JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uff
6
Digne musi być na ławce bo wtedy Alba nie będzie miał zmiennika.
0
Nie obchodzą mnie opinie ludzi, którzy oceniają jego występ na podstawie 3 minut na boisku. Pogra dłużej to wtedy będzie można go ocenić.
0
Wszedł na ostatnie kilka minut, nie miał zbyt wiele czasu żeby cokolwiek pokazać.
1
Jak to słabo wygląda, zero kreatywności.
1
czeczu lawa? W jakim to języku?
5
"Nie ta bramka, baranie"
0
Pięciu ofensywnych zawodników? Grubo.
8
No to już można oficjalnie powiedzieć że fichado.
1
Rura mu zmiękła.
0
Dzięki!
0
Masz może pełną listę powołanych?
1
Ciekawe kiedy będzie konferencja Coutinhego
0
Być może liczyli na sprzedaż swoich zawodników.
0
Wszystko pięknie, tylko skąd pomysł, że cała kasa za Neymara pójdzie na transfery?
0
Jak to wyliczyłeś?
0
Skąd ta pewność? Tak wysoka cena wynika tylko i wyłącznie z tego, że wszyscy wiedzą, że Barca dysponuje obecnie wysokim budżetem dzięki środkom uzyskanym ze sprzedaży Neymara. Jestem pewien, że w innym przypadku kwota transferu na pewno wyniosłaby grubo poniżej 100 mln EUR.
1
Rok temu kosztował 18 milionów.
1
Owszem, ale patrząc na ich politykę transferową jest to mało prawdopodobne.
3
Z takim składem jakim dysponują to nieprędko z niego spadną.
0
O tym samym przed chwilą myślałem z tą presją.
0
Całość kwoty uzyskanej z transferu Neymara na pewno nie pójdzie na transfery.
0
No to już chyba lepiej na allegro :)
0
Pisz na priv do mnie :)
1
Wszystko pięknie, a co jeśli nie będzie oficjalki? ;)
0
Wielkie dzięki :)
W sumie to miał być żart z tymi forami, ale jak już się zdeklarowałeś to nie będę protestował :)
0
No to rzeczywiście łaskawca z niego.
Powiedz to Albie, Masche i Rakiticiowi.
3
A wcześniej jeszcze niezniszczalny Dawid Murek.
3
Ty wiesz, że ja powinienem mieć fory w losowaniu ;)
0
No właśnie nie zasługuje na tyle, bo nie zagrał tu jeszcze ani jednego meczu a z marszu zarabia więcej niż zawodnicy, którzy są w tym klubie od ładnych paru lat i którzy stanowią trzon tej drużyny i którzy sięgali z nią po największe trofea.