oby utrzymał formę do końca turnieju.

3

Król Roger jak za najlepszych lat, oby wygrał cały turniej.

1

Grał bardzo dobrze i praktycznie nie popełniał błędów, ale Nadal zaczął się rozkręcać i zapewne wygra 5 seta.

0

Tam już niespodzianki nie będzie, Muller nie wytrzyma.

1

Piękny tenis w meczu Federera z Dimitrovem - kto może niech ogląda.

1

Jest! Ale jaja :D

0

Akurat patrzyłem na Zvereva z Raoniciem :(

0

Po 2011 miał serię kontuzji, dlatego później ciężko było mu wrócić, zobaczymy jak będzie ale nie nastawiam się niestety na sensację tutaj.

0

Muller dobrze gra jak na razie, ale Nadal pewnie pociśnie w kolejnych setach.

0

Warto odwiedzić Luwr zwłaszcza jeśli jesteś studentem bo studenci mają wejście za darmo.

0

Wimbledon od ładnych paru lat jest transmitowany przez Polsat.

0

Pomijam fakt, że poza szybkością nic nie pokazał w tej akcji. Taki Adama vol. 2

0

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i dwa dodatkowo płatne kanały

0

No tak samo by było gdyby ściągnęli Bellerina.

0

Nie wydaje mi się żeby to był faul na czerwoną kartkę.

0

Myślę, że mniej niż 50 mln EUR.

20

I ta kandydatura podoba mi się o niebo bardziej niż skrzydłowi Bellerin, Cancelo czy Semedo za którego wołają 50 mln EUR.

0

Odgwizdanie nieistniejącego spalonego Lewemu przy wyjściu sam na sam zabiło ten dwumecz, bo wynik mógł być zupełnie inny. Pomijam brak czerwonej dla Casemiro bo to był śmiech.

0

Po co taka zapchajdziura? Chyba tylko po to żeby kolejnemu piłkarzowi płacić wysoki kontrakt...

6

Jeśli ten Pinokinho naprawdę przejdzie do Barcelony to będzie dramat... Ja wciąż mam nadzieję, że ten czarny scenariusz się jednak nie ziści.

0

Skoro jesteśmy przy błędach sędziowskich to przypomnij mi jeszcze wasz dwumecz z Bayernem - czemu o tym nie wspominasz?

7

Tak.

0

Pełna zgoda.

0

Aubameyang już przeszedł?

1

Ja nie mówię czy wystarczyła czy nie tylko pokazuję co Barca ma do zaoferowania. A co ma do zaoferowania PSG poza walką o mistrza Francji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?