4

Jak było na malinach? ;)

0

A właśnie, że się zajmował przez krótki czas :) Nie wiem jak to teraz wygląda.

0

Czyli byłem blisko :)

0

Byłem pewien że zgadłem :) To mi teraz ćwieka zabiłeś...

0

Andryi Shevchenko?

0

Barca B niestety zbiera baty z Teneryfą... przegrywa 0:3.

0

Nie wiem, po prostu do tej pory wykręcał dość przeciętne statystyki jak na potencjalnego następcę Messiego jak tu się go często kreuje. Wiadomo, że statystyki to nie wszystko, itp. ale po prostu w moim subiektywnym odczuciu to nie jest zawodnik, który miałby kiedyś znaleźć się w top 3 na świecie.

0

Żartowałem :)

0

:)

89

Może skład był zbyt słaby.

1

Mnie Dybala aż tak nie przekonuje.

0

Oby przeszedł ;)

0

Kto tam na te maliny chodził? :)

0

Nie zdziwię się, jak za parę sezonów do nich przejdzie.

4

I kartę multisport.

1

To lepiej nie odmieniaj, bo wygląda podobnie jakbyś odmieniał Gerarda Piquego ;)

0

Verma ma być czwartym stoperem.

1

I do tego ma fajną fryzurę!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po prostu tekst w stylu -2 w Madrycie po drugiej kolejce wydaje mi się dość naiwny.

7

Po dwóch kolejkach to rzeczywiście ma znaczenie.

0

Atomic Blonde, Bodyguard Zawodowiec

1

Argentyna

1

Szkoda, że ma niepoukładane w głowie.

3

Icardi ale seria, kolejny mecz z dwiema bramkami na koncie.

4

Który to tier wiarygodności?

Szczerze to wolałbym żeby w ogóle nie było zastępcy, mało mamy pomocników? Jak już to Seri.

0

25 pkt w tej kolejce, na razie dramat.

2

Urwał, ale tylko na chwilę.

0

Fatalny może nie, ale strasznie nierówny. Czasem fajnie powalczył, a czasem głupio wypuszczał sobie piłkę.

0

Poza tym, że grał statycznie i mało kreował to nie ma się absolutnie do czego przyczepić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?