0

Ja zastanawiałem się nad wersją z silnikiem V6, ale właśnie boję się o blachy.

17

Akurat za każdym razem jak dostawał możliwość gry na swojej nominalnej pozycji to spisywał się bez zarzutu.

0

Nie rozumiem po co im Sandro skoro mają Alonso.

0

Sam fakt, że trenerzy wystawiali go w ważnych meczach świadczy o tym ile znaczy dla zespołu.

1

Nie, ale porównanie Mbappe do Odegaarda było kompletnie nietrafione.

1

Gdzie?

4

Bo Mbappe regularnie strzelał bramki w lidze mistrzów, do tego dołożył sporo goli i asyst w lidze francuskiej, a Odegaard nawet nie zagrał w La Liga...

1

Podał źródło w poście.

1

Z tego co wiem to przestał się udzielać.

3

Informacja o Kubicy na okładce - piękna sprawa :)

0

Usunąłem, pomyłka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Można linka prosić do tego filmu?

15

I z Glikiem ;)

0

Gundogan już wyszedł ze szpitala?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Z czego po drodze 3 razy piłka odbiła się od obrońców.

32

Mamy konto premium.

1

Chociaż jakaś twarzowa była?

0

Bo został nim Messi, nie rozumiem co w tym nadzwyczajnego...

10 bramek w Udinese to rzeczywiście super wyczyn.
Villa nie do końca sprawdził się w Barcelonie głównie przez pozycję na której grał, ale i tak potrafił sporo goli strzelić.

Nie trzeba aby moje konto dotrwało jeszcze rok, jego osiągnięcia już teraz przebijają wyczyny Alexisa i Villi. No ile oddał Messi tych karnych? Na palcach jednej ręki można by je policzyć.

Przykład Moraty dałem po to, żeby pokazać jaki idiotyzmem jest pisanie, że 80 mln na Suareza to wywalenie pieniędzy w błoto, a wydanie 80 mln na Moratę to super transfer "bo strzela gola co 93 minuty".

0

A chociaż wiesz ile tych bram "załadował" czy tylko naginasz fakty do swoich własnych celów?

46

Przed chwilą dowiedziałem się, że sprowadzenie Luisa Suareza to było wyrzucenie pieniędzy w błoto - a myślałem, że nic już mnie nie zdziwi.

20

Sprzedać Neya, kupić Verratiego i Neya.

0

A o co? O ładowanie bram? :D

0

Dlaczego Villa czy Alexis nie zdobyli tych nagród?

Bo są gorsi od Suareza, proste. Byli obsługiwani przez Messiego, Iniestę i Xaviego, a jakoś dziwnie nie zdobywali tyle goli co Suarez.

Na jakie dwa lata? Suarez spokojnie pogra jeszcze kolejne 2 sezony na topowym poziomie. Grając w Barcelonie nikogo nie ugryzł, więc te schorzenie psychiczne to nieaktualny temat.

Poza tym co mnie obchodzi, że Morata strzela bramkę co 93 minuty, skoro Suarez ładuje po 20+ bramek w każdym sezonie. Robi to co do niego należy, a nawet dużo więcej, a Ty mi za jakimś Moratą wyjeżdżasz. Nie lubisz Suareza? Ok, ale nie umniejszaj jego dokonań, bo to jest żałosne.

0

Po pierwsze Sanchez nie grał w Palermo, po drugie 21 bramek w 112 meczach to rzeczywiście wyczyn na skalę światową.

0

Akurat liczba poleceń mi lata. Real nie jest geniuszem, to w Chelsea siedzą idioci skoro są skłonni dawać takie pieniądze za Moratę, ale to tylko potwierdza jak idiotyczny jest rynek transferowy.

Wracając do Suareza, jeśli ktoś kupno napastnika, który w 147 meczach zdobywa 121 goli i notuje ponad 50 asyst oraz zdobywa tytuł Pichichi w lidze w której grają Messi i Ronaldo, nazywa wyrzuceniem pieniędzy w błoto to zwyczajnie nie jest partnerem do merytorycznej dyskusji.

0

Ja bym pomyślał o Mbappe, ale raczej niestety woli Real.

0

Klauzula jest po to żeby uniemożliwić podkupywanie kluczowych zawodników za grosze. Logicznym jest, że Barca nie puści Neymara, który jest jednym z najważniejszych zawodników zespołu za 100 mln EUR tylko właśnie wymagane będzie wpłacenie pełnej klauzuli.

W przypadku mniej kluczowych zawodników jak Arda wiadomym jest, że Barcelonie nie będzie zależało na wpłaceniu pełnej klauzuli, bo wiadomo że nikt jej nie zapłaci...

1

Nie jestem przekonany czy młody Dembele udźwignie presję gry w pierwszym zespole - Barca to nie BvB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?