JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że to ironia.
0
I nie ogłosił? Pewnie zobaczył, że wzięli Dembele i już nie starczy kasy na niego.
66
paulinho 8 najlepiej zarabiajacy w klubie
lepiej niz alba
tyle co rakitic
i masche
dramat
1
Tzn? Co się stało?
0
Czy wiadomo już jakie są warunki zmiennych przy transferze Dembele?
0
Przyjdzie i nie
0
Pierogi z farszem jajeczno-pieczarkowym przepisu mojej babci - moje ulubione danie, niestety robione tylko na Święta Bożego Narodzenia. A jeśli chodzi o obiad to chyba pyzy z gulaszem i buraczkami.
Z zup to żurek i ogórkowa.
0
Na logikę, jeśli to są pokazy lotnicze to nic nie stoi na przeszkodzie żebyś znalazł sobie jakieś dobre miejsce obserwacyjne poza wyznaczoną strefą i obejrzał pokazy za darmo. Wiadomo, że ewolucje nie będą wtedy wykonywane dokładnie nad Twoją głową, ale i tak powinieneś dość dobrze wszystko widzieć :)
0
Kupię. Tylko chodzi o to żeby nie kupować przez tą stronę jeśli nie jest to absolutnie konieczne.
0
Na viagogo są zawsze duże przebitki, generalnie nie polecam, chyba że jesteś mocno zdesperowany. Ja kiedyś zapłaciłem tam ponad 5 stów za bilet na koncert gdzie normalnie zapłaciłbym około 250.
0
Przecież Seri to zupełnie inna pozycja niż Coutinho...
1
Davinson Sanchez w Tottenhamie za około 42 mln GBP
http://www.transfermarkt.co.uk/tottenham-sign-defender-davinson-sanchez-for-reported-club-record-fee/view/news/285725
11
Było parę dni temu.
Chyba, że drugi raz zrobili to samo.
0
Cechy wymienione w nagłówku idealnie pasują do roli chłopca do podawania piłek... Przypadek?
0
Chelsea w zeszłym sezonie była zdecydowanie najlepszym zespołem PL i moim zdaniem to jest spokojnie poziom Juve.
3
Naprawdę przywołujesz spotkanie towarzyskie jako realne odzwierciedlenie siły zespołu?
31
Oho, widzę że nadszedł czas jakże emocjonujących losowań i chwalenia się co komu wyszło - to znak, że trzeba zniknąć z La Rambli do czasu właściwego losowania.
0
To samo mogą mówić kibice wymienionych przez Ciebie drużyn o obecnej Barcelonie.
0
Źródło?
0
Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Do tego lata świetności ma już za sobą. To może jeszcze Lavezziego kupmy?
1
Zero logiki, po co pytał o łańcuchy do jawy skoro było mu wszystko jedno czym bije...
0
Teraz obojętnie na kogo trafimy w LM każdy będzie groźny. To nie jest już taka sytuacja jak parę lat temu, kiedy wszyscy trzęśli portkami przed Barcą.
0
Patrząc na obecną kadrę to tak, uważam to za sukces.
3
Nie ruszają mnie już te plotki transferowe, będzie co ma być, szkoda tylko, że nie ma praktycznie u nas szybkich i dynamicznych zawodników, może poza Semedo i Vidalem. Będę się bardzo cieszył jak uda nam się być w top3 na koniec sezonu.
0
Ja nie widziałem.
3
W życiu bym go nie chciał za takie pieniądze. Sezon temu Liverpool wziąłby za niego połowę tej kwoty z pocałowaniem ręki.
2
Ligue 1 - Primera Division
5
Każdy zawodnik, którego będzie chciała kupić Barca będzie miał wygórowaną cenę.
0
Czy jest gdzieś w TV transmisja meczu Nicei z Napoli?
0
Po użyciu Bench Boost punktują dodatkowo wszyscy zawodnicy z ławki, Free Hit działa jak Wild Card, z tym że po użyciu Free Hit w następnej kolejce wraca skład jaki miałeś wcześniej.