JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luis Salvano
1
Albo można by kupić pięciu Paulinhów i jeszcze by zostało na prowizję dla agenta.
1
Ja tu widzę praktycznie tylko dwie kandydatury, a mianowicie Dembele i Mbappe, z tym że jednak to jest duże ryzyko wrzucając od razu tak młodych zawodników na głęboką wodę, tym bardziej że to nie BvB ani Monaco tylko FC Barcelona.
Pozostaje jeszcze Coutinho, ale pytanie czy lewe skrzydło to odpowiednia pozycja dla niego...
2
Stanowisku Bayernu brzmi: nie na sprzedaż, więc wnioskuję, że byłaby to niezwykle karkołomna operacja.
5
Jak mi brakowało Twoich postów. Zgadzam się w stu procentach z tym co napisałeś. Pytanie tylko, czy uda się znaleźć kogoś, kto godnie zastąpi Neymara, bo kandydatów aż tak znowu dużo nie ma.
0
Przypomnę o zakładzie jak odejdzie.
2
W jaki sposób odbiera się wolność?
Jakoś nie widziałem żeby policja lub wojsko rozpędzało tych wszystkich ludzi, którzy protestowali pod Sądem Najwyższym.
0
Jak tak dalej pójdzie to od jet laga dostanie jeszcze bardziej na łeb.
0
Ok
0
Kto jest tym 26-letnim graczem?
7
Mamy niewielu młodych piłkarzy w zespole, po co kupować kolejnego urodzonego przed 1990 rokiem, który w dodatku nie gwarantuje wysokiej jakości?
5
To by było coś. Skoro sam Thierry Henry mówi o nim, że to jego następca to nie jest to raczej "one-season wonder".
0
CR zdementował po pewnym czasie, tak długo się to nie ciągnęło. Coś więcej? Chyba ogólny szum wokół tej sprawy, za długo się to ciągnie żeby to nie miało być prawdą.
5
https://pliki.meczyki.pl/video/597f001be01af.mp4
6
Sprawdź, czy gdzieś w pobliżu gniazda nie mają.
1
Brak jakiegokolwiek dementi o plotkach transferowych ze strony Neymara, to jest dla mnie główny argument.
0
No ja myślę, że jednak patrząc na aktualną sytuację to więcej jest argumentów przemawiających za jego odejściem.
0
Za chwile pewnie będzie w PSG, cierpliwości.
24
Śmieszą mnie te wszystkie komentarze, że to wszystko plotki, że Neymar nie odejdzie. Gdyby rzeczywiście Neymar nigdzie się nie wybierał to już dawno zdementowałby rzekome plotki, a tymczasem nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie.
0
A w przyszłym roku zagramy w LE z Arką Gdynia.
1
Alibi.com - świetna francuska komedia. Byłem sceptycznie nastawiony a bardzo miło się zaskoczyłem kiedy ją obejrzałem.
Paryż może poczekać - również komedia, ale bardziej romantyczna, w której pojawia się wiele wspaniałych potraw i pięknych miejsc we Francji.
Dunkierka - co prawda jeszcze nie oglądałem, ale z tego co mówili znajomi to zdecydowanie film warty zobaczenia.
5
Proponuję skok na bungee z wieży Eiffla.
37
Przed budynkiem, w którym zeznaje Cristiano zamontowano zewn. lampy, dzięki którym CR ma lepiej wyglądać na zdjęciach.
Neurophate
0
Miał powiedzieć takie coś przed oficjalnym ogłoszeniem odejścia przez klub? To tak nie działa.
1
Tylko szkoda, że są takie małe... Gdzie można kupić taki wielopak jak na Twoim awatarze?
0
A już miałem się kłaść, dobra robota Redakcjo!
1
Dzięki! :)
0
Jak się nazywała ta gra, gdzie grali w siatkówkę na trawie i piłka mogła się raz odbić od murawy?
1
Też uważam, że trochę przesadza się z gloryfikowaniem Dybali. Bardziej cenię np Belottiego, który w ligowym średniaku potrafił strzelić pokaźną liczbę goli.
0
Klikasz lewym na zawodnika i tam powinna być opcja zmiany kapitana.