0

Mam nadzieję, że to ironia.

0

I nie ogłosił? Pewnie zobaczył, że wzięli Dembele i już nie starczy kasy na niego.

66

paulinho 8 najlepiej zarabiajacy w klubie
lepiej niz alba
tyle co rakitic
i masche

dramat

1

Tzn? Co się stało?

0

Czy wiadomo już jakie są warunki zmiennych przy transferze Dembele?

0

Przyjdzie i nie

0

Pierogi z farszem jajeczno-pieczarkowym przepisu mojej babci - moje ulubione danie, niestety robione tylko na Święta Bożego Narodzenia. A jeśli chodzi o obiad to chyba pyzy z gulaszem i buraczkami.

Z zup to żurek i ogórkowa.

0

Na logikę, jeśli to są pokazy lotnicze to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś znalazł sobie jakieś dobre miejsce obserwacyjne poza wyznaczoną strefą i obejrzał pokazy za darmo. Wiadomo, że ewolucje nie będą wtedy wykonywane dokładnie nad Twoją głową, ale i tak powinieneś dość dobrze wszystko widzieć :)

0

Kupię. Tylko chodzi o to żeby nie kupować przez tą stronę jeśli nie jest to absolutnie konieczne.

0

Na viagogo są zawsze duże przebitki, generalnie nie polecam, chyba że jesteś mocno zdesperowany. Ja kiedyś zapłaciłem tam ponad 5 stów za bilet na koncert gdzie normalnie zapłaciłbym około 250.

0

Przecież Seri to zupełnie inna pozycja niż Coutinho...

11

Było parę dni temu.

Chyba, że drugi raz zrobili to samo.

0

Cechy wymienione w nagłówku idealnie pasują do roli chłopca do podawania piłek... Przypadek?

0

Chelsea w zeszłym sezonie była zdecydowanie najlepszym zespołem PL i moim zdaniem to jest spokojnie poziom Juve.

3

Naprawdę przywołujesz spotkanie towarzyskie jako realne odzwierciedlenie siły zespołu?

31

Oho, widzę że nadszedł czas jakże emocjonujących losowań i chwalenia się co komu wyszło - to znak, że trzeba zniknąć z La Rambli do czasu właściwego losowania.

0

To samo mogą mówić kibice wymienionych przez Ciebie drużyn o obecnej Barcelonie.

0

Źródło?

0

Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Do tego lata świetności ma już za sobą. To może jeszcze Lavezziego kupmy?

1

Zero logiki, po co pytał o łańcuchy do jawy skoro było mu wszystko jedno czym bije...

0

Teraz obojętnie na kogo trafimy w LM każdy będzie groźny. To nie jest już taka sytuacja jak parę lat temu, kiedy wszyscy trzęśli portkami przed Barcą.

0

Patrząc na obecną kadrę to tak, uważam to za sukces.

3

Nie ruszają mnie już te plotki transferowe, będzie co ma być, szkoda tylko, że nie ma praktycznie u nas szybkich i dynamicznych zawodników, może poza Semedo i Vidalem. Będę się bardzo cieszył jak uda nam się być w top3 na koniec sezonu.

0

Ja nie widziałem.

3

W życiu bym go nie chciał za takie pieniądze. Sezon temu Liverpool wziąłby za niego połowę tej kwoty z pocałowaniem ręki.

2

Ligue 1 - Primera Division

5

Każdy zawodnik, którego będzie chciała kupić Barca będzie miał wygórowaną cenę.

0

Czy jest gdzieś w TV transmisja meczu Nicei z Napoli?

0

Po użyciu Bench Boost punktują dodatkowo wszyscy zawodnicy z ławki, Free Hit działa jak Wild Card, z tym że po użyciu Free Hit w następnej kolejce wraca skład jaki miałeś wcześniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?